Начало форум

Търсене

Търсенето върна 7 резултата

Върни към разширено търсене

Премиера на "В Ярката им Светлина" в София и Русе!

Здравейте! Бързичък, но пък хубав спам: Фентъзи романът ми "В ярката им светлина" вече пътува към книжарниците из цялата страна, където ще може да се намери от 16ти! На 23ти ноември пък, понеделник, от 19:00 в клуб Перото в НДК, с ИК Ентусиаст ще направим официална премиера. Аз, Любен Дило...
от YZel
Съб Ное 14, 2015 6:27 pm

Форум: Литература и други изкуства
Тема: Премиера на "В Ярката им Светлина" в София и Русе!
Отговори: 0
Преглеждания: 1021

Re: Българско фентъзи в IndieGoGo!

Последен update (не е spam, update e, не ме бийте :P ) - "В Ярката им Светлина" си намери издател в България! Днес подписах договор с ИК "Ентусиаст"! Книгата ще излезе официално в средата на Октомври, като наградните бройки за участниците в IndieGoGo кампанията ще са готови още А...
от YZel
Сря Май 13, 2015 2:47 pm

Тема: Българско фентъзи в IndieGoGo!
Отговори: 6
Преглеждания: 2407

Привет отново. Последен или предпоследен спам пускам по тази тема, тъй като кампанията за финансиране на превода на „В Ярката им Светлина” в IndieGoGo навлиза в последната си седмица. За момента са събрани близо $2000, така че остава още до крайната цел и ако някой иска да се включи – сега е момента...
от YZel
Пон Май 11, 2015 8:30 am

И още малко новини – след интервюто за ShadowDance, миналата седмица бях интервюиран и на живо в „България днес” по Бнт2: https://www.youtube.com/watch?v=u-lEoEIbnBU Разговорът се въртя както около книгата, така и около crowdfunding кампанията ми в IndieGoGo. Колкото до самата нея – вече достигна су...
от YZel
Пон Апр 27, 2015 12:18 pm

Привет отново! Рекох просто да споделя една скорошна новина около мен - интервю с мен в ShadowDance:
http://www.shadowdance.info/magazine/ar ... helyazkov/ !
от YZel
Сря Апр 15, 2015 9:10 am

Мерси за пожеланията! Ще съм благодарен за всяка разгласа и включвания, за да може начинанието да е успешно. :)

Просто защото е заглавие и така ми се стори удачно. Има си различни тертипи за изписване на едно заглавие, разбира се, просто така ми харесва. :)
от YZel
Вто Мар 24, 2015 8:28 am

Българско фентъзи в IndieGoGo!

Привет! Казвам се Йордан Желязков и бих искал да споделя с вас този свой проект: https://www.indiegogo.com/projects/when-they-shine-brightest-a-fantasy-novel (видеото има и бг субтитри, а под английският текст има такъв и на български) Това е кампания за групово финансиране на първата ми книга "...
от YZel
Пон Мар 23, 2015 10:27 am

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани