Начало форум

Търсене

Търсенето върна 5 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Представяне на нова книга - въпрос?

"Селфи" е любимата ми книга. Най-важната, която съм писал. Ще направя всичко възможно да стигне до читателите. Надявам се, на някакъв етап да намерим разбирателство с издателя, още повече, че той самият не иска да я издава, защото твърди, че "фантастиката не се купува". Но в моме...
от dobribozhilov
Нед Авг 02, 2020 1:42 pm

Форум: Организационни
Тема: Представяне на нова книга - въпрос?
Отговори: 4
Преглеждания: 107

Представяне на нова книга - въпрос?

Здравейте, Преди няколко месеца попитах за представяне на нова книга, и тогава имах предвид "Селфи" - класическа фантастика, с доста нови елементи. Но за нея изобщо не е ясно кога ще излиза, защото правата и са на издателя, а той нито я издава, нито я връща да си я издам сам. И така ще е д...
от dobribozhilov
Пет Юли 24, 2020 1:06 pm

Форум: Организационни
Тема: Представяне на нова книга - въпрос?
Отговори: 4
Преглеждания: 107

"Селфи" - хард научната фантастика се завръща...

Искам да анонсирам една нова книга, която е готова, но не може да излезе, поради екстремните пазарни успехи на историческите ми романи. Които вещаят "десета глуха" за фантастиката. Но това е реално най-добрата ми книга по моя собствена оценка, написана е от мен самия, без да има повод, пор...
от dobribozhilov
Чет Фев 27, 2020 12:34 pm

Форум: Общи дискусии
Тема: "Селфи" - хард научната фантастика се завръща...
Отговори: 1
Преглеждания: 201

Re: Представяне на нова книга

Благодаря, чакам да излезе и се обаждам :)
от dobribozhilov
Пон Фев 10, 2020 7:34 pm

Форум: Литература и други изкуства
Тема: Представяне на нова книга
Отговори: 3
Преглеждания: 466

Представяне на нова книга

Здравейте, Преди време бях член на този клуб, но после животът ни раздели. Но сега съм на път да се завърна във фантастиката, и то като автор. Имам готова книга в класическата "научна фантастика". Мисля че темата ще е доста интересна. Най-вероятно ще излезе първоначално само като електронн...
от dobribozhilov
Съб Яну 18, 2020 12:19 am

Форум: Литература и други изкуства
Тема: Представяне на нова книга
Отговори: 3
Преглеждания: 466

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 12 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: Google [Bot]