Начало форум

Търсене

Търсенето върна 6 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Конкурс за фантастичен разказ ЗЛАТЕН КАН 2010

Различни разкази са, спокойно:) Но се развиват в една и съща вселена, която смятам доста да я дъвча още! Ти ли си авторът? Поздравления! Очаквам с нетърпение да прочета разказите. Свързани ли са хронологично или могат да се четат независимо? Много е радостно, че 2 различни твои разказа получават на...
от Drigan
Пон Сеп 13, 2010 4:53 pm

Форум: Литература и други изкуства
Тема: Конкурс за фантастичен разказ ЗЛАТЕН КАН 2010
Отговори: 115
Преглеждания: 21270

Различни разкази са, спокойно:) Но се развиват в една и съща вселена, която смятам доста да я дъвча още!
от Drigan
Нед Сеп 12, 2010 1:59 pm

Ако има коментари на журито във връзка с разказа ти, вероятно ще можеш да си ги поискаш по електронната поща - доколкото разбрах, организаторите на конкурса имат желание за обратна връзка:) Иначе самите сборници ще излизат някъде към нова година, а за обновяването на официалния сайт и списъците с ра...
от Drigan
Пет Сеп 10, 2010 4:16 pm

Re: Конкурс: Търси се издател!

И аз имам някаква такава представа, така че е хубаво това да се уточни. Ако беше конкурс за идеи, десетина нямам проблем да рекламирам :problem: Но завършен роман е нещо съвсем различно! Инициативата е много добра впрочем, поздравления.
от Drigan
Чет Сеп 09, 2010 2:00 pm

Тема: Конкурс: Търси се издател!
Отговори: 10
Преглеждания: 2172

Re: Конкурс: Търси се издател!

Абе, имам следния доста тъп въпрос: какво точно разбирате под проект за книга? Аз самият вмомента работя един "проект", но той е още на четвърта глава и не го виждам дописан в близката да кажем половин година. При все това, нямам никакъв проблем да го представя, понеже сюжетните линии са н...
от Drigan
Сря Сеп 08, 2010 11:04 pm

Тема: Конкурс: Търси се издател!
Отговори: 10
Преглеждания: 2172

Извинявам се, но бих искал да поставя следния въпрос: празните интервали броят ли се за знак? Питам във връзка с брояча на Word, който отчита броя знаци със и без тях. Предварително се извинявам, ако въпросът вече е бил дискутиран.
от Drigan
Вто Мар 02, 2010 3:55 pm

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани