Начало форум

Търсене

Търсенето върна 4 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Скиталци (1ва и 2ра глава)

Мда, така е. Дано не е прекалено дразнещо. Във финалния вариант ще гледам всичко да е гладко и приятно изглеждащо. :wink:
от onepagelife
Сря Юли 06, 2011 10:56 pm

Форум: Разкази
Тема: Скиталци (1ва и 2ра глава)
Отговори: 4
Преглеждания: 3239

Скиталци(продължение)

Рамаади се доближи до ухото на Джон и му прошепна, че това може да бъде капан. Момчето можеше да служи за примамка. Лукавостта на раксините не знаеше граници. Въпреки опасенията си тримата тръгнаха след момчето през една малка, почти незабележима пътечка през шубрака. Инстинктите на младия индиец им...
от onepagelife
Нед Юли 03, 2011 6:47 pm

Скиталци (1ва и 2ра глава)

Скиталци Сънят Горите изчезнаха. Небето бе променило цвета си в оранжево от утровите изхвърлени в него. Животните бяха измрели. Храната и водата не стигаха за нуждите на всички. Цивилизацията рухваше сама в себе си. Малкото останали ресурси бяха причината да се подкладе искрицата на ядрения огън. П...
от onepagelife
Сря Апр 06, 2011 5:59 pm

Конклав

Здравейте! Радвам се, че попаднах на този чудесен сайт и форум. Понеже съм си заклет фен на фантастиката нямаше начин да не ми грабне вниманието. Много добри попадения с разказите видях. Ето и нещичко и от мен. Надявам се, че ще ви допадне. Конклав Беше един от тези дни, в които напрегнатият градски...
от onepagelife
Чет Май 27, 2010 12:00 am

Тема: Конклав
Отговори: 2
Преглеждания: 1307

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани