Начало форум

Търсене

Търсенето върна 7 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Офф. Офф, офф, офф...

Калине мамин, имам едно бившо гадже, баба му работи в Карлуково, Случайно да имаш неотложна нужда от тапицирана стая и модерна риза с дълги ръкави!? А и какво те интересува мнението на Богданов, еле пък моето по повод чиляшката библиотека. Аз нали не съм представителна извадка на "фендъма". При това...
от nerksis
Вто Фев 16, 2010 4:07 pm

Форум: Общи дискусии
Тема: Офф. Офф, офф, офф...
Отговори: 443
Преглеждания: 32385

Re: AVATAR

Хахахахахахахахахахаххаах BlackHeart ти ми осмисли деня. Все си мислех, че днес само ще скучая на работа. Фндъма е НЕ представителна извадка на феновете на фатастиката у нас. А това кой колко е известен във фендъма не вълнува ниокй друг освен самият фендъм. По-добре първи на село от колкото последн ...
от nerksis
Вто Дек 22, 2009 3:04 pm

Тема: AVATAR
Отговори: 658
Преглеждания: 53757

Калине, имена ли искаш? Много от тях са членове на други клубове по фантастика, други са ми приятели или познати, а трети са просто дочути фрази в книжарници. И кои са тези червени човечета? Това изобщо не го схванах. Но това е дълга дискусия. Ако искаш приеми думите ми, ако не искаш - твоя воля. Ак...
от nerksis
Вто Дек 22, 2009 2:32 pm

Наистина изказвам събирателно мнение. Ти облъчваш непрестатнно с реклама на отрочетата на човешката. Не става дума само за Теллалов. Преди време беше същото и с еднорога. Ти изпозваш всяка възможност за да напомниш за нещото което в момента рекламираш.
от nerksis
Вто Дек 22, 2009 1:58 pm

Калинчо, мамин сладък!
Какво означват 3 букви "Д" една след друга.
А за спамещата реклама изказвам общо мение. Гледай на мен като на събирател образ на възмутени любители на жанра
от nerksis
Вто Дек 22, 2009 1:19 pm

Калине, аре стига с тая твоя спамеща реклама. Ставаш мнооооооооооооого досаден.
Наистина мног дразни.
от nerksis
Вто Дек 22, 2009 12:57 pm

Клаине, а аз отдаван се забавлявам на твой гръб, в последните 2 дни за Аватар. Твоето търсене на добър рип и последвалото изграждане на мнение за филма, въз основа на рипа, е живото олицетворение на един виц, на един афоризъм и на една басня: Вица: Говорят си две циганета: - Ей, ша знайш туй пилешки...
от nerksis
Вто Дек 22, 2009 11:10 am

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани