Начало форум

Търсене

Търсенето върна 3 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Фентъзи, базирано на българския фолклор

Уважаеми г-н Богданов, Слава богу, че издателите на запад и на изток не се интересуват от твоето мнение за литературните качества на творбите ми. Може би затова ме поканиха на световния фестивал по фантастика "Утопиал" в Нант, Франция във връзка с издаването на сборника "Десет автори ...
от arana
Пон Сеп 19, 2011 2:47 pm

Форум: Литература и други изкуства
Тема: Фентъзи, базирано на българския фолклор
Отговори: 75
Преглеждания: 21713

Re: Фентъзи, базирано на българския фолклор

Уважаеми форумници, докато вие дискутирате тази тема, аз издадох два фентъзи романа в Русия и един в Испания (следва втори) но с фентъзи,не базирано на български фолклор, а с получените хонорари си купих кола и стара селска къща, която ремонтирах прилично и я направих годна за приятно пребиваване. М...
от arana
Пет Сеп 16, 2011 9:52 pm

Тема: Фентъзи, базирано на българския фолклор
Отговори: 75
Преглеждания: 21713

Re: Как да популяризираме българската фантастика?

Уважаеми Преславе! Трябва да ти кажа, че аз съм единственият, който е направил нещо за популяризацията на българската фантастика в чужбина, друг няма. С моя помощ на запад и на изток са публикувани разкази на Александър Карапанчев, Андрея Илиев, Атанас Славов, Сабина Маринова, Николай Телалов, Георг...
от arana
Съб Ное 20, 2010 3:29 pm

Тема: Как да популяризираме българската фантастика?
Отговори: 20
Преглеждания: 5157

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 10 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: Google [Bot]