Начало форум

Търсене

Търсенето върна 10 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Erster Deutscher Fantasy Club e.V. - Passau

Ами имам някакви спомени, но дали са верни. Май ти пратих една моя книжка на личния адрес, а на Наско пратихме алманасите. Сега ще кажа да ги пратят до Клуба направо, ако имате някакъв архив там, да са за него, а ако той се намира на частно място, да ходят там. Иначе се объркваме на кого какво сме п...
от Natali
Сря Апр 13, 2011 2:48 pm

Форум: Общи дискусии
Тема: Erster Deutscher Fantasy Club e.V. - Passau
Отговори: 109
Преглеждания: 14033

Не знам аз ли съм толкова заета или времето се ускорява, но като гледам как минават месеците, ми прилича на ускоряване. :sick: Тези дни чакам едно колетче от Регенсбург, за да получа и третата книжка на алманаха и тогава ще мога да я разпратя из Европа. А вие ми дайте пак някакъв адрес, за да кажа н...
от Natali
Вто Апр 12, 2011 5:33 pm

Re: Ивайло Иванов за модератор - предложение

Неволно се озовах в някаква драма. Отказвам да разбера каква е тя. Не съм гласувала явно правилно. Трябваше да се напише, че има правилно и неправилно гласуване, да се знае.
Абе... глупости. :problem:
от Natali
Чет Мар 10, 2011 8:15 pm

Форум: Административни
Тема: Ивайло Иванов за модератор - предложение
Отговори: 33
Преглеждания: 12386

Ами Петър не е ли пратил на Наско последните два броя? То сега ние наистина намалихме бройката на изпращаните алманаси, защото ни излиза доста скъпо да издаваме луксозни книги, кризата засегна и фирмата на нашия спонсор, та може да не е получил достатъчно бройки. Ще питам. Лично аз доста бях паднала...
от Natali
Сря Мар 09, 2011 7:03 pm

Посипвам си главата с шампанско, виновна съм. Просто новата ми регистрация съвпадна по време с гласуването и това даде поводи за подозрения. Но време да разбера как така и защо нямам, животът е кратък. Казвам, гласувах за Ивайло, защото се познаваме от много време във Фейса, както с вас се познавам ...
от Natali
Сря Мар 09, 2011 12:39 pm

Като си смени котака. Ние конкуренция не търпим! :think:
от Natali
Сря Мар 09, 2011 1:00 am

Ей, връщам се тук като на онова островче в Мислещия океан на Лем. Колко много имах да ви разказвам за Ефремов и прочита на книгите, които ми пратихте, но изтече много вода и позабравих нещата. Ще трябва да си ги припомням. Тъкмо се бях отдала на носталгията, вие сменихте софтуера и аз увяхнах. Оказа...
от Natali
Сря Мар 09, 2011 12:52 am

Bitte, bitte, gern geschehen, nichts zu danken! :twised:
от Natali
Сря Мар 09, 2011 12:23 am

Регистрацията ми не е в никакъв случай нова. Дори се опитвам да изровя темата си, но не мога да я намеря засега. Между другото, и мои автори се оплакват, че имат проблеми с логването си тук и дори се изживяват като софтуерно и админно репресирани. :problem: Иначе модераторската ви драма никак не ме ...
от Natali
Сря Мар 09, 2011 12:17 am

Тъкмо приплаквам на един познат във Фейса, че новият ви софтуер от две години не ме припознава за своя, и той обещава да ми съдейства, след което софтуерът като по чудо приема обратно блудната си дъщеря... и попадам на тази тема. Така че Ивайло получава веднага моя глас. А кой е Goa, моля ви се, и з...
от Natali
Сря Мар 09, 2011 12:02 am

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани