Начало форум Общи дискусии

Общи дискусии

Епизод от войната

Място за обсъждане на теми, събития и публикуване на съобщения, несвързани пряко с фантастика, евристика или прогностика

Епизод от войната

Мнениеот Ханко » Чет Юли 10, 2003 2:49 pm

Имам честта да съобщя на цялото читаещо братство, че свидната ми рожба "Епизод от войната" е вече факт. Поздравления и хвалби, аферими и машаллахи приемам в неограничени количества както тук, така и на личния си имейл/горещо го препоръчвам на фенките[s]:-))[/s]/. Да не ви се свиди - нося на много!...
Юруш на сергиите - днес го има, утре и вдругиден - пак!
Ханко

Вече си я купихме

Мнениеот Goa » Чет Юли 10, 2003 6:21 pm

А автографи приемаме в неограничени количества [s]:-}[/s]

Черпнята - на Булгакона [s]:-))[/s]

Аватар
Goa
Модератор

Re: Епизод от войната

Мнениеот Ханко » Чет Юли 10, 2003 9:03 pm

Автографи може - ако си носят феновете химикали. Обаче трябва ли да се черпи? Ако знаех, че има такъв тертип, щях да си трая... Пак се прецаках. То веднъж морето на айрян и аз без лъжица...[s]:-))[/s]
Ханко

Донесох си книгата вкъщи...

Мнениеот Шаркан » Пет Юли 11, 2003 9:19 am

и майка ми я грабна да я чете.
Сега си запушвам ушите, за да не ми я разказва - майка ми е зодия Алф. В понеделник очаквай включване с отзив, а засега - ЧЕСТИТО!
[s]:-))[/s][s]:-))[/s][s]:-))[/s]

(([s]}:-(([/s] май ще ми ограничиш популацията фенки?))
[s];-)[/s]

ЧЕСТИТО!
Шаркан

Мнениеот Ханко » Пет Юли 11, 2003 1:25 pm

Меракът на чичо Денчо бил да е диригент;моят - да имам фенки като твоите.Огън са!
Ама чакай- туй отзив много критикарски звучи някак си. Ами кажи - чакай похвала, че и момичетата да стимулираш...
Ханко

Мнениеот Терористката » Пет Юли 11, 2003 1:46 pm

Ханко, фенки имаш:)) просто още не са ти го казали:))
Терористката

Re: Тъп въпрос

Мнениеот kopo » Пет Юли 11, 2003 5:36 pm

В сряда (16.07.03) ще я има ли в "Ефремов", евентуално с авторово присъствие (за автограф)?

kopo

Мнениеот Ханко » Пет Юли 11, 2003 6:43 pm

Не, Копо, не е тъп въпроса ти. Такъв въпрос е музика за ушите на всеки автор. Феновете го търсят!/дори и да са страшни терористки!!!!/ Радост! Щастие!... Сигурно ще я има книгата там, авторът ще остане за по-късно понеже сега е в дълбоката тилилейска провинция. Но мечтае, мечтае и сънува срещата в Ефремов - уверявам те...
Ханко

ма разбира се, че ще е четка!

Мнениеот Шаркан » Пет Юли 11, 2003 7:00 pm

Щом майка ми е тръгнала нещо да разказва, значи й е направило впечатление, и то ДОБРО.
Въпросът е, че не искам да знам нищо, преди да прочета САМ!

(попита ме как изглеждаш, не беше видяла снимката; викам й: "Твоят брадовчед Васил, дето е пенсиониран полковник от Строителни войски, е като хилаво джудженце пред наш Ханко!")
(Очите й станаха колкото очилата. Ако си виждал колко са големи ламийските очила, ще ме разбереш какво искам да кажа [s];-)[/s])

Тъй че, девойчета - четете Ханко... ама аз все пак съчм по-млад, хе-хе (въх, къв съм усойник подъл люспест, а?[s]:-P[/s] - на тая иконка езикът защо не е раздвоен, дявол да го вземе!)

[s];-)[/s]

Шаркан

Мнениеот Терористка » Съб Юли 12, 2003 4:56 pm

Който е в дълбоката провинция как да си я купи[s]:-(([/s]
Терористка

Мнениеот Ханко » Съб Юли 12, 2003 11:20 pm

Ех, ако знаех къде ти е провинцията, на крака бих ти я донесъл!...[s]:,-([/s]
Ханко

Мнениеот Клубмен » Нед Юли 13, 2003 7:51 pm

вече й чета, стягай са хр...[s]}:-(([/s]..хвалби[s]:-}[/s]
Клубмен

Мнениеот kopo » Пон Юли 14, 2003 11:13 am

Приемам го като твърдо обещание. Книгата определено ще я взема, до сега не съм чел нещо твое, което да не ми харесва (а сайта ти за командосите е страхотен, още го чета и се кефя). Само предупреди кога идваш, да си донеса книгата за автограф.

kopo

Мнениеот Ханко » Пон Юли 14, 2003 11:57 am

Благодаря. Абе вие с Шаркан четкате много готино! Пишете по-често! За мене, разбира се... Най-сигурно ще дойда, ако кажеш кога пак ще има КОПОКОЛОКВИУМ.
Ханко

Мнениеот Терористка » Пон Юли 14, 2003 1:56 pm

Теротистичното ми досие е отдавна разсекретено. Внимавай какво обещаваш[s]:-))[/s]. А иначе живея в Кърджали[s]:-([/s]

Намерих те в буквите и в слово, пиши ме фенка, Ханко:)
Терористка

Мнениеот kopo » Пон Юли 14, 2003 6:05 pm

Следващия Кополоквиум - след около 20-25г., като поотраснат децата и се изнесат от къщи. [s];-)[/s]

kopo

Мнениеот Елена » Пон Юли 14, 2003 6:23 pm

Ханко, ако този "Епизод от войната" е наполовина толкова добър като това, дето си го изнесъл в "Буквите", смятай че съм си го купила [s]:-)[/s](ако все пак стигне някой екземпляр до глухата провинция, естествено [s];-)[/s] - като гледам мераклиите , май трудно ще се вредя за екземпляр, пък за автограф да не говорим...)

П.П. Шаркане, споко. Не ревнувай - сърцата на фенките са широки...[s];-)[/s]
Елена

Мнениеот Turing » Пон Юли 14, 2003 11:17 pm

След пет минути я дочитам и вадя калъчката...
Turing

Мнениеот Ханко » Вто Юли 15, 2003 7:35 am

Къде се изгуби Шаркан?... Да не е отишъл да наема Мехмед Али Агджа да ме разстрелва заради фенките?...
Благодаря ви, момичета, за хубавите думи. Аз засега съм получил само пет бройки и естествено те потънаха веднага сред роднините. Има два начина да стигне книгата до вас:единият чрез Шаркан - той е млад и има крилца -фър-фър и е в провинцията;другият - чрез поръчка било в някоя виртуална книжарница, било чрез местен книжар; Това ми иде наум. Е, можете и да потърпите, шедьовърът ми няма да се развали дотогава....
Ех, Копо, пак малшанс за мене... След 20-25 г. ако съм жив, определено няма да мога да изнеса лекции на копоколоквиума по дисциплини, в които сега съм пример и образец... Да ти са живи и здрави децата!
Ей, Turing, отнасяй се по-хуманно с авторите - те са ваши! Каква калъчка?... Уф, вече се изприщих от страх... Тук е само за хвалби, човече!
Ханко

Мнениеот robinofloksli » Вто Юли 15, 2003 10:00 pm

Едно мога да обещая - че ще я прочета. Имам наглостта да се броя за познавач на новата БГ фантастика, така че няма да подмина. Но хвалбите ми, дори да си ги заслужиш, не са безплатни. Е, може би едно демо, колкото да се замислиш дали си струва [s]:-)[/s]
Да не се взема насериозно...
Аватар
robinofloksli
Модератор

Следваща

Назад към Общи дискусии