Начало форум Общи дискусии

Общи дискусии

елайджа джауит

Място за обсъждане на теми, събития и публикуване на съобщения, несвързани пряко с фантастика, евристика или прогностика

елайджа джауит

Мнениеот мартин » Нед Юли 04, 2004 4:51 pm

Да сте чели книгата на Елайджа Джауит? Да, издадена от Квазар, да, така и не дочаках продължение и - да, Елена Павлова, една от най-яките ни писатели е преводачът. Обаче съвсем случайно се досетих, че всъщност Елена Павлова=Елайджа Джауит. Хитро, а?! Търсих имайла на писателката, за да я осведомя за прозрението, макар че не вярвам да съм първият, който е схванал как стоят нещата... Елена, надявам се, че ти си Елайджа Джауит и най-накрая ще завършиш втората книга, Swordtaker`s shades of darkness. Е оная статия във Фентъзи Фактор - Бог да го прости - е страшно хитро замислена... Очаквам отговор и коментари...
мартин

Re: елайджа джауит

Мнениеот Bogdanov » Пон Юли 05, 2004 12:10 am

Римляните откриха топлата вода....
Две хилядолетия по късно... и ти я дооткри:))

Bogdanov

Мнениеот valio_98 » Пон Юли 05, 2004 12:34 am

Bogdanov, ne se zajazhdaj s choveka.
Po dobre k&sno, otkolkoto nikoga. :)

Martine, zabeljaza li Narva?
valio_98

Re: Сорри

Мнениеот Мартин » Пон Юли 05, 2004 12:14 pm

Съжалявам, че съм извън темата, но...

Само да отбележа, че този мартин[s]:-)[/s] не съм аз... Аз съм онзи Мартин...[s]8-)[/s]

Адаш, става някво преплитане... Обозначи се някак по-така, че ме мързи да си мисля ник... не съм голям фен на никовете... а и да не въвеждаме хората в заблуждение... [s]:-))[/s]
Мартин

Мнениеот kopo » Пон Юли 05, 2004 12:15 pm

Готова е, в момента тече редакторската работа, с повечко късмет до края на годината може и да излезе.

kopo

Мнениеот Goa » Пон Юли 05, 2004 6:02 pm

Само че се очаква да е петлогия, така че аз ще я чета едва след като бъде завършена, иначе става една каша... [s]:-))[/s]

Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот emi az taka si se kazvam... » Вто Юли 06, 2004 8:16 pm

Kogato rimlqnite otkrili toplata voda, neq ve4e siq imalo. no sled tova q otkrili edin sled durg miliadi po celiq svqt... da de, taq pentalogiq 6te q do4eta li v tova preoajdane? martin - s udarenie na a-to. po-razli4no e... Bogdanov, don`t worry, ne si naranil dulboko nejnata mi nakurnima du6a. a i nikoga ne sum smqtal, 4e 6te otkriq ne6to pruv ili vtori... i vie, nultui? a da pitam - kvazar imaha konkurs za
razkazi, samo 4e pak zatunaha v nqkvo blato. ako imate info... prqtno lqto na vsi4ki!!!
emi az taka si se kazvam...

Тук има тема за конкурса на "Квазар"

Мнениеот Goa » Вто Юли 06, 2004 8:38 pm

Огледай се из темите по-надолу - има пълна информация за конкурса [s]:-)[/s]

Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот valio_98 » Сря Юли 07, 2004 12:48 am

Chovek&t samo se sheguva s tebe, ne se obizhdaj. :)
Bravo, che si se setil sam.
valio_98

Мнениеот недко » Пет Май 19, 2006 11:05 pm

mi vij sa pi4 tq knigata e napisana ma nema kinti da se izdade ili ne6to takova
недко

Мнениеот МАРТИН » Вто Май 23, 2006 9:28 am

Мартиновците станаха малко много, струва ми се... Няма лошо, ама не знам, кой за кого се мисли и кой за кого го мислят... [s]:-))[/s] Адаши, я кажете малко повече за себе си, щото досега само аз траках в тоя форум с това име (мога да приведа и примери от старите теми)... некак трябва да се въведе разграничение, щото иначе Богданов пак ще се обърка.
А така понякога имам чувството, че водя спор сам със себе си :))))

Мартин
МАРТИН

Мнениеот Недко » Съб Авг 11, 2007 6:28 pm

еми то че Елена е Елена ясно ама аз доколкото разбрах няма финансий да я издаде тая книжка макар че на мен лично 1вата много ми се понрави
Недко

Мнениеот deadface » Нед Авг 12, 2007 3:35 am

Впрочем, къде се изгуби Елена през последната половин година? Някой има ли информация?
deadface

Мнениеот Ендър » Пон Авг 13, 2007 8:38 am

Елена напоследък няма време за писане, за голямо съжаление. Отдала се е на другото си хоби - кубечата, защото от там все пак идват някакви ралички за ядене...
Иначе е истина, че втората е готова, поне от нейна страна, трябва да мине през редактор, да се обсъдят нещата със самата Елена и после да се мисли за издаване. Общо взето е това.
Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направиш...
Ендър

Назад към Общи дискусии