Начало форум Спорт

Спорт

Евротурнири

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Re: Евротурнири

Мнениеот zlobcho » Вто Юли 28, 2009 9:52 pm

според мен за такова ритане червения картон си е задължителен
Аватар
zlobcho

Мнениеот Goa » Вто Юли 28, 2009 10:16 pm

За какво ритане, това на Рабех ли? Той щеше да избие топката, но Алмейда се наведе и я замести :). Норвежкият арбитър нямаше да пропусне да даде дузпа, ако беше си помислил, че може да има такава.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sasho_angelov » Сря Юли 29, 2009 8:53 am

Много еднозначно съдиш злобчо, надявам се не можеш да отречеш че е борба за топката, а не го е целил у главата. Но все тая, хубавото е, че от сърце се радваш, че българския отбор не загуби. А можеха спокойно 2-3 парчета от 3 удара отдалеч звучи несериозно, па и да обезмислят реванша. Всички ние ви стискаме палци и на вас. Важното е, че сме единни в атаката на Европа. :-)
sasho_angelov

Мнениеот tweeg » Сря Юли 29, 2009 10:59 am

Добре че е Урсула там иначе... Такъв смях отдавна не се бях смял на мач. Не знам Бижутеря къв го дърви в този отбор. Той имаше едно единствено правилно отиграване цял мач другото бяха опити да се самоконтузи с дрибъл (:D. Спред мен, противно на мнението на Гоата, само черньото Ортега и не много белият Рабех играха що годе на ниво. Другото бяха смехории. Не могат да спрат топката, блъскат се един в друг и падат и т.н. и т.н. Добре, че противникът беше още по-зле. Въпреки, че второто полувреме само късметът спаси Левски. Дано и тук не играят така, че това ще им е участието и този път в европейските турнири.

Относни ритника в главата си помислих че тоя пич няма да оживее. Във всички случаи това си беше обаче нарушение според мен.
tweeg

Мнениеот Goa » Сря Юли 29, 2009 2:04 pm

Ортега няма усет за пласиране - почти винаги е или в засада, или зад защитник и разчита да го пребори ако може без да му свирят фал (само че му свириха 3-4 пъти), или онзи сам да сбърка, или пък да го надбяга на 2 метра. Веднъж успя да се измъкне, но от 3 метра би в аут. С борбеността си по-полезен би бил в центъра на терена близо до нашето момче Гаджев и Сърмов (които са млади и дават някакви надежди за развитие). Трябва ни някакъв нападател, който да може да се пласира - Гонзо това го можеше, хич да не е, а преди него Сираков беше майстор. Сега нямаме хора, умеещи да се пласират - тоя Цачев може да излезе такъв, но и той е още малък и не го пускат. Йовов както винаги не знае какво да прави с топката, Николай Димитров още повече, а Соареш още не е влязъл във форма. Георги Христов никога не ме е впечатлил с нещо (освен с гола срещу ЦСКА). Бардон е стар и тежък, иначе той умее да се придвижва по терена, но само с придвижване не става, трябва и отиграване после. Дано по-бързо се оправят двамата най-креативни - Тасевски и Жоазиньо.

Изобщо, както беше коментирал някой някъде из нета, пак с трици маймуни ще ловим... дано не стане късно, докато хванем някоя ;)

Между другото, освен нашето момче Петков, Топузаков също игра стабилно, и бековете Миланов до някое време и особено нашето момче Минев.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот petzos » Сря Юли 29, 2009 2:11 pm

кой се интересува все още от бг футбол бе???
или както пеят едни пичове - i wont waste my love on a nation X(>:D<
petzos

Мнениеот Goa » Сря Юли 29, 2009 4:23 pm

Всеки си избира за какво да употреби любовта си ;)
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот tweeg » Сря Юли 29, 2009 4:50 pm

Фащам само първа и втора програма и ми се налага да гледам българското адаш (:D
tweeg

Мнениеот sqnki » Сря Юли 29, 2009 8:12 pm

Аз се чувствах точно като Туигито - чудех се дали да го гледам, накрая второто полувреме докуцуках до Жеката и Марто... Леле, такъв смях отдавна не съм се смял - дано шампионите ми опровергаят прогнозата от края на шампионата, щото искам да се посмея още едни 270 минути :)
sqnki

Мнениеот stanketo » Сря Юли 29, 2009 8:13 pm

Според мен фаула на Рабех не беше умишлен нали ако го остави после цяла България ще му скочи, че нищо не е направил, за да спаси гола:).Иначе много зле те и наще са същите ливади даже мисля че може и да сме по-зле:(
Гоата много точно е направил разбор на мача - вижда се отработеното му футболно око и за Ортега е много точно абе за всички добре си го казал бате Гоа и аз така мисля - горе-долу:)
stanketo

Мнениеот Goa » Сря Юли 29, 2009 8:17 pm

Е то затова футболът е интересна игра - защото всеки има собствено мнение ;)
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот pizata » Чет Юли 30, 2009 4:33 pm

Goa Написал:
-------------------------------------------------------
> Е то затова футболът е интересна игра - защото
> всеки има собствено мнение ;)

Е да де, ДА, но някои се обиждат и сърдят, като чуят друго мнение, различно от тяхното ;-)
Аватар
pizata

Мнениеот Goa » Чет Юли 30, 2009 5:24 pm

Обиждане и сърдене едва ли, но и мненията обикновено звучат като наставления ;)
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Чет Юли 30, 2009 10:22 pm

Еми честито на ЦСКА. Играха малко по-добре от нас. Нашите имаха доста повече брак в действията си. Бих бил доволен, ако покажем такава игра и изкараме такъв резултат на реванша с Баку.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Пет Юли 31, 2009 12:37 am

Goa Написал:
-------------------------------------------------------
> с/у ПСВ - достойно представяне и 2 минимални
> загуби, може и някоя точка да вземат

Их, дееба, за малко даже равен в Холандия да гепнат... браво на Морето, но мисля, че във Варна равен ще им е максимумът :(
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот stanketo » Пет Юли 31, 2009 12:47 am

ммм да ама ние бяхме домакини,а вие гости.Ще ги отстраните(надявам се)
stanketo

Мнениеот sasho_angelov » Пет Юли 31, 2009 10:42 am

Съдейки по челния ни опит от последните години, няма начин да ни се опънат :-)
sasho_angelov

Мнениеот zlobcho » Пет Юли 31, 2009 8:02 pm

аз бях на мача с Дери и хич не съм доволен от играта. бяхме много зле, дано защото все пак ни първи официален мач. с такава игра не виждам как ще преодолеем следващия съперник (ако продължим напред де).
жалко за Черно море...
Аватар
zlobcho

Мнениеот karadjata » Пет Юли 31, 2009 9:17 pm

Аз изгледах 60-70 минути от мача ЦСКА-ДЕРи и последните 15 от мача на Левски. стига ми.
karadjata

Мнениеот zlobcho » Пет Юли 31, 2009 9:22 pm

е да де, ама аз нали съм мазохист... гледам до края (:P)
Аватар
zlobcho

ПредишнаСледваща

Назад към Спорт