Начало форум Спорт

Спорт

Евротурнири

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Re: Евротурнири

Мнениеот Goa » Чет Авг 27, 2009 10:54 pm

Имаме победител >:D< Пицата се оказа най-хитър и позна, че тия Литекс са ултратъпи парчета. Сега ще ми губят времето с продължения, деееееееба дегенератите скапани аааааааааа :X:X:X

Пица, имаш си бирата в понеделник ;-) дано поне тия оранжеви тюфлеци излъжат абсолютните дървари БАТЕ, щото ДВА излъгани български отбора от тея вече ще е ПЪЛНА СМЕШКА :X:X:X
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Чет Авг 27, 2009 11:10 pm

Неее, тия ЛИТЕКС СА УЛТРАИДИОТИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Чет Авг 27, 2009 11:38 pm

Майкооо, 0:4

Не знам ако бях на мястото на Гриша Ганчев, какво щях да направя. Нищо чудно да вляза като Порточанов с пушката и да ги изпозастрелям начело с треньора. Щото Мъри има главна вина за изпускането на мача - вместо да вкара поне 2 свежи резерви и да свие сърмите на бразилците на почивката, той седя като овца отстрани до края на резила. И само да е посмял да вика в национала Пламен Николов и тем подобни нищожества :X:X:X

Да не говорим, че го чакат 2 мача на живот и смърт в национала, как ще го ръководи сега...

Баси боклуците, не е истина :Х:Х:Х

За капак на вечерта Вазелинката е получил червен картон и неговите падат 3:2 след продължения. Е, Херта е обърнала Брьондби, ама голям праз :Х:Х:Х

А ето как се прави:

Pen. Liberec [0 - 3] Dinamo Bucuresti *
4' [0 - 1] A. Cristea
58' [0 - 2] M. Niculae
82' [0 - 3] M. Niculae
penalty shoot-out : [8 - 9]

0:3 в първия мач срещу чешките ублюдки, 3:0 като гости и продължават след дузпи, евала на мамалигите!
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот stanketo » Чет Авг 27, 2009 11:57 pm

баси не Идиоти ами не знам кви пръчки са тия оранжевите.Не може най-дървения отбор в света да се изгаври така с всичко българско, до което се докоснат.Бати колко ми е гадно много смотан и супер антипатичен отбор са тези, а нашите смотаняци - no comment една свястна атака след първият гол нямаха яко грозен футбол
stanketo

Мнениеот Goa » Пет Авг 28, 2009 8:31 am

А и Астън Вила са изхвърлени от Рапид Виена леле :) Снощи какъв крах за българите :(
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот pizata » Пет Авг 28, 2009 9:46 am

Браво на ЦСКА. За Литекс кво да говорим, сега и оставки да полетят и да ги изпозастрелят вече е свирено. Факт е, че много им липсват Манолев и Ивелин Попов, а и други контузени имат. Промени се целия облик на отбора. По-добре да го оставят Мъри да продължи и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се бори за титлата. В случая те ще са най-облагодетелствани щото няма да играят в Европа, а това със сигурност разсейва. Левски изпусна да ги бие миналата седмица.
А за всички противници на БАТЕ ще кажа, че все още има шанс Левски да си го върне ТЪПКАНО. Чакаме жребия...;-)
Аватар
pizata

Мнениеот petzos » Пет Авг 28, 2009 12:12 pm

литех върви от 2-3 години надолу, качествен голмайстор не са имали след Новакович, който е ниво 2-ра бундеслига, само с бразилци явно не стаа >:D<
левски е в подобно положение, там и халфовата линия е доста слаба и одъртела

та скоро не виждам двата отбора да се оправят, освен с много пари. но бездушието на доста от играчите и с пари немое се компенсира:)-D
petzos

Мнениеот sasho_angelov » Пет Авг 28, 2009 3:31 pm

Животът е прекрасен, честито на всички:

Група Е:
Рома
Базел
ЦСКА
Фулъм

Група G:
Виляреал
Лацио
Левски
Залцбург

Вярвам, че и двата отбора имат шанс да се представят достойно, ако вземат мачовете с Базел и Залцбург, а защо не и нещичко от останалите, поне вярвам за нещо такова срещу Фулъм, Рома, Лацио и особено Виляреал ми се струват не просто страшни :-)

В един момент реших, че ще ни се хакне и Тулуза и щях ритуално да се самоубия.
sasho_angelov

Мнениеот Goa » Пет Авг 28, 2009 3:34 pm

Добре е жребият, нека играем срещу по-силни отбори, че тогава поне излагацията е оправдаема ;)
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sasho_angelov » Пет Авг 28, 2009 3:48 pm

Супер е, гледах го наживо и като видях Виляреал и Лацио бях сигурен "тука сме" :-)
sasho_angelov

Мнениеот Amber » Пет Авг 28, 2009 4:13 pm

И аз го гледах на живо, Баджека ква физиономия направи, просто нема такъв фарс :D
Amber

Мнениеот stanketo » Пет Авг 28, 2009 7:20 pm

Абе не знам ама тоя вашия Баждеков е много смешен.@Вика -"Не случихме на жребий" ебати и наглеца - ами като случихте (Бате,Жилина,Дебрецен)как се радваха - Батков и сие и кво?Поне да не говорят нищо за жребия, щото няма как да случат......Малко си поизлях душата щото много ме дразнят "Сините управници".Нищо против привържениците:)X(
stanketo

Мнениеот Goa » Пет Авг 28, 2009 10:28 pm

Ама и аз това викам - на Левски повече НИКАКВИ удобни съперници! Иначе следва осиране и страдания за феновете :-( Докато не се научат да отстраняват Жилина, Бате, тате, вуйчо и прочие, никви вересии :X:X:X
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Amber » Съб Авг 29, 2009 2:16 am

Прав си Станке, мноо зле управата, ма просто мноо. Обаче, ако начело на клуба ти е бил *ЛЕКЕ* като Томов... трябва да пропускаш изказванията по темата :) :)
Amber

Мнениеот karadjata » Съб Авг 29, 2009 8:31 am

Литекс не можаха да продължат, ама поне 3 точки изкараха за престиж, докато Левски допринесе с 0 точки за клубния коефициент на българските отбори.
----------------------------------------------------------------------
От ЛЕВСКИ ме дразни не толкова Бай Ганьо, колкото Рабех, дето в родната си страна щеше да е в затвора още след първата си алкохолна изцепка. Между другото, кой опъва чадъри над този велик футболист, или наистина в БГ няма никаква държава? Ставийски поне стана световен шампион.
------------------------------------------------------------------------
ЦСКА надскочиха себа си, имат и млади български играчи. Дано продължат с този дух, имат шансове в тази група.
karadjata

Мнениеот stanketo » Съб Авг 29, 2009 8:35 am

Е да де ама Томов няма аналог.Всеки който се сравнянва с Томов значи не може по-зле да е...:)
stanketo

Мнениеот sasho_angelov » Пон Авг 31, 2009 1:14 pm

Караджа, факт е, че Левски е докарал повечето точки от известно време та не така.
sasho_angelov

Мнениеот Преподобният ЦУП » Пон Авг 31, 2009 3:52 pm

Айде успех на двата български отбори в Лига Европа...
Преподобният ЦУП

Мнениеот zlobcho » Чет Сеп 17, 2009 11:25 pm

Ебаси невървежа... много ме е яд, трябваше да ги бием тия!!! оправдаха си прозвището "селяни". трябваше да ги бием, щото сега като гледам Базел са били Рома и другия кръг не ми се мисли какви ще ги вършим в Рим.
X(:X
Аватар
zlobcho

Мнениеот Goa » Пет Сеп 18, 2009 12:30 am

За нас важи същото - можехме да измъкнем точка, а в другия мач Залцбург са били Лацио като гости.
Аватар
Goa
Модератор

ПредишнаСледваща

Назад към Спорт