Начало форум Спорт

Спорт

Екипи на новите играчи

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Екипи на новите играчи

Мнениеот Goa » Чет Юли 29, 2010 11:27 am

Чък Норис си е поръчал екипи (зелен и оранжев) с номер 25. Санди, ти ще си поръчваш ли? Кой номер искаш? Някой друг да няма екип и да иска?

Заетите номера са от 1 до 14 без 6 и 9, както и 17,21,22,23,25,33,42,69,99.
Аватар
Goa
Модератор

Re: Екипи на новите играчи

Мнениеот чък_норис » Сря Авг 04, 2010 5:36 pm

нещо не се получи екипа, съвсем различе и като модел и като цвят е да го еба...не знам май ще трябва от космос-а :problem: да се поръчва...
чък_норис

Мнениеот Goa » Нед Мар 13, 2011 8:49 pm

Пичове, дайте пак да видим положението с екипите, че днеска Пицата получи картон бадева. Явно е трудно да се намери къде да се поръчат единични бройки, затова преминаваме към заменки...

Чък играе вече с екипа на Стойно; Комисаря каза, че може да вземе екипа от Колчо (двата цвята), мисля да му ги заплатим на пияницата и да ги ползва някой друг, примерно Санди. Пък догодина ще сменим номерата официално. Друг без екип има ли? Като крайна мярка може да помолим Станкето да ни изпрати своя екип...
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sandi » Нед Мар 13, 2011 9:09 pm

добре , на мен със сигурност ще ми трябва екип ! Юли също няма . доколкото разбирам и чъки също не си е намерил подходящ ! до тук прави - 3 екипа . ако е възможно да се поръчат само 3 , нека да си купим , ако не .... ще трябва да измислим нещо друго :problem:
sandi

Мнениеот чък_норис » Нед Мар 13, 2011 9:41 pm

Пицата изяде картони заради мен! ...за което съжЪлявЪм :redface:
чък_норис

Мнениеот Goa » Нед Мар 13, 2011 10:14 pm

Абе и без картона положението с екипите трябва да се оправи. Ако някой може да поръча някъде единични бройки - ОК, обаче аз не знам, не съм се занимавал досега с екипи. Явно трябва да се звъни насам-натам.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот fikata » Пон Мар 14, 2011 11:58 am

ако можем да закрепим положението до края на сезона, после да поръчаме за всички, ако са съгласни. Лично аз, с удоволствие бих сменил зеления изкуственяк, пък и да ги уеднаквим(поне зелените).
fikata

Мнениеот pizata » Пон Мар 14, 2011 12:48 pm

Амчи той тва артИсчито ако си мисли, че след всеки мач ще си хвърля фланелката на многобройните му фенки, то и 30 да му поръчаме пак няма да му стигнат. :problem: :problem: :problem:
Вчера след мача едвам съм му изтръгнал фланелката (без номера) от ръцете на една 16 годишна фенка, която тичаше с нея като обезумяла и се радваше неистово. :problem: :problem: :problem:
Аватар
pizata

Мнениеот tweeg » Пон Мар 14, 2011 1:22 pm

Относно екипите имам няколко предложения:
1. И без това на повечето от нас са ни поотеснели да вземем да намерим някакви на сносна цена(да речем по 10-15 кинта бройката) с някакво прилично качество и да го закараме да се щамповат с номера и имена. Ако цялата процедура излезе до 20тина лева на екип мисля всички ще са доволни. В момента играем сигурно с 3 различни модела всеки мач.
За цветовете нямам претенции.
2. Да вземем да променим името на отбора от следващия сезон за разнообразие.
3. Да се направят по няколко бройки отгоре само с номера в случиай на трансфери или други обстоятелства да могат да се ползват от играчите.
tweeg

Мнениеот Goa » Пон Мар 14, 2011 3:43 pm

1. По 20 лева едва ли ще намерим някъде с щамповането - по-скоро между 30 и 40. Но не вярвам да е проблем за някой. Естествено, че е най-добре да са еднакви за всички - в момента даже не 3, а май 4 модела различни имаме.

2. За името на отбора и аз мисля, че не е зле да се смени, обаче не знам дали ще ни разрешат. Освен това ще трябва да измислим ново име, преди да опитваме да го сменим ;).
Още в началото бях предложил да е вързано някак с форума - да се казва ФЕП или "Иван Ефремов" или и двете, но не се прие. Може примерно "Фантасти без граници" хехе

3. Да. Най-добре е да има всички номера от 1 до 12 плюс отделни по-високи, които са заети в момента - 14, 25, 42 и т.н.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот fikata » Пон Мар 14, 2011 4:20 pm

Туиги влезе в сферата на фантастиката, но мисля, че с една десятка отгоре ще можем да направим нещо. :lolno:
fikata

Мнениеот tweeg » Пон Мар 14, 2011 4:34 pm

За цените ли фантастика викаш? Ами то е ясно че ако идем на националния в "Космос" цените може да са само космически и то за супер некачествените според мен материали от които изработват екипите. Пример е "раси" тениската на вратарчето на която впоследствие и номера изпадна, и Пицата впоследствие получи ж.к последния мач :problem: . Имам предвид отиваме в Илиянци харесваме/взимаме китайски екипчета за по 10 -15 тина лева в пъти по-хубави/качествени от тези от Космос (имам такъв и затова говоря). Щампата не знам как върви и не мога да кажа колко отгоре може да дойде.
Това е само като предложение де. Аз имам екип и хич не съм се засилил да го сменям. Все пак и той бая пари струваше, ама определено друго ще е да сме малко по-еднакви :) и убави.
tweeg

Я...

Мнениеот taumaster » Пон Мар 14, 2011 4:49 pm

... и аз да сА изкажа: Аз съм ЗА да направим нови екипи за всички, + няколко допълнителни без номера, за нови играчи, ЗА съм да си сменим и името, и цвета, и изобщо съм ЗА всякакви промени.
taumaster

Мнениеот komisarq » Вто Мар 15, 2011 12:38 am

Диляне,

Предложенията ти за име на отбора са УЖАСЯВАЩО МОЩНИ, ако ме разбираш..... :problem: :problem:. Нищо му няма на името...както се казва "на крива ракета, космоса и крив".
Ако искаме ред да се въвежда - трябва да се допиташ до учредителите, като поне половината от тях да са за смяна на името на отбора.
komisarq

Мнениеот Goa » Вто Мар 15, 2011 2:17 am

Няма да участвам в разправии :lolno:. За протокола - настоящото име на отбора никога не съм го подкрепял и винаги съм бил против, но в съответсвие с демократичните принципи и от уважение към съотборниците си го приех и го нося на гърба си вече стотици мачове. Но за мен си трябва смяна.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sasho_angelov » Вто Мар 15, 2011 10:09 am

Не ми е работа, но екипи, цветове и т.н. се сменят, но наистина за името трябва да гласуват само тези, които са го учредили и знаят какво седи зад настоящото. Така че нямам намерение да взимам каквото и да е отношение.

П.С. Един иска да променя историята след 100 години, аре нема нужда.
sasho_angelov

Мнениеот Goa » Вто Мар 15, 2011 10:18 am

Далеч не всички хора от т.нар. учредители знаят какво наистина стои зад настоящото име :wink: . От тях пък само половината все още играем. Но както и да се гласува, аз ще си дам гласа и ще приема решението.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот zlobcho » Вто Мар 15, 2011 10:19 pm

аз предлагам смяна на името от Мисири на Фитки :problem:
Аватар
zlobcho

Назад към Спорт