Начало форум Спорт

Спорт

Неделя, 16.10, 15:30 ч. - кръг 6 - Замунда

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Re: Неделя, 16.10, 15:30 ч. - кръг 6 - Замунда

Мнениеот Goa » Нед Окт 16, 2011 7:06 pm

1:1 със Замунда :problem: . Според мен стана много добър мач, с доста хубави атаки въпреки гадната топка, и двата отбора имахме много възможности, но ние все пак сме по-доволни от хикса, понеже към края Замундата пропуснаха 3-4 много чисти положения (пак заради гадната топка според мен, тъй че в крайна сметка това ни помогна). Много съм доволен от включването на Юли и Росен в отбора, с всеки мач се разбираме все повече, а като прибавим и Санди, последните ни попълнения много стабилизираха отбора. Жалко, че аз самият последните 2 мача сякаш излизам от форма. Но все пак днес се насладих на играта, както вярвам и всички останали. Краси отрази всичко, включително сами срещу него, Санди отдясно не пусна човек и дори направи 2-3 опасни удара, Юли и Росен в центъра се бориха лъвски, брат ми вкара безценния гол и беше постоянна заплаха, Сашо в центъра на защитата беше железен, Фиката отляво също, Сянки също се включи добре, но горкият игра с цепната глава и не изкара много на терена. Караджата за съжаление не влезе в игра. Много добро впечатление ми направи подсигуряването - когато един е преодолян, срещу човека с топката веднага се изправя друг и му пречи да отиграе бързо, често дори и отнема топката. И предвид факта, че съперниците бяха много бързи и технични и с дълга скамейка, това подейства много добре и равенството е много радващо :).

Продължаваме напред мач за мач :lolno:
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sasho_angelov » Пон Окт 17, 2011 1:39 pm

Не победихме, но имахме шансове, не загубихме, а имаха шансове! :problem:

Важното е, че вчера играхме като отбор, доколкото успяхме и доколкото ни позволиха тези млади, пълни с въздух момченца. Искам да благодаря на целия отбор за това, че успяхме да затворим и наситим центъра и на защитата беше далеч по-леко отколкото очаквах. Мачът беше предимно борба и поздравявам всички за себераздаването. Накрая наистина изспуснахме малко въздух и можеха да вкарат, но мисля, че си заслужихме точката.

Искам да поздравя и аз и Чичката и Юли, младото си е младо. Както и да се извиня ако някой е играл по-малко от обикновеното този мач, но прецених, че най-важното е най-повратливите (не задължително най-добрите да бъдат на терена).

Специални благодарности към Караджата, че подкрепи отбора и поне каза, че не сърди, че не влезе в игра. Всички несправедливости ще бъдат коригирани в бъдеще.

Както написа Дилян, играем мач за мач, надявам се без напрежение, за да се забавляваме и да се радваме на победи когато можем :problem:
sasho_angelov

Мнениеот sasho_angelov » Вто Окт 18, 2011 5:09 pm

http://bgfootball.com/new.php?id=8330
Ега го и дербито :problem:
sasho_angelov

Мнениеот Goa » Вто Окт 18, 2011 9:37 pm

Ахахахахахаааа, вече и дербита правим :problem: :problem: :problem: :problem: :problem:
Аватар
Goa
Модератор

Предишна

Назад към Спорт