Начало форум Спорт

Спорт

И ся кво правим?

Място за обсъждане на спортни теми и събития

И ся кво правим?

Мнениеот tweeg » Пон Юни 11, 2012 11:39 am

Ето, класирахме се за горната група -серионо или несериозно, но е факт. Сега какво? Ако се погледнат статистиките ще се види, че в най-добрите си дни имамем максимум 10 човека на разположение. Тим, Гоа, Пицата, Фиката, Сашо, Санди, Юли, Чък, Чичката, Влади и аз сме идвали през втория полусезон, ако не се лъжа, и то не накуп :). Сянки и Караджата вече почти не се вясвата за другата част от записаните в отбора да не говорим. За да можем да участваме в горната лига ще трябва винаги да сме минимум този състав/тази бройка. За другите не мога да говоря, но аз лично при най-добро стечение на обстоятелствата ще мога да идвам колкото и този сезон- 70% от мачовете максимум. Помислете си за варианти и възможности. Сашето е паралия :problem: , ама не ми се вярва да може да покрие всичките мачове в които ще сме с недостатъчен брой хора за да започнем мача и да губим служебно на големите терени с големите такси.
tweeg

Re: И ся кво правим?

Мнениеот tweeg » Пон Юни 11, 2012 12:16 pm

Пропуснал съм Краси и Петцос от идвалите този полусезон, така че нещата не са толкова зле, колкото съм ги описал :problem: :problem: :problem:
tweeg

Ми...

Мнениеот taumaster » Пон Юни 11, 2012 1:21 pm

... има 3 възможности - отиваме в "Б" и квот' стане. Отказваме се и си бъцаме постарому. Разформироваме се.
За първото - шибани часове, много хора.
За второто - пенсията не е гарантирана, а е близо.
За третото - нямам идея.
taumaster

Мнениеот sasho_angelov » Пон Юни 11, 2012 1:30 pm

Предлагам всеки да си помисли за себе си включително и тези които не идват, дано четат и да си кажат. На мен лично ми се играе в Б група и не ми пука колко ще ни дънят, но не искам да подвеждаме другите отбори, защото на никой няма да му е приятно да бие 7 тюфлека. В Б група отборите някакси по-футбол играят.

За парите има схема еди колко си човека, еди колко си мача на месец, еди колко си пари, играеш не играеш плащаш.

А че за мен парите не са проблем е ясно, ама да подходим принципно.
sasho_angelov

Мнениеот sasho_angelov » Пон Юни 11, 2012 1:31 pm

Забравих да спомена, че поне за себе си участието в отбора го разбирам колкото удоволствие, толкова и ангажимент към съотборниците.
sasho_angelov

Мнениеот zlobcho » Пон Юни 11, 2012 9:36 pm

ако ще играем в Б група, ще трябва всички изброени поне първия полусезон да идват постоянно, за да имаме поне минимален шанс за някоя точица :problem: .
За мен лично участието в горната група е притеснително от към терен и размер на вратата - с тая голяма врата и при моя стил на пазене всеки мач ще ме дупчат яко :sick:
Освен това теренът на СС (от малкото ми игри там) ми се стори много по-твърд и неудобен за игра, изкуствената трева също не беше на нивото на сегашната.
Аватар
zlobcho

Мнениеот Yuli » Пон Юни 11, 2012 11:01 pm

Колкото и да умуваме в този си състав не сме за Б група. Едва се събираме 7 човека, нови не виждам да пишат, а ни трябват минимум 3ма. В най-добрият случай ще са на разположение за пролетния полусезон. До тогава трябва да идват всички.
Yuli

Мнениеот fikata » Вто Юни 12, 2012 3:20 pm

Г-н Ангелов, доста добре е изложил идеите си, в които припознам мои мисли, така че +1 за СС. Пък все пак ще приема и решението на мнозинството, ако е обратното. :silent: :problem:
fikata

Мнениеот tweeg » Вто Юни 12, 2012 3:53 pm

Момци, на мен ми се играе не само на СС ами и на Маркана, както и на НоуКамп или КампНоу (на който както му харесва), също така ми се кара и Ламборджини Диабло, и реално погледнато нищо не ми пречи да го направя. Това обаче е много безотговорно спрямо отбора в първия случай, както и спрямо бюджета ми във втория(за Диаблото става въпрос :problem: ). Щом обаче на кептъна с чувството му за отговорност към отбора :problem: това не му е проблем, бройте и мен с глас за СС. На всички ни е ясно какво ще стане, ама дайте да пробваме дето се вика. Все пак има опасност ако се цепиш от колектива, колективът дружно да ти го нацепи :twised: .
tweeg

Мнениеот sasho_angelov » Вто Юни 12, 2012 10:55 pm

Само да спомена, че каквото и да си пишем, най-важно е някой от хората, които не идват да кажат дали Б група ще промени това или не. Ако не 8 гласа за СС не стигат.
sasho_angelov

Мнениеот Goa » Сря Юни 13, 2012 1:30 am

Аз винаги съм искал да играя на СС - само там може наистина да се играе нещо подобно на футбол. Ужасно ми липсват някои компоненти на играта, които няма как да се правят на Атлас. Но за СС се иска малко повече ангажираност от тези, които невинаги могат да идват (което е нормално), но понякога не идват без причини. Иначе едно вече е ясно - най-после можем да кажем, че сме наистина отбор. Макар и с къса скамейка.

Краси е прав, че настилката е по-неприятна - най-вече с това, че е станала на вълни, освен че е и по-твърда; и че вратата е твърде голяма и ще ни дупчат много. Обаче при всички негативи там човек може да потича и да поиграе наистина, а също така и да си почива от време на време, понеже 1) теренът е много по-голям, 2) мрежи отгоре няма и 3) ние и без това сме стари и дебели :wtf: . (Без двете артистчета, те ще тичат за по четирима :wink: .)

Имаме пред себе си примера на Дружбето, които наскоро се отказаха да доиграят сезона в Б група и благодарение на това ние се класираме директно. Опасността това да стане и с нас е голяма, особено при честите контузии, които ни преследват. Аз още не знам дали ще мога да играя отново. Тая надежди за Сянки и Росен, че ще се завърнат. Особено ми е интересно дали Сянки би се върнал, ако отидем на СС. Надявам се и че Караджата, Комисаря и Пец ще имат по-често възможност да идват. Но при всички положения ни трябват сериозни нови хора. Мислите ли, че можем да имаме такива за втория полусезон? Ако да, защо да не стиснем зъби и да изкараме есента?

Така че гласът ми е за СС с уговорката, че още не съм сигурен дали ще мога да тичам наесен. Ако не мога, тогава гласът ми ще отпадне.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот petzos » Сря Юни 13, 2012 9:01 am

аз в която и група да играем мога да идвам само ако мачовете са през седмицата, уикенда по-скоро не, или мах в 10% от срещите.
оттук и въпросът- има ли вероятност бе гру па да играе през седмицата или пак ще е уйкенда?
petzos

Мнениеот sasho_angelov » Сря Юни 13, 2012 9:33 am

Пак уикенда само че и събота
sasho_angelov

Мнениеот karadjata » Чет Юни 14, 2012 4:39 pm

Аз вярно че не идвам, ама защото станах много дебеу и не мога да помогна, а и са малки чаветата. Това обаче от новия сезон ще се подобри, ще идвам в повече мачове, през седмица вероятно
karadjata

Мнениеот Goa » Чет Юни 14, 2012 6:09 pm

Пец, ти говориш за няква ерес... През седмицата се едно е паднала бомба :wink:
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот чък_норис » Пон Юни 18, 2012 9:35 am

Каква Б група, не можем 2 паса да вържем и рядко се събираме по 6 човека. нЕкои ора са прекалени оптимисти...
чък_норис

Мнениеот komisarq » Пон Юни 18, 2012 3:21 pm

И в "А" група да се класираме не виждам как ще мога да идвам по-често от сегашното ми присъствие - не повече от 10% от мачовете. Аз съм "за" да играем в Б група, но за момента ще мога да идвам за 1 официален мач в месеца, като много рядко ще са 2.
Предпочитам да пазя на по-голяма врата и това не би трябвало да ни е повод за притеснение - туй във връзка че някъде бе споменат по-големият размер на вратите. Дайте към края на месеца някой да обобщи резултатите от "анкетата" за Б група, след което да се видим на "по бира", за да се опитаме да предскажем събираемостта и шансовете ни.
Най-лошото, което може да стане е да се превърнем в боксова круша на отборите от "Б" група (поради футболните ни умения или поради това че идват 6,7 играча), поради което да се разформирова отбора или да заиграем отново във "В" група, в което не виждам трагедия за която някой би си прерязал вените. :wink:
komisarq

Мнениеот malliikata » Пон Юни 18, 2012 7:50 pm

Неделчо, ето и първия ми коментар, за да може да имате още една резерва за горната девизия :)
malliikata

Мнениеот malliikata » Пон Юни 18, 2012 7:51 pm

ам и сега колко хиляди коментара трябва да направя :)
malliikata

Мнениеот zlobcho » Пон Юни 18, 2012 10:24 pm

ее, сети се да пишеш! да се надяваме, че няма да ти се налага да пишеш много и ще те картотекират скоро-скоро :problem:
Аватар
zlobcho

Следваща

Назад към Спорт