Начало форум Спорт

Спорт

Тема за обсъждане!

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Re: Тема за обсъждане!

Мнениеот MoMoney » Пет Ное 09, 2012 1:44 pm

Пума са качествени. Все пак великите ни национали са облечени с Пума. Гоа, имаш ли списък със свободните номера на екипи, в случай че разширите отбора си :)
MoMoney

Мнениеот jonev » Пет Ное 09, 2012 1:45 pm

и аз питам същото като Пламен :)
jonev

Мнениеот Goa » Пет Ное 09, 2012 2:59 pm

Естествено, че имам списък с номерата :). И на сайта на лигата ги има. Свободни са 7, 9, 19, 20, 21 и от 24 нагоре без 33, 42 и 99.
Само не мога да разбера какъв е тоя мазохизъм :D.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот MoMoney » Пон Ное 12, 2012 3:07 pm

Ейц супер :) има го моя номер 9-ката. Заплювам си го ако заиграем заедно! Може да направим един приятелски мач тая седмица, но може би трябва да направиш нова тема, Гоа. Да не спамя тук.
MoMoney

Мнениеот Goa » Пон Ное 12, 2012 9:40 pm

Тая седмица абсурд, за по-нататък може да се мисли, но имайки предвид тулупско-родителските вериги, с които са се овързали всички мисири, едва ли ще се намерят желаещи :).
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Сря Дек 19, 2012 2:43 pm

Имам един въпрос, свързан със зимния трансферен прозорец: какво е положението с Галин и Маллийката? Първият ще заминава ли за чужбина за дълго, а вторият ще участва ли в мачовете в пролетния полусезон? Моля който знае нещо, да отговори възможно най-скоро.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот zlobcho » Пет Дек 21, 2012 11:04 am

Галин не е в България (доколкото знам), а Малийката се оказа несериозен. Предлагам и двамата да се разкартотекират. За съжаление Галин едва ли ще може да идва и ако има други кандидати, ще е по-добре да се разкартотекира.
Аватар
zlobcho

Мнениеот Goa » Пет Дек 21, 2012 11:51 am

Единия от двамата може да го запазим засега. Ако Галин е постоянно извън България, по-добре да разкартотекираме него?
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот tweeg » Съб Дек 22, 2012 9:21 pm

Галин да го разкартотекираме сега, а ако ни трябва още място има много мъртви души. Включително и Илийката ако е нужно, но за него все пак има някакъв шанс да идва, въпреки че е супер несериозен както се оказа.
tweeg

Мнениеот Goa » Пет Дек 28, 2012 1:29 am

Предстоят големи промени в Лигата, отнасящи се най-вече до 2 неща: мястото за провеждане на срещите и правилата за участие на играчи в срещите. Изглежда занапред ще се наложи всеки да се регистрира във форума на ЛИГАТА, за да може да участва в мачовете, което ми се вижда доста абсурдно и вероятно тепърва ще се обсъжда, затова нека да го оставим настрани за момента.

Другият въпрос обаче изисква отговор от всеки отбор. Появила се е възможност Лигата да се премести изцяло на игрищата на МГУ, където има множество предимства (доста по-добър терен, безплатна вода, съблекални, душове, заведения, добро осветление, по-нормални часове за игра и др.), но и някои недостатъци (местоположение, 5-метрови врати, леко увеличена такса за мачовете (до 10 лв.) и др.). Та въпросът е: ЗА или ПРОТИВ?

Аз засега клоня към следното: ако вратите останат такива големи - против, ако намерят по-малки - за. Щото иначе не ни мърдат по 20 гола на мач.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот tweeg » Пет Дек 28, 2012 3:25 pm

Аз определено съм за смяна на терена. Ако ще и 10 м. да са вратите предполагам и на противника ще е толкова така че какво значение има? Не че съм играл там де, ама ако наистина тревата е по-читава и условията по-добри защо не?
tweeg

Мнениеот komisarq » Пет Дек 28, 2012 5:11 pm

На игрищата на МГУ има и доста по-малки врати (поне до преди 4 месеца имаше), наистина настилката е по-нова и самата сграда до игрищата разполата с по-голяма съблекалня, тоалетни и т.н. Горе-долу смятам че отдалеченоста ще е еднаква за поне половината от хората, които идват-играят най-често (себе си изключвам често присъстащите :problem: ).
komisarq

Мнениеот Goa » Съб Дек 29, 2012 1:47 am

Още веднъж - предимствата на МГУ са доста: по-дълъг терен, по-добра настилка, по-добро осветление, съблекални с топла вода, безплатна вода или чай за пиене, заведения с (казват) по-добра храна и цени, по-нормални часове за игра (без 8 сутринта и 10 вечерта).
Недостатъците (някои от които са големи): по-тесен терен (доста странни са пропорциите, както знаете), огромни врати (5 м в ширина) и наказателни полета, по-лошо местоположение, по-високи такси.

Тъй че всеки да си прецени и да си каже. До няколко дена ще дам отговор от отбора според позицията, която надделее тук. Да, има малки врати, но не се знае дали могат да се сменят с големите. А големите определено не са подходящи за този терен. Иначе на мен лично не ми пречи местоположението - метрото минава и оттам.

По другия въпрос изглежда се има предвид точно това: ще има право да играе само този, който се регистрира във форума на лигата - с цел да се намали до минимум фантомното участие на играчи. Вероятно там в самия форум ще направят подфоруми за всеки отбор да си пишат вътре свободно хората.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот fikata » Съб Дек 29, 2012 11:43 am

Не вярвам, че биха сменили вратите с по-малки, от друга страна на малките игрища вратите май са съразмерни с терена(догодина може и там да играем). Както се спомена по горе: условията, лоши/добри са за всички, така че ще свикваме. Относно местоположението не го отчитам като проблем. Единствено завишената такса е нещо по-съществено, но ако не се събираме само титуляри, положението ще е същото като сега. Така че по-скоро - да.
fikata

Мнениеот Goa » Съб Дек 29, 2012 5:31 pm

Т.е. засега започваме да клоним към ЗА преместването. Мен единствено ме притесняват вратите - на тия врати не можем да се опазим по никакъв начин, а аз все още имам реални надежди да останем в Б група. За таксите твърдят, че няма да се вдигнат с повече от 10 лева на отбор на мач (това било най-лошият вариант).

По другия въпрос май се изяснява - всички ще трябва да се регистрираме във форума на Лигата, където всеки отбор ще си има закрит подфорум. Там обаче ще се следят по-стриктно изискванията за брой мнения за месец и нередовните "писачи" ще бъдат наказвани, поне така смятат да действат от ръководството. На мен тая идея почва да ми харесва.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот zlobcho » Съб Дек 29, 2012 10:52 pm

твърдо ЗА!
Аватар
zlobcho

Мнениеот fikata » Нед Дек 30, 2012 10:59 am

твърдо за, за да падаш на меко :problem:
fikata

Мнениеот sasho_angelov » Нед Дек 30, 2012 6:21 pm

За
sasho_angelov

Мнениеот Goa » Чет Яну 03, 2013 3:16 am

ЧНГ 2013, здраве и успехи на всички фронтове!

Хора, като се видим на живо, ще трябва да обсъдим сериозно близкото бъдеще на отбора. Ще се наложи всички да се регистрираме във форума на лигата най-късно до март-април, ако искаме да играем и догодина. Поне засега това се очертава. Там ще ни предоставят закрит раздел, където ще можем да влизаме само ние. Не че е голяма работа, но тук нямаме такъв и може би ще е по-удобно наистина да си обсъждаме там нещата.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот tweeg » Чет Яну 03, 2013 6:50 pm

За много години и от мен! Здрави, прави и корави да сте!
tweeg

ПредишнаСледваща

Назад към Спорт