Начало форум Спорт

Спорт

Тема за обсъждане!

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Между другото...

Мнениеот taumaster » Сря Яну 09, 2013 8:44 pm

... намерихме място, на което може да се щамповат върху тениски всевъзможни неща. За 15-тина минути сложиха номера на фланелките на Джонев и Пламен. 3 лева струваше. Може и на чаши и разни други нещица. И е в центъра - срещу "Хали"-те, в безистена.
taumaster

Re: Тема за обсъждане!

Мнениеот Goa » Пет Яну 18, 2013 5:57 pm

Преместването на МГУ ще се гласува на среща на Съвета на представителите, която ще се проведе на 27.01 (неделя) от 12,00ч в кръчмата на МГУ. В случай, че някой представител не може да вземе участие, то тогава може да присъства друг представител на съответния отбор.

Гласуването ще бъде валидно при събрани минимум 19 гласа "ЗА" или "Против" (51% от общите 36 отбора).

При липса на кворум то тогава решението ще се вземе от УС на Лигата.

Във връзка с това ще изпратим ли представител на срещата и как ще гласува той? Има нова информация от разговорите със Спортна София, от която става ясно, че най-после щели да извършат планирания ремонт и на трите игрища. С което условията на СС изглежда стават по-привлекателни от тези на МГУ (но не и за Трета лига, тъй като игрището на СС е твърде малко). Та - ще решим ли отборно какъв глас да дадем и ще пратим ли представител на срещата?
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sasho_angelov » Пет Яну 18, 2013 7:23 pm

Ние си имаме представител и това си ти! Аз лично от опит знам,, че на община, общинско предприятие и т.н. не може да се вярва, така че съм по-скоро ЗА МГУ. Реално погледнато пътуваме към трета лига, така че това също е додов за МГУ. От друга страна вратите на МГУ са депресиращо големи за безпогрешната ни защита и врата...
sasho_angelov

Мнениеот Goa » Пет Яну 18, 2013 9:40 pm

Специално за вратите се твърди, че щели заради нас да монтират по-малки - съразмерни с тези на СС.
На 27-ми обаче 90% ме няма в София, както и брат ми.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Съб Яну 19, 2013 6:25 pm

"Никс е говорил по-рано днес със собствениците на игрищата на МГУ. Не знам как, но е успял да постигне уговорка, която ни устройва на този етап. Ще изчакат отговора ни дали се местим на МГУ до края на май. Тогава ние ще имаме повече от ясна представа ще има ли ремонт на Спортна София или не. Разбира се, отлагането няма да е съвсем безплатно - вероятно ще има някакво увеличение на предложената сега цена, но разликата няма да бъде особено голяма. Очевидно хората от МГУ имат желание да работят с нас и имат доста идеи, за които Никса ще даде повече подробности.
Полуфиналите, мачът за 3-4 място и финалът на Купата на Лигата ще се изиграят на МГУ.

С оглед на това развитие на нещата, насрочената за 27.01 среща на представителите няма нужда да се състои, освен ако отборите не настояват изрично."
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Пет Фев 22, 2013 8:51 pm

Моля всички да се регистрират във форума на Лигата: http://www.forumsleague.org/forum/profile.php?mode=register&agreed=true. От следващия сезон ще се зачитат мненията във форума на Лигата, а не в този нашия и другите отделни форуми. Изискването да имате право да участвате в мачовете е да сте регистрирани поне от 4 месеца и да имате поне по 5 мнения на месец. Всеки отбор ще има заделен закрит подфорум, където може да си обсъжда всичко.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Нед Фев 24, 2013 7:38 pm

ВНИМАНИЕ: Започва пролетният полусезон! Крайно време е заспалите да се събудят и да си спомнят, че са част от отбора :problem: !
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот zlobcho » Нед Фев 24, 2013 10:53 pm

е, хубаво де, аз се регистрирах. и сега какво? нали щеше да има подфорум за нашия отбор, нещо не мога да го намеря...
Аватар
zlobcho

Мнениеот Goa » Пон Фев 25, 2013 12:33 am

Още не са ги направили. Ще бъдат готови за началото на новия сезон, ще има и изискване да си регистриран от поне 4 месеца там. Тъй че сега е времето да се регистрираме, за да си нямаме проблеми после.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Сря Фев 27, 2013 12:12 am

Резултати от трансферите:

Нови играчи:
Стефан Володиев Джонев (jonev)
Пламен Димитров Митрев (MoMoney)

Поради недостатъчен брой мнения Стефан Джонев пропуска две срещи на отбора, Пламен Митрев - една среща.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот MoMoney » Сря Фев 27, 2013 12:08 pm

Много сме зле ... следващия мач ли пропускам или някой по-нататък?
MoMoney

Мнениеот Goa » Сря Фев 27, 2013 1:02 pm

Пропускате първите мачове.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот чичка » Чет Фев 28, 2013 10:19 am

ха така....
чичка

Мнениеот fikata » Чет Фев 28, 2013 5:07 pm

чичи, ти пиши(гледам си се активизирал) или поне минавай за третото полувреме, кат се оправи времето :problem:
fikata

Мнениеот zlobcho » Пет Мар 01, 2013 9:40 am

един страничен въпрос - на жена ми един колега иска да се включи в отбора. не го знам как играе, но с нашите хиляди играчи смятам, че нямаме много избор :-)
Няма да е зле да организираме някоя и друга контрола за проба на такива кандидат играчи.
Аватар
zlobcho

Мнениеот sandi » Пет Мар 01, 2013 12:53 pm

честита баба Марта Мисири ! Да сте здрави !
п.с. и аз се регистрирах във форума на лигата и чакам да ни направят подфорум :problem:
sandi

Мнениеот Goa » Пет Мар 01, 2013 8:33 pm

ЧБМ и от мен :)
Краси, кажи му да се регистрира във форума на Лигата, а най-добре и тук. Аз нямам против да привличаме нови играчи, място има.
Аватар
Goa
Модератор

ВАЖНО!

Мнениеот Goa » Вто Мар 12, 2013 1:28 pm

ВАЖНО! Разделите за отделните отбори във Форума на Лигата са създадени и трябва да се регнем там и да се присъединим към съответния раздел. Който има регистрация, аз го добавям като член на групата. Който няма регистрация, моля да си направи и да съобщи какъв никнейм си е избрал! Вероятно няма да е нужно съответствие 100% с този форум, защото ще ни искат списъка накрая на сезона.

Досега съм добавил следните хора, които имат регистрация и успях да ги открия по никнеймове (8 до момента):

fikata
jonev
MoMoney
pizata77
sandi
sasho-angelov
taumaster
tweeg

Останалите или още нямат регистрация, или не съм ги открил. Чакам да пишете тук, за да ви добавя! Страница за регистрация: http://www.forumsleague.org/forum/profile.php?mode=register&agreed=true

Караджата
Комисаря
Маллийката
Юли
Краси
Пец
Христо
Чък
Росен
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот zlobcho » Вто Мар 12, 2013 2:12 pm

аз се регистрирах с krasi80
Аватар
zlobcho

Мнениеот zlobcho » Вто Мар 12, 2013 2:19 pm

или тъпия форум на лигата не работи, или аз съм прекалено тъп и не мога да влезна :problem:
Аватар
zlobcho

ПредишнаСледваща

Назад към Спорт