Начало форум Спорт

Спорт

15.09 (събота), 22 ч. Мисирите - Цифра Злина

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Re: 15.09 (събота), 22 ч. Мисирите - Цифра Злина

Мнениеот Goa » Вто Сеп 18, 2012 11:53 am

четем, четем
Но трябва да забелязваме и хубавото. Интересно защо никой не забелязва примерно че когато някой се ядосва на грешно отиграване (особено собствено), аз правя точно това.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот tweeg » Вто Сеп 18, 2012 12:41 pm

И кое му е хубавото пък на това (ако правилно съм разбрал какво имаш предвид, защото се двоумя какво си казал точно). Нали точно това дрънкаме толкова време да не се прави по време на игра. Специално ти всеки мач от ядосване, че нещо не си отиграл според теб както трябва, изтърваш супер топки, които минават покрай теб. Ако си имал друго нещо хубаво предвид- моя грешка :lolno:
tweeg

Мнениеот Goa » Вто Сеп 18, 2012 3:24 pm

имах предвид, че окуражавам човека да не се ядосва и подканям да продължим да играем - "Браво!", "Само така!", "Нищо, давай!"
фактът, че не си разбрал какво имам предвид, само потвърждава, че хубавото не се забелязва :)

не си спомням чак толкова да съм изпускал топки заради това, че се ядосвам... но може и да греша
а може и отстрани да ви се струва, че някоя топка я изпускам, а тя всъщност да минава далече от мен - това май се случва сравнително често с всички ни, понеже сме доста бавни и тежки, изключая Санди и брат ми
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sandi » Сря Сеп 19, 2012 4:21 pm

И какво ? Значи стигаме до извода , че щом играя от една година в този отбор , съм длъжен да се примирявам с глупавите и изключително детски постъпки , които правите , така ли ?! Това е смешно ! Да , до някъде ги очаквам всеки мач , но това не значи , че съм свикнал с тях и не им обръщам внимание ! Мисля , че няма смисъл ......
sandi

Мнениеот Goa » Сря Сеп 19, 2012 5:48 pm

Санде, бате, не знам аз ли съм те ядосал или някой друг, но те моля да успокоиш малко топката засега :redface: таман започнаха интересните мачове :wink:
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sasho_angelov » Чет Сеп 20, 2012 11:27 pm

Чета и забелязвам, че всички знаят къде са грешките футболни и в общуването. Хайде следващия мач да го покажете и на терена.

Благодаря на Туиги за коментарите, които на 100% покриват това, което мисля. Има един факт, за който благодаря, че не го споделяте. Но факта е, че не сме подготвени за големия терен като единици, настройка и постройка и затова главна вина имам АЗ.

И тъй като нещата не вървят на хубаво и си мисля, че свежи идеи си трябват, моля да гласуваме за нов капитан, треньор или друг кияк. Нямам нищо против да изпълнявам тази роля, но съм свикнал да се чувствам уверен и знаещ какво прави, а случая не е такъв. Плюс това е важно да има цикличност.

За мен това не е просто отбор в някаква лига, а място където намирам приятели и бутам една топка.
sasho_angelov

Мнениеот sasho_angelov » Чет Сеп 20, 2012 11:28 pm

Убеден съм, че още не сме свикнали и е някаква драма, която ще премине, но трябва да ускорим нещата
sasho_angelov

Мнениеот Goa » Пет Сеп 21, 2012 1:01 am

Не бива да правим драми от първия си мач. Драмата, както се казва, предстои :problem:
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот tweeg » Пет Сеп 21, 2012 9:31 am

И каква по-точно е твоята вина, Саше, че не мога да се сетя? Нито сме правили някога някаква тренировка, нито пък дори някаква контрола последната година и повече. Спортно-техническите качества на играчите в отбора мисля ги коментирах по-рано :smile:. Единственото което зависи от теб е дали ще почнем от центъра или ще си изберем врата, и стартовия състав, който в повечето случаи няма алтернативи поради недостиг на хора. Естествено не трявба да забравяме и ключовата ти роля в оправянето на сметките и спонсорството (които като се замисля са май повече митове) :problem: което директно те прави незаменим.
Драмата, както я наричате според мен не е никаква драма, защото нито загубите ще са нещо неочаквано този сезон, нито пък караниците са нещо ново. Аз лично не виждам смисъл да се избира нов капитан, а просто да се държим нормално по време на мач, което значи да играем, а не да си крещим непрестанно. След това може да си дрънкаме колкото си искаме.
tweeg

Мнениеот zlobcho » Пет Сеп 21, 2012 8:47 pm

като чета коментарите и си мисля, че този мач сте се избили на терена :problem:
Аватар
zlobcho

Мнениеот jonev » Пон Сеп 24, 2012 9:18 am

:)
jonev

Предишна

Назад към Спорт