Начало форум Спорт

Спорт

НОВ КАПИТАН

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Добре...

Мнениеот taumaster » Чет Ное 15, 2012 5:00 pm

..., тогава гласувам за Туиги.
taumaster

Re: НОВ КАПИТАН

Мнениеот tweeg » Чет Ное 15, 2012 5:07 pm

Саше, какъв отлив? Няма такова нещо. Просто това ни е нивото на този етап. Нали никой не е очаквал да газим наред на този терен. В част от мачовете имахме липса на малшанс и това е :problem: . Иначе всичко си е нормално, както и преди.
tweeg

Мнениеот sasho_angelov » Чет Ное 15, 2012 5:21 pm

Аз най-добре мога да кажа как са реагирали хората като им кажа нещо преди и сега. Затова промяна, 100 дни кредит на доверие :problem: , послушание, изпълнителност, нов поглед, тактика и т.н.

Липсата на малшанс и умения е вече нещо за Специалния (ама и той купува). Вярвам, че когато Галин се оправи, Малийката почне да идва, картотекираме Джонев, можем да придобием малко по-лицеприятен вид.

Между другото как е Росен?
sasho_angelov

Мнениеот sandi » Чет Ное 15, 2012 5:50 pm

Щом е така гласувам :
2 за tweeg и 1 за Пицата
sandi

Мнениеот Goa » Чет Ное 15, 2012 6:43 pm

2 т. за Маллийката и 1 т. за Комисаря - това може да ги накара да почнат да идват по-често на мачовете, а Маллийката специално доказа, че вижда играта. Пак повтарям обаче, всеки друг е добре дошъл за капитан, включително и тия, които вече бяха.

На Чък и Юли специално ще кажа, че напротив, напоследък идвам с доста оптимизъм на мачовете, иначе нямаше да напиша "първа победа" преди мача с Пежо :problem:. И изобщо не съм нацупен, напротив - ама като ви казвам, че явно с нещо в жестовете и физиономията си ви заблуждавам да мислите друго, точно това имах предвид. А и на мен явно оптимизмът ми е противопоказен, съдейки по резултатите.

А темата най-после накара някои хора да седнат и да понапишат нещо смислено, различно от идвам/не идвам :).
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sasho_angelov » Чет Ное 15, 2012 8:06 pm

Диляне, объркан съм, не разбрах смисъла на началото и края :silent:
Ти си знаеш.
sasho_angelov

Мнениеот zlobcho » Чет Ное 15, 2012 8:28 pm

2 за Туиг, 1 за Пицата
Аватар
zlobcho

Мнениеот Goa » Чет Ное 15, 2012 10:10 pm

Смисълът на началото е да ангажираме повече с отбора човек, който е необходим, но не се чувства приобщен, а иначе може да изпълнява капитанската длъжност не по-зле от всеки друг. Тия, дето идваме всеки път, пак ще си идваме, но така ще идва и той.
А на края какво неясно има - виж как изведнъж всички започнаха да демонстрират аналитични и писателски умения, а досега повечето от тях нищо не казваха :problem: .
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот h100 » Пет Ное 16, 2012 11:10 am

Аз пасувам! :redface:
Аватар
h100

Мнениеот чък_норис » Пет Ное 16, 2012 12:09 pm

Тука се заформи интересна идея за ротационен принцип за няколко мача и ново гласуване след това.

Туига - 1
Пицата -1
Гоа - 1

Примерно...
чък_норис

Мнениеот galin » Пет Ное 16, 2012 12:50 pm

+1
galin

Мнениеот fikata » Нед Ное 18, 2012 7:10 pm

Гоата, после Туиги
fikata

Мнениеот zlobcho » Нед Ное 18, 2012 8:40 pm

Не смятам, че смяната на капитана ще има някакъв смисъл, ако продължат днешните изпълнения. Капитанът затова е каптитан, за да се слуша! Прав или не е друга работа, но това може да му се каже след мача. Днес ние играхме без капитан - каквото и да кажеше, никой не го слушаше! Нямахме защита, нямахме и нападение. Всеки беше като свободен електрон...
Аватар
zlobcho

Мнениеот Goa » Нед Ное 18, 2012 8:45 pm

Туиг е новият капитан според това, което разбрах от разбора след мача. А специално за днес според мен (вероятно пак съм малцинство, но да си кажа) играхме колкото можахме и направихме максималното, което можахме, но толкова са ни възможностите.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот tweeg » Пон Ное 19, 2012 2:17 pm

"Новият капитан" още не е избран и още се съмнява че има смисъл да се занимава (ако това съм аз), особено при положение, че има хора които гласуват за Малийката и продължават да развиват някакви ненормални теории(в случая ГОА за да няма недуразумения). Все още има доста хора които не са си казали мнението и ако не го направят, няма смисъл просто да продължаваме. Или всички се съгласяват за един човек (в конкретния случая мен) или се прави нов избор докато не се постигне единодушие (или поне един отбор хора да са гласували за един човек). По-добре да сме без капитан така никой няма да се терзае и да си прави илюзии за схеми, тактики и т.н. Всеки ще си играе както смята за добре и няма да има особена разлика с последните ни мачовете, само дето никой няма да се чувства виновен. Как мога да разчитам да речем, че Гоа или Караджов или Юли да речем ще изпълняват каквото кажа, след като не искат аз да съм капитан, а няма да си карат както решат те за добре? В такъв случай както казах и в предния си пост не разчитайте да се занимавам. Нека втория по точки поеме ако му се занимава и това е. Казах :think: .
tweeg

Мнениеот zlobcho » Пон Ное 19, 2012 2:37 pm

е, айде сега - с пълно мнозинство само Папа се избира :problem:
Аватар
zlobcho

Мнениеот tweeg » Пон Ное 19, 2012 3:14 pm

Кой е пък тоя папата :silent: :problem:
tweeg

Мнениеот Yuli » Пон Ное 19, 2012 6:27 pm

Туиг, това, че не съм гласувал за теб не значи, че ще правя каквото ми скимне. До сега съм се старал да спазвам капитанските наставления. Ако ти ще си новия капитан, ОК. Важното е да знаем какво правим на терена.
Yuli

Мнениеот Goa » Пон Ное 19, 2012 9:46 pm

И аз не съм казвал, че не искам Туиг да е капитан.
Мерси за "ненормалните" теории :). Ненормален съм си, ко да праим. Тва не значи, че нямам право, за каквото и да става въпрос в случая :D.
ОК, гласувам с 2 т. за Туиг и 1 т. за Тим. А Маллийката щом няма да го приобщаваме, ще трябва да го разкартотекираме. Наистина разчитах много на него, но явно сме му под нивото.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sasho_angelov » Вто Ное 20, 2012 12:11 am

Аз наистина се опитвам да запазя спокойствие, но не мога нито да слушам, нито да чета такива работи. Опитах се да намекна и преди за твоя глас, който за мен е несериозен. Как точно капитан ще е човек играл един мач, как той би го приел и ние какви ще изглеждаме, как точно ще го приобщим - не ми е ясно, като той очевидно не може да идва (или не иска), това за под нивото той ли ти го каза или просто поста да е по-силен. Това не е нищо повече от глас "да ми мине реда", но всеки има свобода да гласува, за който иска.

Сега сигурно ще кажеш, че всички са се обединили против теб или някаква такава конспирация, а това не е така, просто някакви странни фасони, реакции и такива неща просто провокират някой да те нахрани.

За пореден път Ви моля всичките да постъпите зряло и като мъже, постъпете логично, в името на отбора и всеки да поеме някаква отговорност за играта, действията и писанията си.

Утре ще погледна кой още не е гласувал, но има логика в желанието на Туиги като временен водач, да му се гласува доверие от всички, макар и негласували за него. В ИМЕТО НА ОТБОРА!!! А това за папата беше добър отговор :problem:
sasho_angelov

ПредишнаСледваща

Назад към Спорт