Начало форум Спорт

Спорт

Вторник, 14 август - играем с Дружбето!

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Re: Вторник, 14 август - играем с Дружбето!

Мнениеот halleck » Сря Авг 15, 2007 9:52 am

Bate takava vi e organizaciqta az i da iskam da doida , nito znam kade nito znam koga(chas). Kato 99 dupka na kavala , hich ne mi se i razpravq da pisha i da pitam . Tova si e rabota na organizatora , pitai ako iskash ambera dali nqkoi s izkliucheniq na 5z ot volleybola ne e znael nqkoga koga shte se igarae i kade. Tui forumnite diradjiski priomi s daj da pusnem spisak v naj-bezizvestniq forum na sveta ne si e rabotata sha kazhesh nqmash ICQ-ta i telefonite na 90% ot horata. Takova neshto kato "Неизвестни:" ne syshtestvuva se edno sme na drugiq kraj na sveta.
halleck

Мнениеот karadjata » Сря Авг 15, 2007 10:10 am

Извинявайте, не можах да дойда.
karadjata

Мнениеот Goa » Сря Авг 15, 2007 10:47 am

Има си тема, пусната на 09.08.2007 на точното място :). Приемам критиката, че не е написано къде и кога, но мястото и времето са все едни и същи от май месец насам. За в бъдеще си взимам бележка да давам по-конкретна информация, но пак ще пускам темите тук :). Съветвам и другите, когато намерят съперник за даден мач, да правят същото. Отборът е към този ФОРУМ и ТУК е мястото за обявяване и обсъждане на мачовете. "Неизвестен" значи, че не е известно дали съответният човек ще дойде на мача, а не че е в неизвестност :). Иска се само да погледнете тук и да кажете да или не. Нямам намерение да въртя телефони, да пиша по ICQ-та и прочие. Който иска така, да си намери човек, който да го държи в течение. Аз няма да съм този човек - в момента нито имам по-големи правомощия от останалите, нито по-големи задължения.

Ако ни приемат в Лигата, всеки следващ мач ще се обявява тук в отделна тема. Пак казвам, ТУК е мястото. А и това е възможност да пишете редовно във форума, щом ви мързи да пишете в раздела Дискусии :).
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот komisarq » Сря Авг 15, 2007 11:14 am

Pisna mi da vi nosq vsi4ki ma4ove kato pryska4ka iz loze.:-))))Naistina mnogo slabo naposledyk se predstavqm(viziram poslednite 2 ma4a i ma4a s dir-a).Dobre si mi be6e kato za6titnik, no Amber i Petz tolkova dobre se spravqt 4e to posta centyr napadatel napravo me zove6e:-)))))
komisarq

Мнениеот Amber » Сря Авг 15, 2007 10:16 pm

Обичайните гомна значи. Явно е, че трябва да съм на линия всеки път и да викам по много.
Amber

Мнениеот Goa » Сря Авг 15, 2007 11:19 pm

Ако се хващаш за думите на комисаря, той се ебава... :) според мен комисаря беше най-добър от нас във вторник. Просто като поведохме 7:2, двамата централни защитници 5з и комисаря отидоха централни нападатели, стойно остана последен в защитата, а той не е пипал топка от години, злобчо беше ляв халфбек, ние с брат ми се моткахме по целия терен като мухи без глави, а станкето играеше пестеливо заради контузията... затова мачът не се отличаваше с добри изпълнения :) Но удържахме резултата въпреки експериментите :).
Аватар
Goa
Модератор

Предишна

Назад към Спорт