Начало форум Административни

Административни

Бъгове

Теми за организацията и модерирането на форумите. Ако имате оплаквания или предложения - публикувайте ги тук

Re: Бъгове

Мнениеот Goa » Вто Мар 02, 2010 6:23 pm

Проблемите с логването във форума продължават. На потребителите, които не могат да се логнат (въпреки, че в сайта ги изписва, че са онлайн), им излиза следният текст:

Активирайте акаунта си и опитайте отново. Ако не можете да решите проблема свържете се с администратора на форума.

Те опитват активация по няколко пъти, но без успех. Такива проблеми има потребителят taumaster, а и други (в момента не им знам юзърнеймовете - Мария, pizata).
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Deyan » Вто Мар 02, 2010 6:28 pm

Goa написа:Обаче не разбирам как се добавя цитат

Неудобно

До админа: защо не разрешите бутона цитирай до мнението?
Също така и някакъв прозорец за редактиране няма да е лошо да има.
Deyan

Мнениеот Йордан Янков » Вто Мар 02, 2010 6:33 pm

Тези които имат проблеми с логването да опитат "Изтрий всички бисквитки". кои са все пак те като потребителски имена за да могада видя какво става с техния статус и откъде идват проблемите?
Метаморфи от всички Вселени - обединявайте се!
Аватар
Йордан Янков

Мнениеот Goa » Сря Мар 03, 2010 2:42 am

Потребителски имена taumaster и sqnki например имат тоя проблем. Още поне 2-3 човека ми се обадиха, но ще ги питам утре за потребителските им имена.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Йордан Янков » Сря Мар 03, 2010 7:47 am

Изтрил съм ги - виж другата тема "За регистрацията". Освен това ще помоля регистриращите се да си вписваткаквити искат юзернеймове, но поне имената им да приличат на нещо човешко (и българско), защото така мога да ги различавам от ботовете.
Аватар
Йордан Янков

Мнениеот Sephiroth » Пет Мар 05, 2010 1:11 pm

Отвреме-навреме като натракаш сайта горе в адрес-бара на браузъра и отказва да го зареди и страницата седи празна, или дава някаква грешка...
Аватар
Sephiroth

Мнениеот Goa » Пет Мар 05, 2010 1:26 pm

Sephiroth написа:Отвреме-навреме като натракаш сайта горе в адрес-бара на браузъра и отказва да го зареди и страницата седи празна, или дава някаква грешка...

Току що и при мен се случи - извиках сайта от отметките и зареди празна страница.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Sephiroth » Пет Мар 05, 2010 5:52 pm

Goa написа:
Sephiroth написа:Отвреме-навреме като натракаш сайта горе в адрес-бара на браузъра и отказва да го зареди и страницата седи празна, или дава някаква грешка...

Току що и при мен се случи - извиках сайта от отметките и зареди празна страница.

При мен този път зареди следното съобщение - Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 41499 bytes) in /plugins/system/rokcandy_system.php on line 157
Аватар
Sephiroth

Мнениеот Goa » Пет Мар 05, 2010 9:52 pm

Sephiroth написа:
Goa написа:

При мен този път зареди следното съобщение - Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 41499 bytes) in /plugins/system/rokcandy_system.php on line 157

Случва се, но после зареджда нормално, като рефрешнеш.
Понеже старият сайт стои на трупчета, получават се такива проблеми, вероятно и с регването. Но по-добре първо да го прехвърлим и тогава да го махаме, че иначе може да се загуби съдържанието - мое мнение.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Пет Мар 05, 2010 10:28 pm

Отварянето на форума от различни компютри води до различни настройки - форумът ми се вижда по 2 различни начина от 2 компа (различни скинове).
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Йордан Янков » Пет Мар 05, 2010 10:54 pm

Goa написа:Отварянето на форума от различни компютри води до различни настройки - форумът ми се вижда по 2 различни начина от 2 компа (различни скинове).

Това е нормално може би - зависи как пази информацията за избрания от теб скин.
Аватар
Йордан Янков

Мнениеот Шаркан » Пет Апр 30, 2010 9:20 am

забелязвам, че редактирането на съобшенията май не се отразява, не се маркира. А наличието на скришно редактиране не е хубаво.
Шаркан

Предишна

Назад към Административни