Начало форум Административни

Административни

Предложение за нова секция

Теми за организацията и модерирането на форумите. Ако имате оплаквания или предложения - публикувайте ги тук

Предложение за нова секция

Мнениеот Ивайло Иванов » Сря Сеп 22, 2010 9:48 am

Вчера в телефонен разговор с един от активните участници във форума стигнахме до единодушие, че е безкрайно глупаво във форум на читателски клуб най-посещаваната секция да бъде "Спорт". Всъщност тя почти е превърната във "Футбол". Но има форумници, които не се интересуват от футбол, а от други спортове - шахмат например. Така че между едните и другите контаткът там е невъзможен.
Затова предлагам да се създаде секция "Вицове" или "Хумор". Повечето нормални форуми имат такива. А и хуморът обединява повече от всичко - хората харесват различни книги, но се смеят на едни и същи вицове. :smile:
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Re: Предложение за нова секция

Мнениеот Goa » Сря Сеп 22, 2010 10:04 am

Не е най-посещаваната, а и защо да не се говори за шахмат.
Ако и други са съгласни за "Хумор", аз нямам против.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Ивайло Иванов » Съб Сеп 25, 2010 11:00 am

Goa написа:Ако и други са съгласни за "Хумор", аз нямам против.

Май няма кой да ти отговори - всички са в "Спорт" :wtf:
От друга страна - мълчанието би следвало да се приеме като знак за съгласие. Никой няма нищо против.
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Sephiroth » Съб Сеп 25, 2010 3:26 pm

Ивайло Иванов написа:
Goa написа:Ако и други са съгласни за "Хумор", аз нямам против.

Май няма кой да ти отговори - всички са в "Спорт" :wtf:
От друга страна - мълчанието би следвало да се приеме като знак за съгласие. Никой няма нищо против.

Аз лично нямам нищо против да има и секция "Хумор". Колкото до мълчанието, според мен в случая то не е точно знак за съгласие, а по-скоро признак за пасивност към предложението...
Аватар
Sephiroth

Мнениеот Deyan » Съб Сеп 25, 2010 6:27 pm

На фона на подфорум "мисирите", хумор не изглежда толкова не по темата на клуба. Само дето се чудя дали ще се пише достатъчно в него за да оправдае заделянето на отделен форум вместо просто една тема за вицове.
Deyan

Мнениеот Ивайло Иванов » Съб Сеп 25, 2010 6:43 pm

Deyan написа:... дали ще се пише достатъчно в него за да оправдае заделянето на отделен форум вместо просто една тема за вицове.

Той няма да е само за вицове, а и за куриози, смешни снимки или монтажи, изобщо - за всичко, що е хумор (без обаче да е хумористична литература).
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Goa » Нед Сеп 26, 2010 10:27 am

Създадох нова секция "Хумор" още вчера, но неизвестно защо не се показва на главната страница.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Нед Сеп 26, 2010 7:54 pm

Понеже може да е свързано със създаването на новата секция, затова питам тук - и на вас ли първия път ви излиза съобщение за грешка и ви зарежда сайта чак от втория път?
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Ивайло Иванов » Нед Сеп 26, 2010 10:38 pm

Goa написа:Понеже може да е свързано със създаването на новата секция, затова питам тук - и на вас ли първия път ви излиза съобщение за грешка и ви зарежда сайта чак от втория път?

Няма такова съобщение при мен.
Няма обаче и секция "Хумор" :rolleys:
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Goa » Пон Сеп 27, 2010 2:08 am

Странно...
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Sephiroth » Пон Сеп 27, 2010 3:20 pm

При мен хем отначало дава съобщение за грешка и зарежда от втория път, хем не виждам секция Хумор...
Аватар
Sephiroth

Мнениеот Goa » Вто Сеп 28, 2010 1:38 am

И при мен е така. Може би трябва да се изчисти кешът и бисквитите.
Но защо не се вижда секцията, нямам представа, трябва да поровя в Джумлата, ама кога ли ще имам време...
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Чет Сеп 30, 2010 7:48 pm

Къде ли не рових, все същото - в Админ панела показва новата секция, а тук - не. Тъкмо щях да пусна едно майтапче, провокирано от новините: чалгата и естрадата си били подали ръка. Двама Василовци (Кеца и Азис) изнесли съвместен концерт. Заедно са пели един гей и един педераст :silent: :problem:
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Sephiroth » Пет Окт 01, 2010 9:56 am

Goa написа:Къде ли не рових, все същото - в Админ панела показва новата секция, а тук - не. Тъкмо щях да пусна едно майтапче, провокирано от новините: чалгата и естрадата си били подали ръка. Двама Василовци (Кеца и Азис) изнесли съвместен концерт. Заедно са пели един гей и един педераст :silent: :problem:

В този дух - преди два дни бях на концерта на Енрике зад Музея земята и хората. Какво ме развесели: 1. Човекът качи на сцената две момчета, наля чаши с концентрат и казвайки на български "Наздраве" гаврътна един екс. 2. После качи едно момиче, което искаше да го снима с фотоапарата си, а Енрике на майтап й го взе и си го прибра в джоба.

Та мисля си - кога стъпи за пръв път на наша земя, кога се научи на лоши работи :problem:
Аватар
Sephiroth

Мнениеот Mandor » Пет Окт 01, 2010 11:16 am

Goa написа:Къде ли не рових, все същото - в Админ панела показва новата секция, а тук - не.
А настрои ли правата за новата секция, или само я добави като заглавие?
Mandor

Мнениеот Sephiroth » Пет Окт 01, 2010 2:03 pm

Ааа, ето сега вече се вижда!
Аватар
Sephiroth

Мнениеот Goa » Пет Окт 01, 2010 4:44 pm

Вярно. ЕксПешо е направил някакви настройки. Може би той има някакви права, които аз нямам, понеже при мен не се вижда нещо да е променено.
Аватар
Goa
Модератор

Назад към Административни