Начало форум Административни

Административни

Свързване на старите мнения

Теми за организацията и модерирането на форумите. Ако имате оплаквания или предложения - публикувайте ги тук

Свързване на старите мнения

Мнениеот Deyan » Чет Ное 11, 2010 6:58 am

Потребителските регистрации в този форум са различни от регистрациите в стария форум. Поради тази причина, всички мнения импортирани от стария форум се водят анонимни.

Може би сте забелязали, че за някои хора излиза дата на регистрация във форума отпреди 6-7 години, нищо че форумът е на няколко месеца. Причината е, че започнах да свързвам старите постове към новите потребители. Засега това е направено за 20-30 души, за които бях изрично помолен.

До края на годината ще имам малко свободно време и ще се опитам да го направя за възможно най-голям брой хора. Като минимум ще се постарая това да стане за регистрираните потребители и в стария и в новия форум. За тези, които са писали анонимно, това ще е по-трудно заради различните имена които са използвали, а в доста случаи и невъзможно. След Нова година няма да се занимавам повече с този проблем.

Какво ще направя:
За всички потребители, за които може да се каже с достатъчна степен на вероятност, че става въпрос за един и същ човек (примерно - еднакъв логин), аз ще свържа старите мнения към новите потребители. След това ще актуализирам брояча на мненията и ще сложа дата на регистрация = датата на най-старото мнение.

Ако сте си сменили логина или пък често сте писали анонимно под други никове, то ми пратете ЛС или пишете тук за да ви свържа. Срокът е един месец от сега.
Deyan

Re: Свързване на старите мнения

Мнениеот alvin » Съб Ное 13, 2010 3:05 pm

логинът със сигурност беше различен, но никнеймът е този :wink:
палатков лагер за пингвини - анималистична фантаcтика
Аватар
alvin

Назад към Административни