Начало форум Административни

Административни

Ивайло Иванов за модератор - предложение

Теми за организацията и модерирането на форумите. Ако имате оплаквания или предложения - публикувайте ги тук

Ивайло Иванов за модератор - предложение

Мнениеот Goa » Пон Мар 07, 2011 9:23 pm

Въз основа на изявеното от Ивайло желание издигам и неговата кандидатура за модератор. Доколкото разбрах, тя е следствие на повдигнатата от Трип кандидатура и ще бъде оттеглена, ако не се осъществи промяна при модераторите. Ако съм разбрал грешно, моля да бъда поправен.
Аватар
Goa
Модератор

Re: Ивайло Иванов за модератор - предложение

Мнениеот Threed » Пон Мар 07, 2011 9:33 pm

Да, определено ще е по- добре модераторите да се сменят на 2-3 месеца, докато се установи най- подходящия…
Threed

Мнениеот Sephiroth » Пон Мар 07, 2011 11:04 pm

Подкрепям Ивайло - определено ЗА! :problem:
Аватар
Sephiroth

Мнениеот robinofloksli » Пон Мар 07, 2011 11:16 pm

Против.
Да не се взема насериозно...
Аватар
robinofloksli
Модератор

Мнениеот Goa » Пон Мар 07, 2011 11:50 pm

Аз съм "против" - част от причините са ако не идентични, то много подобни на тези, в чието излагане се впуснах така безразсъдно в съседната тема, а друга част са точно противоположни; и по-точно, Ивайло също като Трип не умее да бъде безпристрастен, но противоположно на Трип, го показва не просто открито, а направо натякващо и очеизваждащо; Ивайло също като Трип не е емоционално ангажиран с тежката ситуация в клуб "Ефремов", не чувства заседнала буца в гърдите си и няма да взима най-добрите за клуба решения; мотивацията на Ивайло, противоположно на Трип, е не да разчиства според накърненото си чувство за ред и чистота въображаеми обори, а просто да има правото да пише тук, за което не е нужно да е модератор, но е нужно да не бъде баннат от модератор, което не е заплаха, ако той самият е модератор; тъй че кандидатурата му, противоположно на Трип, е до голяма степен фиктивна; ако Ивайло стане модератор, подобно на Трип, ще предизвика отлив в членската маса на форума, а дали единият и другият ще доведат нова - това не знам, всичко е възможно.

Но всичко това е в сферата на отегчителната злободневна суета, така че не смятам да убивам повече от времето си по тези тежки модераторски драми :problem:

П.П. Ето че (макар по един доста по-тегав начин) успях да заема позицията, запазена от Алвин, заради която му се сопнах оня ден :problem: :problem: :problem: . Не е ли интересен животът, господин Монк? :wink:
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот bogdanov » Вто Мар 08, 2011 1:18 am

Замислих се, че тези избори ще изиграят и един вид преброяване на безценната членска маса. По мои леки наблюдения резултатите ще са интересни. Най-вече в съотношенията.

П.С. Единственият минус на ИИ е, че е от старите задници и не е носител на промяна. Но пък знае ли човек, винаги е играл от другата страна.
Известна добра практика - след срива на борсата 29, в САЩ правят комисия по контрола и за неин шеф назначават най-големия борсов измамник.
Може и да проработи.

П.П.С Аз си мислех, че измъкването на клуба от тежката ситуация е работа на ръководството му, а модераторите са... ми нещо като полицаи, не са законодателната власт.
Всъщност извън майтапите, те би трябвало да бъдат назначавани от ръководството на КФЕП "Иван Ефремов".
bogdanov

Мнениеот Roland » Вто Мар 08, 2011 5:56 am

Против. Душевно болните са забавни като са беззъби, ама да им се дава власт демонстрира наистина силна недалновидност... ИИ се е доказал като чудовище и знам за поне трима души, за които постовете му дори не са видими (аз съм един от тях). На подобен индивид да се дават модераторски права е нелепо и самото наличие на тая тема е атестат за дъното, до което е изпаднал форумът...
Аватар
Roland

Мнениеот Мартин » Вто Мар 08, 2011 10:18 am

Против.
Мартин

Мнениеот alvin » Вто Мар 08, 2011 4:48 pm

HE
палатков лагер за пингвини - анималистична фантаcтика
Аватар
alvin

Мнениеот Шаркан » Вто Мар 08, 2011 9:32 pm

въздържам се.
Колкото имам основания да подкрепя Ивайло, толкова и да се противопоставя.
Избирането му би било уместно само като противотежест на Трип, ако и той бъде избран. Но тогава ще настъпи истинска форумна война.
Шаркан

Мнениеот Ивайло Иванов » Вто Мар 08, 2011 9:44 pm

Шаркан написа:въздържам се.
Колкото имам основания да подкрепя Ивайло, толкова и да се противопоставя.
Избирането му би било уместно само като противотежест на Трип, ако и той бъде избран. Но тогава ще настъпи истинска форумна война.

Благодаря, Ники!
Но аз именно по тази причина се включих в тези избори - само като противотежест на Трип.
А иначе от самото начало съм за запазване на статуквото. :redface:
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Natali » Сря Мар 09, 2011 12:02 am

Тъкмо приплаквам на един познат във Фейса, че новият ви софтуер от две години не ме припознава за своя, и той обещава да ми съдейства, след което софтуерът като по чудо приема обратно блудната си дъщеря... и попадам на тази тема.

Така че Ивайло получава веднага моя глас.

А кой е Goa, моля ви се, и защо има точно като моята котка?! Безобразие! Възмутена съм! Ще се оплача! :problem: :problem: :problem:
Natali

Мнениеот alvin » Сря Мар 09, 2011 12:08 am

айде още няколко такива нови регистрацийки, де

и ше станат нещата

ама като пръдне гугутката
палатков лагер за пингвини - анималистична фантаcтика
Аватар
alvin

Мнениеот Ивайло Иванов » Сря Мар 09, 2011 12:15 am

Не е нова регистрация, а възстановявяне на стара.
Благодаря ти, Наталия! :redface:
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Natali » Сря Мар 09, 2011 12:17 am

Регистрацията ми не е в никакъв случай нова. Дори се опитвам да изровя темата си, но не мога да я намеря засега. Между другото, и мои автори се оплакват, че имат проблеми с логването си тук и дори се изживяват като софтуерно и админно репресирани. :problem:

Иначе модераторската ви драма никак не ме интересува, ама честно. Познавам Ивайло и реших, че мога да гласувам само за познат човек. Колкото до гугутките ви, да ядат дренки, помагат при стомашни проблеми. :problem:
Последна промяна Natali на Сря Мар 09, 2011 12:20 am, променена общо 1 път
Natali

Мнениеот Ивайло Иванов » Сря Мар 09, 2011 12:19 am

Ich danke Ihnen sehr, Natalia! :redface:
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Natali » Сря Мар 09, 2011 12:23 am

Bitte, bitte, gern geschehen, nichts zu danken! :twised:
Natali

Мнениеот Ивайло Иванов » Сря Мар 09, 2011 12:25 am

А Гоа е Дилян - и него познаваш. :wink:
Може да се гласува и за повече от един човек.
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Natali » Сря Мар 09, 2011 1:00 am

Като си смени котака. Ние конкуренция не търпим! :think:
Natali

Мнениеот Goa » Сря Мар 09, 2011 9:20 am

Котакът почина преди година и половина, но още не можем да го прежалим. За другото - после.
Аватар
Goa
Модератор

Следваща

Назад към Административни