Начало форум Административни

Административни

Ивайло Иванов за модератор - предложение

Теми за организацията и модерирането на форумите. Ако имате оплаквания или предложения - публикувайте ги тук

Re: Ивайло Иванов за модератор - предложение

Мнениеот Roland » Сря Мар 09, 2011 9:38 am

А защо под името ти пише "регистриран на 8-ми март 2011" тогава? И защо въпросното име съвпада с това на доказан марионетен ник на ИИ от Шадоуденс? Въобще, докога тая шарада?
Аватар
Roland

Мнениеот Ивайло Иванов » Сря Мар 09, 2011 9:54 am

Ами ако се интересуваше от българска фантастика, името Наталия Андреева сигурно щеше да ти говори нещо. Но явно не ти говори.
Което обаче не ти дава правото да лъжеш.
А състоянието, в което навсякъде виждаш лични нападки, задкулисни сценерии, заговори и нечии марионетки, навярно си има наименование, но не съм специалист. Виж, ако посетиш някой такъв - със сигурност ще го разбереш. Даже ще го видиш и написано. На латински.
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Goa » Сря Мар 09, 2011 10:14 am

Roland написа:А защо под името ти пише "регистриран на 8-ми март 2011" тогава? И защо въпросното име съвпада с това на доказан марионетен ник на ИИ от Шадоуденс? Въобще, докога тая шарада?

Момент да обясня. Старата регистрация е изтрита при преместването на базата данни - потърсих я, но не я намерих; затова се наложи нова. Деян после може да свърже мненията от старата с тази. А втората част предизвиква истинско недоумение у мен, доколкото с Наталия Андреева сме си писали и дори ми изпрати от Германия книжката си "Зелена, любя те...", уреди и изпращането на алманаха "Светлик" до клуба, ние също сме й пращали материали по пощата (алманаси, книги), а и-мейлът й е точно посоченият в регистрацията й. Нямам идея какво е станало в Шадоуденс и наистина съм много учуден.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Ивайло Иванов » Сря Мар 09, 2011 10:26 am

Просто й пиши във Фейсбук :)
Само недейте да я забърквате във форумните свади!
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Natali » Сря Мар 09, 2011 12:39 pm

Посипвам си главата с шампанско, виновна съм. Просто новата ми регистрация съвпадна по време с гласуването и това даде поводи за подозрения. Но време да разбера как така и защо нямам, животът е кратък. Казвам, гласувах за Ивайло, защото се познаваме от много време във Фейса, както с вас се познавам от този форум. С повечето от вас не лично, разстоянията са големи.

Goa, много съжалявам за хубавото ти коте, мислех, че е живо и затова се пошегувах. Не би ми хрумнало да се шегувам така с едно мъртво ангелче, опазил ме Бог!

Колкото до софтуера, и там казвам чистата истина. Не ме пускаше да се логна, а не ми позволяваше и регистрация, защото имейлът е вече регистриран в базата данни. Дяволска му работа. Моят форум е с друг софтуер и този не го познавам много-много.

Поздрави!
Natali

Мнениеот Morwen » Чет Мар 10, 2011 12:29 pm

Аз може би бъркам нещо, но Ивайло не оттегли кандидатурата си?
Аватар
Morwen

Мнениеот Ивайло Иванов » Чет Мар 10, 2011 3:06 pm

Оттеглих я.
И искам да използвам случая да се обърна към Робин, Трип и даже към Ролан: безсмислено и глупаво е да напускате - никой не ви гони и не би го направил. Ние просто не сме като вас.
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Morwen » Чет Мар 10, 2011 3:43 pm

Какво ще рече, че вие не сте като тях? Кои вие? По какво не сте като тях?
Аватар
Morwen

Мнениеот Goa » Чет Мар 10, 2011 4:15 pm

Стига де... Всеки Е и НЕ Е като другия. Има ли смисъл от подобни еквилибристики?
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Morwen » Чет Мар 10, 2011 5:10 pm

Факт. Но Тук не говорим за за философия, а просто, че като подаваш маслинова конка не бива да я размахваш подозрително нападателно (или отбранително дори). Иначе не е маслинова клонка, а просто пръчка, с която боцкаш другарчето. Простете за цялата метафора:)
Аватар
Morwen

Мнениеот Natali » Чет Мар 10, 2011 8:15 pm

Неволно се озовах в някаква драма. Отказвам да разбера каква е тя. Не съм гласувала явно правилно. Трябваше да се напише, че има правилно и неправилно гласуване, да се знае.
Абе... глупости. :problem:
Natali

Мнениеот Ивайло Иванов » Чет Мар 10, 2011 8:27 pm

Милена, тази маслинова клонка никога не съм я изпускал.
Гоа разказа една много мъдра история. Все пак човек гледа с едни и същи очи и себе си, и другите. Какъвто обича или мрази в себе си, с каквото е съгласен или не в себе си - ще го вижда и в тях. Дори и да го няма. :wink:
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Morwen » Пет Мар 11, 2011 11:57 am

Да де, но въпросът беше какво изразяват недомлъвките ти, защото в този контекст на мен ми звучат като "ние не сме лоши като вас", макар че спокойно може да не е това :lolno: Хубаво е човек да се изразява ясно, за да не се натрупват излишни въпроси и емоции :shifty: Мисля, че и двамата звучим като средновековни автори :problem:
Аватар
Morwen

Мнениеот Ивайло Иванов » Пет Мар 11, 2011 4:39 pm

A-a-a-a.... благодаря ти, Милена!
Май сега ми светна откъде са дошли тези крайности в реакциите спрямо мен. :wtf:
Аватар
Ивайло Иванов

Предишна

Назад към Административни