Начало форум Административни

Административни

До админите (ако ги има)

Теми за организацията и модерирането на форумите. Ако имате оплаквания или предложения - публикувайте ги тук

Re: До админите (ако ги има)

Мнениеот alexandrit » Чет Ное 07, 2013 1:03 pm

● На 5 ноември т.г. Мартин написа:

< Темата за Калвино беше почистена. Това между другото си е направо прецедент. >

Силно се съмнявам, че това е „направо прецедент”.

През тази пролет в подфорума „Електронни книги” аз и Иван Богданов от „Буквите” имахме спор. След като в продължение на една година в тоя подфорум (с модератор Богданов!) нямаше нито един постинг, аз се поинтересувах дали при това положение Ив. Б. трябва да продължава да е модератор (на практика – на нищото)? В отговор Богданов се опита да играе с високо вдигнат крак...

Да, но в резултат на тази си игра същият получи червен картон, името му на модератор беше изтрито, както и цялата наша е-препирня. Това не е ли почистване? Или пРочистване?

... А че в темата за Калвино Шаркан се намеси не особено спортсменски (спрямо Ивайло Иванов), за мен не подлежи на съмнение. И в случая модераторът наистина си свърши добре работата.

http://vbox7.com/play:0e679ec7
Аватар
alexandrit

Мнениеот bogdanov » Чет Ное 07, 2013 9:20 pm

alexandrit написа:● На 5 ноември т.г. Мартин написа:

< Темата за Калвино беше почистена. Това между другото си е направо прецедент. >

През тази пролет в подфорума „Електронни книги” аз и Иван Богданов от „Буквите” имахме спор. След като в продължение на една година в тоя подфорум (с модератор Богданов!) нямаше нито един постинг, аз се поинтересувах дали при това положение Ив. Б. трябва да продължава да е модератор (на практика – на нищото)? В отговор Богданов се опита да играе с високо вдигнат крак...

Да, но в резултат на тази си игра същият получи червен картон, името му на модератор беше изтрито, както и цялата наша е-препирня. Това не е ли почистване? Или пРочистване?

... А че в темата за Калвино Шаркан се намеси не особено спортсменски (спрямо Ивайло Иванов), за мен не подлежи на съмнение. И в случая модераторът наистина си свърши добре работата.

http://vbox7.com/play:0e679ec7

Сашо, познавам един добър психолог, не взема скъпо. Мисля и, че ти обясниха каква точно е работата на модератора.
А нещо гледам форумът едно се е запълнил откакто не съм модератор...
Абе кофти е да си стар, некадърен и отрязан от всички, така че просто те съжалявам.
Това, че хората проявиха малко уважение към теб и изтриха темата, да не се излагаш на стари години...
П.С. Айде банвайте ме, то както е тръгнало, ама всички модерасти в тоя форум - до стената, щото като изключа караниците Шаркан-Джимеца-Мартин, май никой не пуска теми тук отдавна. Кви са тия модератори, на кво - на нищото ли?!!!
bogdanov

Мнениеот Кал » Пет Ное 08, 2013 1:12 am

Защо повече потребители на форума не се включат като модератори и започнат да вършат работата, която считат, че Дилян не върши?
Аватар
Кал

Мнениеот Sephiroth » Пет Ное 08, 2013 10:17 am

Щото няма работа. Ако Гоа има възможност да влиза веднъж на 24 часа тук, ще си я върши перфект, но явно няма възможност, човека.
Аватар
Sephiroth

Мнениеот Ивайло Иванов » Пет Ное 08, 2013 10:27 am

Но в определени моменти работата е толкова много, че ако започне да се върши съвестно - в един момент в този форум като нищо ще останат само модераторите - без възможност да се баннат един друг.
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Мартин » Пет Ное 08, 2013 10:32 am

Съжалявам, но съм пропуснал това. Съответно - сбъркал съм с прецедента.
Но и така - мога само да завиждам, тъй като очевидно едни теми се почистват, а други - не.
Тъй като очевидно всеки си гледа от собствената камбанария, да кажа и аз.

В този форум съм пускал и пускам теми за филми и книги, както и по злободневни въпроси (в общи дискусии). Нито една от тези теми не е била насочена по никакъв начин към когото и да било от другите форумници, да не говорим, че в нея не е имало нито персонални обиди, нито реклама на прекрасния фашизъм. Във всяка от тези теми, рано или късно се появява все един и същи юнак, като всяко включване е придружено от персонални обиди. Нито една от моите теми не е била почистена от никого. Това са факти. Тенденцията също е факт.
Въпросният юнак също пуска теми понякога. Досега не е имало случай аз да се включа в негова тема (също факт), тъй като той просто не ме интересува. Обратното обаче се случва многократно. Юнакът все се бута в моите теми (за което също нееднократно изразих удивление) и това е факт. Изводът е, че очевидно на козата й требе коч. Което до един момент е забавно, но после омръзва.

Съвсем отделна тема е, че тук в момента пишат не повече от десетина - дванайсет човека, като поне половината имат ярко изразена непоносимост към някой от другите.
Ако форумът остане на това ниво (т.е. чесане на крастата върху събития с десетгодишна давност) то по-добре той да бъде закрит.
За народа загуба велика... няма да има.
Мартин

Мнениеот Ивайло Иванов » Пет Ное 08, 2013 10:46 am

Но аз съвсем не се обаждам по всички твои теми, побъркано графоманче - а само по онези от тях, които са замърсители.
И вземи малко научи биологията: на козите им трябва пръч; а коч трябва на овцете и на разни типове с овчи мозъци. :problem:
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Мартин » Пет Ное 08, 2013 3:04 pm

Трай ма сливооо
Мартин

Мнениеот Ивайло Иванов » Пет Ное 08, 2013 5:37 pm

Кой си ти, бе, цървул - че да ме обиждаш и да наричаш приятелите ми "мижитурки"!
Искаш да си по-добър от неприятните ти хора - че бъди, бе! Ама не можеш.
Ама, ха... Чиновниче. Мамино синче. Пикльо нещастен.
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Кал » Пет Ное 08, 2013 10:48 pm

От друга страна *примижавам през горните няколко поста* – ако сте решили да изгоните и последния си модератор, клоните към успех... Даже да не познавах Дилян, на негово място малко хора биха останали да модерират тук. :sad:

За нас, простите потребители, винаги остава опцията „добави враг“ в Потребителския панел.
Аватар
Кал

Предишна

Назад към Административни