Начало форум Административни

Административни

Гласуване - ЗА или ПРОТИВ налагане на БАН

Теми за организацията и модерирането на форумите. Ако имате оплаквания или предложения - публикувайте ги тук

Да бъде ли наложен БАН на Ивайло Иванов?

Анкетата свършва на Вто Ное 19, 2013 7:18 pm

НЕ
8
62%
ВРЕМЕНЕН БАН
0
Няма гласували
ДА (постоянен бан)
5
38%

Общо гласове : 13

Re: Гласуване - ЗА или ПРОТИВ налагане на БАН

Мнениеот Ивайло Иванов » Сря Ное 20, 2013 9:23 pm

Не, Богданов - това не е вярно. Никой не е гонил шадоудансерите. Нещо повече - някои от тях точеха зъби да гонят тоя или оня. Но след като Трип пропадна на изборите - се махна сам. Без никой да го гони - даже изрично му писаха, че е глупаво да се държи така детински. А с него напуснаха и останалите.
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот bogdanov » Сря Ное 20, 2013 9:53 pm

Ивайло Иванов написа:Не, Богданов - това не е вярно. Никой не е гонил шадоудансерите. Нещо повече - някои от тях точеха зъби да гонят тоя или оня. Но след като Трип пропадна на изборите - се махна сам. Без никой да го гони - даже изрично му писаха, че е глупаво да се държи така детински. А с него напуснаха и останалите.

Имам малко по-други спомени. Каза му се, че не може да е модератор, щото... всъщност отдавна няма значение...
bogdanov

Мнениеот Ивайло Иванов » Сря Ное 20, 2013 10:05 pm

Ами ето ти един линк. Вж. поста на Трип от 9 март 2011 г.
Ето ти още един линк. Вж. моя пост от следващия ден - 10 март 2001 г.

Богданов, паметта ти би трябвало да те притеснява.
Спойлер:
Изображение
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот bogdanov » Сря Ное 20, 2013 10:43 pm

Ивайло Иванов написа:Ами ето ти един линк. Вж. поста на Трип от 9 март 2011 г.
Ето ти още един линк. Вж. моя пост от следващия ден - 10 март 2001 г.

Богданов, паметта ти би трябвало да те притеснява.
Спойлер:
Изображение

Айде малко по-сериозно:
Репликата е на Кънчо, но като дух го има и в двете теми за модератора

"5. Собственик, организатор или основно действащо лице в електронно издание, което в определени моменти се държи като конкурент на клуба или клубния сайт."
bogdanov

Мнениеот Мартин » Сря Ное 20, 2013 11:37 pm

:)
keep on shitting

п.п.
И разбира се - поздравявам здравите сили с победата!
(което за съжаление няма да промени тъжната ви реалност)
:)
Мартин

Мнениеот Ивайло Иванов » Чет Ное 21, 2013 12:48 am

Да, реалността да сме в един форум с шитове и есхолс като теб не е весела. От друга страна - вашата е хептен скръбна.

Тъй като оттеглих отказа си от модераторски права след спечелването на последните избори - давайте ми модераторските права и да приключваме. Обещавам поне до Нова година да не банвам никого - по каквито и да било причини. После ще доведа малко съвсем истински читатели на фантастика като форумници тук. А накрая - ще въведа представата си за ред. Всяко едно от тези неща ще се хареса на всички.
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Кал » Пет Ное 22, 2013 3:49 pm

Ивайло Иванов написа:Адекватна модерация?

Да припомня адекватната идея на Дилян.

Когато видя някой да я осъществява – ще го подкрепя с две ръце, лобиране и всякакви други не твърде приятни или свойствени ми дейности. Заради често отвратителното ниво на общуване отдавна не чувствам този форум като мой дом; но той ми е дал достатъчно, за да имам желание да му помогна (ако мога).
Аватар
Кал

Мнениеот bogdanov » Пет Ное 22, 2013 4:43 pm

Имам едно любимо стихотворение от Иван Ненков - автор на Ах, морето и ужасно много известни текстове.

Та то завършва така:
"Бръкни дълбоко в шкафа
там при отровите...
Да започнем с нас двамата, докторе!"

Тъй като адекватна модерация в този форум може да се прави само с лоботомия, официално заявявам, че ще вземам участие само в технически теми. С фалометрията приключих. Няма да се науча да пиша, издавам повече книги годишно, отколкото вероятно четете, така че няма какво толкова да мерим.
bogdanov

Мнениеот Ивайло Иванов » Пет Ное 22, 2013 9:08 pm

Кал написа:
Ивайло Иванов написа:Адекватна модерация?

Да припомня адекватната идея на Дилян.

Когато видя някой да я осъществява – ще го подкрепя с две ръце, лобиране и всякакви други не твърде приятни или свойствени ми дейности. Заради често отвратителното ниво на общуване отдавна не чувствам този форум като мой дом; но той ми е дал достатъчно, за да имам желание да му помогна (ако мога).

Засега не мога да осъществя тази идея - защото не съм модератор. Но бих я осъществил и прилагал - защото е част от плана.
Аватар
Ивайло Иванов

Предишна

Назад към Административни