Начало форум Организационни

Организационни

Конферентни сбирки

Теми, свързани с дейността на клуб "Иван Ефремов"

Re: Конферентни сбирки

Мнениеот Кал » Чет Юни 18, 2020 10:18 am

И да: трябва ми отговор до утре, петък.

Иначе приемам, че следващият вторник ми е свободен, и отивам на другото ми нещо.
Аватар
Кал

Мнениеот lamorena » Пет Юни 19, 2020 6:53 pm

За мен удобните дни са сряда и четвъртък.
Аватар
lamorena

Мнениеот Goa » Сря Юни 24, 2020 8:59 pm

Кал написа:
Кал написа:Тук ще имам нужда от подкрепата на другите участници в случването на изброените книги, но все пак да предложа още представяния – на най-пресните ни издания (всички освен „Харт“ са от последните месец-два):

0) Дебютният детско-юношески роман на Момчил Даскалов „Харт: Космическа мисия Вирон“. Това ще е добър повод да се посмеем в едно твърде намръщено време. А и Момчил е страшен събеседник. Жал ми е, че практически никой от вас не дойде на премиерата през ноември; и че май нямаме запис от тая премиера...

1) Електронните издания на почти всички досегашни алманаси „ФантАstika“. Това пък ще добър повод да направим обзор на постигнатото (и проваленото :D).

2) Електронното издание на „Приказка за магьосници, физици и дракон“, дебютния роман на Геновева Детелинова. (Знам, знам... само седем години след хартиеното. :D) С тия онлайн формати може да успеем да „доведем“ и самата Геновева – тя в момента е в толкова активен период, че оня ден даже се присъедини към Човешката библиотека... пак. :D

3) Предстоящото хартиено издание на алманаха „ФантАstika 2019-20“. Тиражът се чака от печатницата в края на тази седмица, та...

Ако имате интерес към някое/-и, моля да ми драснеш в пощата на ЧоБи, за да задвижа „отговорните лица“. Поне опит с Дискорд понатрупахме тия месеци...

Дилянски, решихте ли нещо по тези теми? Да знам дали да си пазя следващия вторник свободен (че вече имам друго предложение за него); или въобще кой ден (ако ще ги правим конферентни).

Засега напълнихме юли с теми, ще мислим за август. Или евентуално ако отпадне някоя от юлските.

Иначе конферентно можем да направим каквото си пожелаем.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Сря Юни 24, 2020 9:11 pm

Дотук имаме следните отговори на анкетата:

а) понеделник - 1 (Вальо);
б) сряда - 1 (Сесил);
в) четвъртък - 2 (Вальо и Сесил);
г) петък - 0.

Ще добавя и тези на хората от сбирката следващия вторник, тъй като на живо присъстват такива, които искат да участват и в конферентните сбирки. Този вторник не се сетих да запиша мненията им.

Чакам още отговори :). Можете да пишете и в канала в дискорд.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Кал » Сря Юни 24, 2020 9:12 pm

Окей за темите.

(Август практически ме няма, така че го мислим от септември.)

За ежеседмичния ден на сбирките аз нямам претенции кой да бъде, поне следващите два месеца.
Аватар
Кал

Предишна

Назад към Организационни