Литература и други изкуства

Резултати от конкурса на "Аргус" за 2009/2010

Всичко за изкуството

Re: Резултати от конкурса на "Аргус" за 2009/2010

Мнениеот Sephiroth » Пон Мар 07, 2011 12:43 pm

Откъде намеси сайта е-книги и в каква връзка и подразделение пък ептен не разбрах. Книги на клубни членове се редят на сайта на е-книги и книги от е-книги се редят тук по причини, които са ясни на всички и няма нужда да бъдат обяснявани, защото е очевидно и в това няма нищо лошо и противопоказно.

А виж за второто си прав. Ако достатъчно хора те подкрепят за модератор - моля. Аз лично няма да го направя. Нека останалите, които четат и пишат тук, да си кажат и те мнението по въпроса.
Аватар
Sephiroth

Мнениеот Трип » Пон Мар 07, 2011 12:48 pm

Споменах сайта е-книги именно във връзка с това, че онзи сайт не е подразделение на клуб Ефремов, но материали от него заемат видно място на ТОЗИ сайт. Така че не виждам принципен проблем потребител от ШД да е модератор тук, особено предвид че тук в последно време пиша по-често, отколкото там.
Трип

Мнениеот bogdanov » Пон Мар 07, 2011 1:11 pm

@Бранко - и на мен не ми е ясно защо му е на Трип да става модератор тук, въпреки че би бил добър.
Интересно е какво ще стане, ако опита да модерира за офтопик и флуд Шаркан, Генерала и още няколко имена.
Съчувствам му искрено. Аз лесно мога да стана сериозен, въпросът е другите могат ли.
bogdanov

Мнениеот Goa » Пон Мар 07, 2011 3:06 pm

Някои теми нямат изчитане - защо не оставите спорещите в такава тема двама или трима човека (независимо на каква възраст са) да се изясняват, без да им се мешате и да искате модерирането/банването им? Ако имате сериозно отношение към разискваната материя и искате да изкажете мнение, което бива посрещнато по неподобаващ начин, тогава има някакъв смисъл от модераторски действия. В последните 2 седмици съм изтрил и разместил доста мнения и теми, някои други ги оставям да видя дали ще стигнат до изясняване или до резил - във втория случай може да се наложи триене, но пак е до гледна точка, нали знаете - изтрие ли се нещо, веднага някой ще писне, че не е трябвало. Открити псувни и недопустими изказвания почти няма. А иначе недоволни винаги ще има, неизбежно е. Сто пъти съм казвал, че ако форумът беше мой, вероятно щяха да останат половината мнения, но той не е.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Трип » Пон Мар 07, 2011 3:15 pm

При все това е едно труднопоносимо за четене място, а участниците в него, минат-не минат две седмици, и не пропускат да го отбележат. Когато недоволните са доста повече от недоволните (и двама от МОДЕРАТОРИТЕ са сред тях - освен ако не бъркам кардинално сигналите, които двамата с Робин давате), нещо просто трябва да се направи.
Трип

Мнениеот Ивайло Иванов » Пон Мар 07, 2011 3:57 pm

1. Тази тема се разклонени поне три пъти и ако форумниците действително имат желание да продължат няколкото разговора - модераторът наистина би трябвало да се намеси и да отцепи това за другарите, Ленин и т. н.
2. Считам, че молбата на Трип да бъде модератор би следвало да бъде заявена в секция "Административни". Друг е въпросът, че подобни изхвърляния от типа на "Ех, да имах аз малко власт - как щях да ги наместя всичките!" могат да се чуят по всеки селски сбор. Само че тук е форумът на най-уважавания клуб за фантастика у нас. Подозирам, че ако се появи някой още по-уважаван - Трип ще се размечтае да модерира и там.
3. Темата се изчерпа и се изроди в лични дразги и затова считам, че следва да бъде закатинарчена.
4. Ако все пак има нужда от нов модератор - макар, че според мен няма - готов съм да представя кандидатурата си. Може и да споря или да се паля - но спазвам правилата и умея да ги поставям над личните симпатии или антипатии.
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот robinofloksli » Пон Мар 07, 2011 6:59 pm

Аз лично подкрепям Трип за модератор. Дори само заради чистото любопитство, макар че имам и други съображения. Предлагам да заеме мястото на Дилян (Goa). Ако последния не е съгласен - предлагам и своето място на модератор.
Отправям призив към непредубедените форумници - подкрепете кандидатурата на Трип, в този форум модераторите трябва да се сменят по-честичко. Нещата са далеч от идеалните
Да не се взема насериозно...
Аватар
robinofloksli
Модератор

Мнениеот ogonommo » Пон Мар 07, 2011 7:06 pm

Аз също подкрепям напълно кандидатурата на Трип за модератор.
...
Аватар
ogonommo

Мнениеот Goa » Пон Мар 07, 2011 7:22 pm

Изобщо не му е тук мястото - пуснете тема в Административни.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Трип » Пон Мар 07, 2011 7:24 pm

Нека някой модератор пусне. Мисля, че би било по-подходящо.
Трип

Мнениеот robinofloksli » Пон Мар 07, 2011 8:25 pm

Трип написа:Нека някой модератор пусне. Мисля, че би било по-подходящо.

Done!
Да не се взема насериозно...
Аватар
robinofloksli
Модератор

ПредишнаСледваща

Назад към Литература и други изкуства