Начало форум Хумор

Хумор

Американецът и културата

Вицове, клипове, случки - всичко, което носи хумора в себе си.

Re: Американецът и Фашистът

Мнениеот Stanley3264 » Пон Сеп 12, 2011 10:39 pm

Преди Втората световна война Бенито Мусолини се среща за пръв път с американския президент.
- Франклин Рузвелт, много ми е приятно - представя се и подава ръка държавният глава на Щатите.
- Разбирам Ви - отговаря Дучето - и аз да бях Франклин Рузвелт и на мен щеше да ми е много приятно.
Последна промяна Stanley3264 на Вто Сеп 13, 2011 10:07 pm, променена общо 1 път
Stanley3264

Мнениеот Ивайло Иванов » Вто Сеп 13, 2011 12:05 am

Stanley3264 написа:Преди Втората световна война Бенито Мусолини се среща за пръв път с американския президент.
- Теодор Рузвелт, много ми е приятно - представя се и подава ръка държавният глава на Щатите.
- Разбирам Ви - отговаря Дучето - и аз да бях Теодор Рузвелт и на мен щеше да ми е много приятно!

Това наистина е смешно! :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
Не прекоросаният стар виц за блондинки, а познанията ти по история.
Защото Бенито Мусолини става Дуче през 1922 г., а Теодор Рузвелт е умрял още в самото начало на 1919. :problem:
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Stanley3264 » Вто Сеп 13, 2011 11:09 pm

Ивайло Иванов написа:
Stanley3264 написа:Преди Втората световна война Бенито Мусолини се среща за пръв път с американския президент.
- Франклин Рузвелт, много ми е приятно - представя се и подава ръка държавният глава на Щатите.
- Разбирам Ви - отговаря Дучето - и аз да бях Франклин Рузвелт и на мен щеше да ми е много приятно!

Това наистина е смешно! :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
Не прекоросаният стар виц за блондинки, а познанията ти по история.
Защото Бенито Мусолини става Дуче през 1922 г., а Теодор Рузвелт е умрял още в самото начало на 1919. :problem:

Става дума не за Теодор, а за Франклин Рузвелт. А ти от къде знаеш, че вече известният ти виц за блондинки не е "прекоросан" стар анекдот за Мусолини?
Stanley3264

Re: Американецът и културата

Мнениеот Ивайло Иванов » Сря Сеп 14, 2011 12:10 am

Ти по-добре помисли как да заличиш данните за промяната на поста си - щото са след моя.
— Ого! А пистолет-то не мой! Номер не такой, как у моего… Мой номер начинался с года смерти Лермонтова, а этот… с года рождения Пушкина…
Аватар
Ивайло Иванов

Интересно ми е

Мнениеот Stanley3264 » Сря Сеп 14, 2011 9:39 pm

Защо някой може да желае да се самоопределя като фашист? Фашизмът е бил победен във Втората Световна война!
Това е нещо като вид мазохизъм, самоунижение. Кой иска да е от страната на губещите, на победените? От страната на показно увисените надолу с главите Мусолини и метреса?
Друг е въпросът ако една идея е толкова добра, прогресивна и светла, че да си заслужава да бъде подържана дори и след поражение. Ето, аз например си оставам левскар, независимо от това, дали "Левски" печели или губи, оставам си демократ, независимо дали правителството, оглавяващо страната, в която живея е демократично или не.
Но за Фашизма, тази идиотска и Слава Богу вече мъртва идеология - не си заслужава!
Stanley3264

Re: Интересно ми е

Мнениеот Sephiroth » Сря Сеп 14, 2011 9:55 pm

Stanley3264 написа:Защо някой може да желае да се самоопределя като фашист? Фашизмът е бил победен във Втората Световна война!
Това е нещо като вид мазохизъм, самоунижение. Кой иска да е от страната на губещите, на победените? От страната на показно увисените надолу с главите Мусолини и метреса?
Друг е въпросът ако една идея е толкова добра, прогресивна и светла, че да си заслужава да бъде подържана дори и след поражение. Ето, аз например си оставам левскар, независимо от това, дали "Левски" печели или губи, оставам си демократ, независимо дали правителството, оглавяващо страната, в която живея е демократично или не.
Но за Фашизма, тази идиотска и Слава Богу вече мъртва идеология - не си заслужава!

Пич, оди си пий хапчетата.
Аватар
Sephiroth

Мнениеот Ивайло Иванов » Сря Сеп 14, 2011 10:58 pm

Не, не, Стенли - ти си умилително повърхностен и трогателно забавен в опитите да запашеш чифтето пищови на голия си корем! :lolno:
Аватар
Ивайло Иванов

Мнениеот Goa » Чет Сеп 15, 2011 12:57 am

Заключвам темата, понеже успешно я вкарахте в девета глуха :lolno:
Аватар
Goa
Модератор

Предишна

Назад към Хумор