Начало форум Общи дискусии

Общи дискусии

Таласъмия 2003 – Степените на екстАЗа

Място за обсъждане на теми, събития и публикуване на съобщения, несвързани пряко с фантастика, евристика или прогностика

Re: Таласъмия 2003 – Степените на екстАЗа

Мнениеот Vihra » Съб Юни 28, 2003 11:17 pm

Браво, Диляне (или Омире?) за Таласъмската епопея! Искрено благодаря! [s]:-)[/s]
Vihra

Re: Какво, какво, КАКВО?????

Мнениеот kopo » Пон Юни 30, 2003 9:18 am

Здрасти, ГОА!
Да беше питал. [s]:-P[/s]
Лична препоръка - прочети и другите две повести след "Самодива" (има ги само в електронен вариант), "4х100 със шопска салата" - съборника с майтапи, а "Левкемия" е страховита и адски тежка, не бих я препоръчал точна на теб.

kopo

Re: Благодаря....

Мнениеот Ханко от Осеня » Пон Юни 30, 2003 6:19 pm

....на Кидо, Копо и Гоа за хубавите думи и интереса. Едно евала наистина е за предпочитане пред стотина изречения приказки...
За съжаление "Епизодът..." го нямам набран на компютъра, така стана, че работихме само с хартиен вариант. Имам уверение от Аргус, че до края на юли книгата ще види бял свят.
За Кидо:ако те интересуват още други мои неща, има ги почти всички, дето ми ги е родила главата през годините на:http://poezia-proza.hit.bg/andreya.htm

Обаче какво стана с фенките? Шаркан ли им скръцна със зъби?...
Ханко от Осеня

Мнениеот Елена » Пон Юни 30, 2003 7:16 pm

Не, не ни е скръцнал със зъби[s]:-)[/s] Просто сме малко заети с организирането на трета световна...но ти не се притеснявай - от Аргус сигурно ще смогнат да издадат "Епизодът..." преди края на света. А пък ако не смогнат...Е, какво пък, ние ще го прочетем като приключим с фойерверките[s];-)[/s][s]:-))[/s]
Елена

Пък аз си искам...

Мнениеот Ендър » Пон Юни 30, 2003 7:29 pm

...сливенската перла!!! Същата оная, дето извади на понтона![s]:-(([/s]
(Въпреки че не обичам твърд алкохол, това беше божествено...) Надявам се поне за Пазарджик да се освободиш, а? От 4-и до 7-и семтември. Ей го къде е! Най-много три часа път с кола.

Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направиш...
Ендър

Re: Таласъмия 2003 – Степените на екстАЗа

Мнениеот Бранко Черното Сърце » Пон Юни 30, 2003 7:46 pm

А със разказите от Таласъмия 2003 няма ли да се направи сборник, както предния път? Много добра книга се получи, няма спор.

Бранко Черното Сърце

Re: Пък аз си искам...

Мнениеот Елена » Пон Юни 30, 2003 9:10 pm

Ендер, друже, бъркаш ме с някой[s]}:-([/s] Не съм от Сливен , и ,за твое сведение, бях на Таласъмията[s]}:-(([/s](това за перлата не го оспорвам[s];-)[/s])
Елена

Re: Пък аз си искам...

Мнениеот Елена » Пон Юни 30, 2003 9:26 pm

Ендер, драги, бъркаш ме с някой[s]}:-([/s] Не съм от Сливен и бях на Таласъмия2003[s]}:-(([/s](колкото до перлата...е, това не го оспорвам[s];-)[/s])
Елена

Re: Разбира се....

Мнениеот Ханко от Осеня » Пон Юни 30, 2003 9:47 pm

... че ще съм в Пазарджик и ще нося от перловата. То по какво ще разберете, че край вас се навърта човек от Сливен... Дано върви всичко наред. За Стара Загора дето се вика и колата заредих с бензин и на, не стана... А съм изтървал много.
Ханко от Осеня

Какво, какво, КАКВО?????

Мнениеот Goa » Вто Юли 01, 2003 2:12 pm

""Левкемия" е страховита и адски тежка, не бих я препоръчал точна на теб"

това пък какво е?!? [s]?:-([/s]

Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Кидо » Вто Юли 08, 2003 2:52 am

Видях каквото можах, но имам някакъв проблем с формата на файловете ти "Безпогрешните от "Алфа" " и Афганска балада" не можах да ги отворя. А Мария няма ли да я върнеш от миналото, бе човек? Жал ме става за Ник детективчето, ще вземе да му изсъхне ...[s]:-))[/s][s]:-)[/s][s];-)[/s]

Кидо

Предишна

Назад към Общи дискусии