Начало форум Спорт

Спорт

23.10.2011, 11 ч. - кръг 7 - ФК Музикант

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Re: 23.10.2011, 11 ч. - кръг 7 - ФК Музикант

Мнениеот Goa » Нед Окт 23, 2011 5:51 pm

Аз малко се поуспокоих и сега погледнах класирането. Има едно много хубаво нещо - излизаме еднолично на първо място по най-добра защита :lolno: . Е, има и второ, но то е субективно - както каза и.д. кептън Туиг, играем добре и създаваме купища положения. Но за съжаление не ги вкарваме. Тея 4 греди днеска бяха най-малкото...
И едно лично мнение - може би трябваше да почнем мача с Юли и Санди, тъй като противникът отначало трябваше да бъде изморен, а тия двамата имат най-много енергия и бързина :problem: . Но това също е много субективно, никой не може да каже какво щеше да стане в алтернативната действителност. Тъй че остава ни само реалната действителност и в нея трябва да гледаме напред :lolno:

Обаче играем ли още един път с такава топка, ще я метна в реката, заклевам се...
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sandi » Нед Окт 23, 2011 6:21 pm

айде,айде , нищо старшно не се е случило . играем добре ! не трябва да съжаляваме за това , че онези ни измъкнаха хикс . предният мач , пък ние имахме късмет и отървахме загубата :problem: поне се забавляваме ( поне аз ) :razz:
Има и още нещо , което искам да кажа . и понеже няма как да го кажа , ще го напиша :wtf: :wtf: :wtf: Трябва най-накрая да решим кой ще играе в центъра и да го налагаме всеки мач ! но под център , имам предвид - буквално ЦЕНТЪРА . защото днес като гледах отстрани и двамата братя не бяха там , а по крилата . и те без да го осъзнават се изтеглят на там , защото им е по-удобно . Саше , апелирам да помислиш и да споделиш с нас . Разбира се само , ако моето мнение е важно за теб и останалите в отбора !
п.с. :lolno: егати романа написах , ама това е щото съм на работа ,пък няма хора хахахахахахахахахахахах :problem: :wtf: :wtf:
sandi

Мнениеот Goa » Нед Окт 23, 2011 8:08 pm

Когато атакуваме, аз търся пространства и най-често ги намирам по фланга. Особено когато отпред има таран и той трябва да разпределя наляво и надясно. Стоя ли в центъра, топката почти никога не стига до мен. И смея да твърдя, че най-добрите атаки ги правим със слизания по фланговете. Проблемът е, когато загубим топката - тогава не се придвижвам навреме в центъра да пресрещам. Това го осъзнавам много ясно, но трудно задействам старите кокали и все разчитам на втората вълна да пресреща :redface:
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот fikata » Нед Окт 23, 2011 9:49 pm

Хм-хм, таквоз мнение драснах, а нещо не се е спогодило с хрома(то не че ставаше за четене). Все едно - ИЗВИНЯВАМ се за глупавото си излизане. Иначе смятам, че играхме добре, но не разбрах защо бе юркането в краят на мача, за победа на всяка цена и оттам играта си я развалихме
fikata

Мнениеот Yuli » Нед Окт 23, 2011 10:21 pm

Що бе? Аз мисля, че след нашия гол ги понатиснахме, като ги пресирахме допуснаха грешки и имахме повече положения. Предният мач беше същия, но днес ние бяхме Замунда а те Мисирите.
Личното ми мнение е да намалим индивидуалните пробиви и задържания, когато има играч на по-добра позиция. Да играем с повече пасове. Всеки да играе в зоната си за да бъде намиран по-лесно. Днес бяхме доста хаотични. Още ме боли кръста от финтовете на тяхната петица. :think:
Yuli

Мнениеот sasho_angelov » Нед Окт 23, 2011 10:26 pm

От прочетеното разбирам, че сме създали положения, изпуснали смеги, загубили сме точка. Голям праз! Важното е, че сме играли и надявам се забавлявали. Не сме големи футболисти, не сме и бръшлян чувал. Здраве да е, продължаваме напред!

А за центъра всеки мач се опитвам да намеря решение. Благодаря адаш за коментара, всеки е спободен (задължен :problem: ) да каже каквото мисли, му тежи или го кефи.

Но от друга страна искам максимално да използваме и остротата на братята, които създават много положения по крилата. Основната идея е, когато искаме да затворим играта играят Санди и Юли, като най-млади и енергични, а напред има избор между братята, Пицата и Росен. При по-отворена схема играят и двамата в центъра, или един в центъра, един отпред или само единия. Причината е проста - няма как да налагаме някой постоянно в центъра, защото идваме по 10-11 човека. При условие, че Туиг твърдо е налаган за централен защитник, изборът за ляв бек според мен е сведен до Фиката, Сянки и мен, ако наложим още някой в центъра остава да въртим основно десен бек и един нападател.

А всички трябва да играят, може би не по равно, може би не винаги, но бих поел риск да отваряме центъра ако трябва, но да се въртим повече.

Сега като чета сам трудно се разбирам, ама ме мързи да редактирам.
sasho_angelov

Мнениеот чък_норис » Пон Окт 24, 2011 12:13 pm

Goa - втората вълна на която разчиташ е защитата. и като си минават през центъра като на парад, защитата трябва да ходи да ги бие чак до центъра. Видя в случая дето ми даде малоумен картон какво стана - трябваше просто да се обърнеш да му вземеш топката. Като излязат 3ма на центъра срещу един си ни минават както искат с по едно двойно и остава само последният и вратаря. Втората вълна трябва да хората в центъра, а не защитата...
чък_норис

Мнениеот чък_норис » Пон Окт 24, 2011 12:17 pm

освен, че сме с най-добра защитата сме и с изключително малко картони - нямаме човек с повече от 1 картон. Демек не сме рогачи ми , майсторчета хахахаха
чък_норис

Мнениеот чичка » Пон Окт 24, 2011 12:24 pm

men super mng me e qd

svireno
чичка

Мнениеот чичка » Пон Окт 24, 2011 12:36 pm

a i mejdu drugoto, abe da pitame Penata,

toi nas shte moje da ni naglasi, pak e aktualen hahah

pravi sa v postovete po-nagore, vajnoto e da se zabavlqvame i da igraqt doshlite na macha, ottam ako moje i da piem chesto shte e super.

moje bi malko povechko agresiq po celiq teren moje i da ni pomogne - pod agresiq viziram presa.
posledniq mach na momenti nas ni presiraha.
чичка

Мнениеот fikata » Пон Окт 24, 2011 1:47 pm

Е така де. И аз това викам: да си играем играта и да се кефим. То тяхната преса дойде от хаотичното ни блъскане на топката с цел да вкараме още един гол.
fikata

Мнениеот tweeg » Пон Окт 24, 2011 9:42 pm

Не забелязах да има преса от техния отбор. На моменти имаше някакви разбърквания пред нашата врата, но като цяло рядко минаваха с топката в нашата половина. Идеята беше да ги поведем с много още първото полувреме и после второто да вкараме още повече :). От резултата се вижда, че не се получи. Имахме много добри положения през целия мач. Хубави удари от почти всички дошли и доста комбинаци, които все повече се получават. Топката се подаваше от единия до другия край и действително беше трудна за обработка. Затова и индивидуалните изяви се проваляха почти на 100%. Техният гол стана в типично наш стил. Аз и още някой бяхме натиснали едно от високите им момчета при тъч. Оказа се обаче че и Фиката е дошъл да го натиска и съответно вратата беше празна. Хубав гол им се получи. Имаше и други такива тъчове, но като цяло се справяхме. Други положения не си спомням да имаха. Нашите положения бяха доста и няма много какво да се коментират. Все пак и ние донякъде имахме късмет да изравним, така че продължаваме без загуба:)
tweeg

Мнениеот sasho_angelov » Пон Окт 24, 2011 11:50 pm

Чичка, мани тая maimunica!!!!! Бая се напрегнах да го прочета
sasho_angelov

Мнениеот Goa » Вто Окт 25, 2011 1:00 am

Чък, прав си - точно така е... обаче като видя, че някоя избита или подадена топка отива напред на празно място и аз не съм там, а в центъра, винаги ми призлява... щото това си е пропиляна голова възможност. Иначе хората от по-предни позиции си се връщаме де, не е чак пък толкоз лошо положението...
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот чък_норис » Вто Окт 25, 2011 9:21 am

чичката е хакер! шна дере с таз шльокавица цял живот...
чък_норис

Мнениеот чичка » Вто Окт 25, 2011 9:32 am

кажете си го отначалото младежи.

мен не ми пречи особенно, а и наистина далеч не съм и не ми трябва да съм хакер.

както и да е.

истината за мен за мача е, че младежите играха нахъсано, а ние се скъсахме да изтърваме и така, до следващия мач.
чичка

Предишна

Назад към Спорт