Начало форум

Търсене

Търсенето върна 797 резултата

Върни към разширено търсене

Re: НАЙ-МАЩАБНАТА АНТОЛОГИЯ...

На картините. Но аз отдавна търся начин как да вкарам разделение когато няма заглавие и това ми даде добра идея. Петър и Елена са професионални автори и знаят за какво става дума. Де да имаше повече като тях. А "Елфическа песен" си е, да я наречем грубо, любовна история на фона на фентъзи....
от bogdanov
Пон Дек 09, 2013 8:29 pm

Форум: Литература и други изкуства
Тема: НАЙ-МАЩАБНАТА АНТОЛОГИЯ...
Отговори: 26
Преглеждания: 9209

Прав бях, не си усетил "Елфическа песен". Сега е станало приятно фентъзи разказче, но се е загубило онова, което разплакваше. Защото всъщност тоя разказ никога не е бил фентъзи.
от bogdanov
Пон Дек 09, 2013 7:05 pm

Re: Протести срещу МИД, 2013-а

Доколкото си спомням, най-желаещи да се строи бяха собствениците на парцелите в Иракли.
от bogdanov
Пон Дек 09, 2013 3:45 pm

Форум: Общи дискусии
Тема: Протести срещу МИД, 2013-4
Отговори: 6
Преглеждания: 1596

П.С. Отсъствието на желание за работа или може би липсата на някаква ясна бързопечеливша перспектива е основния проблем за отлива на качествените български автори от пазара. Само в този форум мога да посочена 5-6 блестящи имена, много над сегашните медийни звезди, които така и не издадоха сериозна к...
от bogdanov
Пон Дек 09, 2013 2:49 pm

И смяташ, че Блажев и Хелс са някакви свръх хора, а другите си четем по две странички дневно. Хайде да не влизаме в лични нападки, защото наистина е несериозно. Нямам идея как е по другите издателства с редакторите, ние имаме трима и ги спукваме от работа. Признавам си, не съм чел редактирания вариа...
от bogdanov
Пон Дек 09, 2013 2:44 pm

Изчетох я (в по-голямата и част). Тази Антология е правена по модел на Вирт и има точно същите недостатъци - много добри произведения, разни пълнежи, но най-вече - прекалено силно присъствие на съставителя. Принципно, когато се прави Антология, съставителят трябва да потисне силно своето Его. Толков...
от bogdanov
Пон Дек 09, 2013 11:03 am

Не ми се регистрира в оня форум, превел съм 5 евро с пейпал (книгата си заслужава, поне основната част), моля да ми бъде изпратена на bogdanov @bukvite.bg
Благодаря предварително.
от bogdanov
Чет Дек 05, 2013 8:42 pm

Хубави неща, ама претоплена манджа, това е публикувано вече. Поне по-хубавите. И си личи почерка на Аргус (да споменавам го официално) - "Дай да сложим наши неща и на приятелите, сред хубавите произведения". Иначе браво на Калин, повечето произведения наистина си заслужават препечатването....
от bogdanov
Чет Дек 05, 2013 7:03 pm

Re: Теория на конспирацията

http://megavselena.com/amerikantsite-grymnali-lunna-baza-na-izvynzemni/ Много вече пушек се насъбра,дали няма и огън?Все пак дали само икономически и политически са причините за оттеглянето от Луната , а и въоще за отстъплението от космоса в последните деситилетия? На какво се базира мнението ти за...
от bogdanov
Сря Дек 04, 2013 1:02 am

Форум: Наука и прогностика
Тема: Теория на конспирацията
Отговори: 2
Преглеждания: 1473

Re: Протести срещу МИД, 2013-а

Лузери имитиращи протест. Не стига ли една политическа тема. Всъщност имам да ти благодаря. Снощи правихме премиера на новата книга на Стефан Кръстев - Цефулес, написана следствие идиотщините в общата ви работа с него. Като не ги разбирате някои неща, защо се захващате изобщо. П.С. Тия постановки ги...
от bogdanov
Вто Дек 03, 2013 2:20 pm

Тема: Протести срещу МИД, 2013-4
Отговори: 6
Преглеждания: 1596

Re: Модератор - защо не?

Пускаме една тема - Фат Джим модератор и се отчитат гласовете. Другото е като ББ - аз бях избран, но си подадох оставка. За 2 години толкова неща станаха във форума, много народ се смени. Това е и единствения начин, за да станеш легитимен модератор. За останалото винаги ще има едно наум и няма да се...
от bogdanov
Сря Ное 27, 2013 12:50 pm

Форум: Административни
Тема: Модератор - защо не?
Отговори: 37
Преглеждания: 13683

Много е просто - ако всеки спазва поне малко приличие нещата ще са наред. Възрастни хора сме, смешно е да ни трябват "другарки" като в детската градина да ни надзирават дали не се замеряме с пясък.
от bogdanov
Пон Ное 25, 2013 11:02 pm

Изображение
от bogdanov
Пон Ное 25, 2013 5:37 pm

Нищо от това не работи, казвам го на база 13 годишен опит. Единственото, което може да проработи е създаване на нетърпимост към подобно ниво на разговори. В общо линии - човешки отношения не се решават със софтуерни продукти. Ако ясно се покаже, че изказвания като моето и това на Карапанчев, а преди...
от bogdanov
Пон Ное 25, 2013 2:48 pm

Re: 2 юни: Национален протест „Оставка за кабинета „Орешарски“

... но от друга страна мога просто да не чета темата. А така. Да си дойдем на думата. :) (Препоръчвам ти и да не плашиш Сашо какво ще му направиш, ако кажел още една дума за теб или за фондация „Буквите“. Някак си не стои пълнолетно ти да приказваш каквото и за когото ти щукне, а да очакваш от ...
от bogdanov
Съб Ное 23, 2013 9:57 pm

Тема: 2 юни: Национален протест „Оставка за кабинета „Орешарски“
Отговори: 72
Преглеждания: 21565

Б/ по адрес на издателство „Аргус” и на Дружеството на българските фантасти „Тера Фантазия”; Кои са тези? Нямам спомени някога да съм писал нещо, особено за последното. Може ли цитати? Не съм запознат изобщо с дейността на Аргус последните няколко години. То всъщност няма и откъде да се запозная. Н...
от bogdanov
Съб Ное 23, 2013 8:24 pm

Ивайло Иванов написа:Моята агитация?
Но в тази тема агитирам най-вече Калин - да прочете една хубава книга. :wtf:

Извинявам се, в тази тема съм говорил само с Калин. Съжалявам, че не съм пояснил в последния постинг.
от bogdanov
Съб Ное 23, 2013 12:27 pm

http://3.bp.blogspot.com/-MS75XF6xE0A/UUCPmUiAHGI/AAAAAAAAEJo/SEViLqO9yEs/s200/2097_BnHover.jpg ◄ На 8 ноември т.г. написах (в темата за банването) следното: < СПОРЕД СЕГАШНОТО състояние на нашия форум единственият човек за банване е Иван Богданов от „Буквите”. Абстрахирам се от медицински доказани...
от bogdanov
Съб Ное 23, 2013 2:34 am

Съвсем конкретно - не ми харесва агитацията ти в този форум, но от друга страна мога просто да не чета темата. Всички присъстващи са пълнолетни и могат сами да си направят мнение по темата. Още повече, че ти реално не можеш да влезеш в диалог и да приемеш чуждо мнение.
от bogdanov
Съб Ное 23, 2013 2:13 am

Слушай боклук такъв, имам диабет и от години не пия. Като се търпят пасквили като твоя в тоя форум, явно че ще е на това положение. Вземи преброй за цялата му история дали някой е напускал толкова свои текстове колкото теб. Теб изобщо в някой друг форум изобщо пускат ли да те да публикуваш? Всъщност...
от bogdanov
Пет Ное 22, 2013 10:43 pm

ПредишнаСледваща

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани