Начало форум

Търсене

Търсенето върна 287 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Регистрация във Форумната лига!

пичове излизам в отпука до 20 август,.. дял съм тука на бат Гоа формулара, снимка шии вш пратя от Пещера още утре, ще карате без мен до 20-ти, сории

намерете некой друг за втарар дзасега :(
от Преподобният ЦУП
Чет Авг 09, 2007 12:17 am

Форум: Спорт
Тема: Регистрация във Форумната лига!
Отговори: 38
Преглеждания: 2589

Re: Бахмааму (оф-топик)

Мараба пичове, най-после си влезах в профила да го...... всички стари мнения са ми затрили гадовете :(((( Тука бат Гоа тва ми обяснява, че нещо е станало :(
от Преподобният ЦУП
Вто Авг 07, 2007 1:47 pm

Тема: Бахмааму (оф-топик)
Отговори: 9
Преглеждания: 1315

Re: На 5 юни явно няма да се рита, за 12...

Аре на 12 и аз идвам най-после да разцъкам. Намам обвки за ритане, бат Гоа да ми намери едни 42 номр:))))
от Преподобният ЦУП
Чет Юни 07, 2007 12:01 am

Тема: На 5 юни явно няма да се рита, за 12...
Отговори: 3
Преглеждания: 1034

Re: Почваме

Аре, аз съм налице!!!!! Не съм пипал топка от 10 годин обаче ше играя вратар :)))
от Преподобният ЦУП
Чет Май 03, 2007 10:48 pm

Тема: Мачове
Отговори: 11
Преглеждания: 1199

100 годишнината от раждането на великия Иван А. Ефремов

К 100-летию автора "Туманности Андромеды" Ивана Антоновича Ефремова Для космического поколения нашей страны имя этого человека встало в один ряд с именами Н.Ф.Фёдорова, К.Э.Циолковского, С.П.Королёва и Ю.А.Гагарина... Иван Антонович Ефремов - легендарная фигура русской фантастики второй половины ХХ ...
от Преподобният ЦУП
Пон Апр 16, 2007 3:44 pm

Форум: Общи дискусии
Тема: 100 годишнината от раждането на великия Иван А. Ефремов
Отговори: 1
Преглеждания: 252

Предлагам!!!

Пичове предлагам да си направим една организационна среща на 10 април по време на мача Ман юн - рома, да обсъми как ще играем и т.н... кръчмата там при спирката на Славейков как й беше името Двата бора и ли нещо такова, предлагам там да се съберем, има голям екран, от 9 и половина примерно айде Ман ...
от Преподобният ЦУП
Нед Апр 08, 2007 1:51 pm

Тема: Срещи наживо
Отговори: 13
Преглеждания: 2191

Re: Троя - последен пирон в ковчега!

Не трябва да те учудва сюжетната линия на филма Троя. Първо пълно е с охлюви и гнусни гейове като Брат Пит и Орландо Блум[s]:-))[/s]. Интересен факт , е че самото режисиране на филма съвпада с войната в Ирак. Спомняш си във филма 10 годишна война се свежда до време от 4-5 дни. Така и трябваше да бъд...
от Преподобният ЦУП
Сря Май 26, 2004 12:04 am

Форум: Общи дискусии
Тема: Троя - последен пирон в ковчега!
Отговори: 55
Преглеждания: 3401
Предишна

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани