Начало форум

Търсене

Търсенето върна 1393 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Българската фантастика извън България

Творчеството на Николай Ватов действително е образец за универсалност у нас. Още повече, че притежава брилянтен изказ и поетика. :smile:
За съжаление обаче, то наистина не е никак обемисто, а и доколкото си спомням - в "Стъпала към Едем" имаше сериозни исторически гафове.
от Ивайло Иванов
Сря Дек 18, 2013 9:59 pm

Форум: Литература и други изкуства
Тема: Популяризиране на творчеството на Николай Ватов
Отговори: 22
Преглеждания: 4376

Re: Българската фантастика извън България

Единствената Сабина Тео, за която се сещам, е една секси демонична мацка, леко чалната на тема "вампири". :smile:
от Ивайло Иванов
Вто Дек 03, 2013 5:53 pm

Тема: Българската фантастика извън България
Отговори: 126
Преглеждания: 62910

Re: Модератор - защо не?

Ти явно разговаряш с някакъв друг Ивайло Иванов, който съществува само в главата ти.
Виж сега... разговаряйте си там - но мисля, че няма нужда нито да споделяш какво си говорите, нито да ме замесваш в разговора ви. Все пак това са си само ваши работи.
от Ивайло Иванов
Пет Ное 29, 2013 9:46 pm

Форум: Административни
Тема: Модератор - защо не?
Отговори: 37
Преглеждания: 14380

Re: ВИКТОРИНА: кой е първият клуб по фантастика в България?

Всъщност, защо сте толкова убедени, че клуб „Приятели на бъдещето” е създаден точно за научна фантастика? Каква фантастика у нас през 1962 г.? Любен Дилов едва стартира, от него тогава имаме само „Атомният човек” и нищо друго. Петър Бобев едва е издал първия си роман – който обаче не е фантастичен. ...
от Ивайло Иванов
Пет Ное 29, 2013 6:41 pm

Тема: ВИКТОРИНА: кой е първият клуб по фантастика в България?
Отговори: 63
Преглеждания: 30427

(бтв: а щом като и ти не си ме виждал и никога не си бил в състояние да разговаряш с мен - откъде се е взело у теб това убеждение какви качества притежавам и какви - не? Тук вече не мога да се въздържа - толкова е по темата :wtf: LT. COLONEL JAMES BURTON I'm not here to manipulate test results, Ser...
от Ивайло Иванов
Пет Ное 29, 2013 12:59 am

Да, Екселенц, ти си лъжец. Доколко точно гнусен - не знам. Не съм те виждал лично и затова мога само да предполагам гнусотата, която лъха от визията ти. (бтв: а щом като и ти не си ме виждал и никога не си бил в състояние да разговаряш с мен - откъде се е взело у теб това убеждение какви качества пр...
от Ивайло Иванов
Сря Ное 27, 2013 5:39 pm

Sephiroth - за robinofloksli - против Goa - против bogdanov - не е ясно, брои се за Roland - против Мартин - против alvin - против Шаркан - въздържал се Natali - за Хе-хе! Ама ти броиш като в предизборния щаб на Иван Костов през 2001-ва. :problem: А гласът на arana (Христо Пощаков)? А на Добри Божи...
от Ивайло Иванов
Сря Ное 27, 2013 9:43 am

Е, как така - това, че Maldoror например не е написал изрично за кого е гласувал, значи ли че Адриан Лазаровски не чете във форума или пък гласът му е невалиден? А аз се боря за модераторски права - за които всъщност съм се преборил на последните избори за модератор. Тогава спечелих - без да правя п...
от Ивайло Иванов
Сря Ное 27, 2013 12:27 am

Остана комай един действително действащ – Goa. Но той да не е Господ Бог, та да оправи тоталните бакии тук?! ... поради което препоръчвам решението на ivanushka по-горе – модератор(и) с помощници активните потребители. Идеята си я бива. Получа ли модераторските си права - със сигурност ще я използв...
от Ивайло Иванов
Вто Ное 26, 2013 12:53 am

Re: 2 юни: Национален протест „Оставка за кабинета „Орешарски“

Моята агитация?
Но в тази тема агитирам най-вече Калин - да прочете една хубава книга. :wtf:
от Ивайло Иванов
Съб Ное 23, 2013 2:39 am

Форум: Общи дискусии
Тема: 2 юни: Национален протест „Оставка за кабинета „Орешарски“
Отговори: 72
Преглеждания: 22385

Екселенц, имаш ли нещо да кажеш?
Ако "да" - кажи го.
Ако "не" - спри да словоблудстваш.
от Ивайло Иванов
Съб Ное 23, 2013 2:06 am

Помолиха ме - отказах се. Не е трябвало - защото форумът западна неописуемо. И това, че сега заявявам, че оттеглям този отказ и искам да модерирам този форум - е доста по-различно от лично желание или амбиция. Тези права съм си ги спечелил. В честна надпревара. А може би твърдиш, че не съм? Може би ...
от Ивайло Иванов
Съб Ное 23, 2013 1:00 am

Опит имам, Кал. Виж - успехите ми в това поприще вече са въпрос на гледна точка. Опитах се да играя срещу Системата по нейните правила. И в края на краищата - загубих.
Затова и нищо не те съветвам, Кал.
Освен едно: да прочетеш "Дюн". :wink:
от Ивайло Иванов
Съб Ное 23, 2013 12:21 am

Това можех да направя и без да печеля последните избори за модератор. Нали? Но тъй като ги спечелих - и ги спечелих именно за този форум... Уверявам ви, че ще ви харесам като модератор. А специално ти ще станеш мноооооого десен. :wtf: ... и подфорумът не е приложим прецедент - в него се оттеглиха по...
от Ивайло Иванов
Съб Ное 23, 2013 12:02 am

Ало, ало, ало...
Извади пръстите си от електрическата розетка.
от Ивайло Иванов
Пет Ное 22, 2013 10:47 pm

Иво, мерси. (Няма откъде да знам тези неща – досега споделял ли си ги някъде наоколо, или въобще онлайн?) Понеже тичам в момента – само за „Дюн“ ще ти препратя причините да не ми се чете . (Но продължавам да търся причини да МИ се чете. ;)) Имаме една обща позната, на която съм разправял това-онова...
от Ивайло Иванов
Пет Ное 22, 2013 9:33 pm

Ще проявя смелост, Сашо! Но - извинявай, че ти противореча - мисля, че няма никаква смелост в това някой да започне модерирането си с банове. Аз не съм Мартин и не съм Трип - по-смел съм и по-добър от тях. Във всяко едно отношение. И за разлика от тях - имам чувство за чест и достойнство. Тъкмо зато...
от Ивайло Иванов
Пет Ное 22, 2013 9:24 pm

Re: Гласуване - ЗА или ПРОТИВ налагане на БАН

Адекватна модерация? Да припомня адекватната идея на Дилян . Когато видя някой да я осъществява – ще го подкрепя с две ръце, лобиране и всякакви други не твърде приятни или свойствени ми дейности. Заради често отвратителното ниво на общуване отдавна не чувствам този форум като мой дом; но той ми е ...
от Ивайло Иванов
Пет Ное 22, 2013 9:08 pm

Тема: Гласуване - ЗА или ПРОТИВ налагане на БАН
Отговори: 68
Преглеждания: 19754

Иво, tonny999 – поздравявам ви с нещо отпреди 2 страници: Мили ми многознайници: ще ме убедите в собствената си правота и позиция, когато ви видя резултатите . (Вметка: не броя книгите и печатните материали за резултати. Виж, ако ми покажете как те са довели до случване на конкретна промяна в някоя...
от Ивайло Иванов
Пет Ное 22, 2013 6:49 pm

Този форум страда от същите пороци, от които страда съвременната демокрация у нас. И тук, и в България има няколко малцинства, които се скъсват от демократични излияния, зоват за пряка демокрация, демократични избори, равенство и, права и пр. и пр. – но в същото време не са съгласни с крайните резул...
от Ивайло Иванов
Чет Ное 21, 2013 6:35 pm

ПредишнаСледваща

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 10 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: Google [Bot]