Начало форум

Търсене

Търсенето върна 29 резултата

Върни към разширено търсене

Оръжието във фантастиката.

Тази сряда, 30.11, в клуба ще се говори по темата за оръжието във фантастиката : от каменни брадви до бластери и "Звезда на смъртта". Ако някой си спомни за някое интересно оръжие, използвано в книгите, ако има свои идеи за това какви и как следва да се използват оръжията - нека да напише в тази тем...
от Aspid
Пон Ное 28, 2005 8:26 pm

Форум: Общи дискусии
Тема: Оръжието във фантастиката.
Отговори: 1
Преглеждания: 355

Re: интервюто на Атанас Славов

Да си призная, не се сещам за фантастика, написана от Наско І Юсовски. Не че притежавам ейдетична памет за автори, но в момента наистина не се сещам за негови книги. Затова имам питанка към по-начетените: някой може ли да даде библиография на Наско Юсовски, за да сравним с Наско ІІ Ефремовски? = ) *...
от Aspid
Пон Яну 24, 2005 6:11 pm

Тема: интервюто на Атанас Славов
Отговори: 18
Преглеждания: 6351

Опирайки се на тази логика, то на първия Наско Славов какво му пречи да публикува като Атанас Славов (с) и да съди всички останали българи с еднакви на неговото име и фамилия? Точно в това е въпросът - напада се напълно непознат за Наско-даващ-интервю човек и без много мислене се облива с кал и катр...
от Aspid
Нед Яну 23, 2005 9:39 pm

Видимо Наско-Славов-дал-интервюто, меко казано, грандоманства пред журналистите. Историята сочи, че в подобни ситуации са се дописвали поредни римски цифри:[b] Наско І Юсовски[/b] ми звучи достатъчно определящо за да различаваме Атанас Славов - мормоно-дъновиста от Атанас Славов - писателя на фантас...
от Aspid
Сря Яну 19, 2005 12:18 am

Re: Не корысти ради

Лъжица катран в бутилката бира : )
"...пославшей мя супруги! "
и
"...во исполнение воли больной жены"
са се изразили класиците.
DJ Генерал май миксира нещата = )
от Aspid
Пет Сеп 17, 2004 6:44 pm

Тема: Не корысти ради
Отговори: 8
Преглеждания: 596

Re: Програмата

Имам една питанка към тебе: ти същото [b]ab_cd[/b] ли си, което се подвизаваше в Дир-а критикувайки Еврокон 2004?
Ако си същото, то не мисля че този сайт има нужда от твоята злоба и некоректност.
IMHO, разбира се, но държа на него.
от Aspid
Пет Сеп 17, 2004 6:35 pm

Тема: Програмата
Отговори: 7
Преглеждания: 679

Re: Да, да, разбрах

Хора, обяснете на мен, недоразбралия, как от критика на религиозен сайт с псевдологичени текстове се изтъркаляхте до обсъждане на художествено произведение? И даже го обсъждате като аргумент по темата...
И двата въпроса са интересни, но, ИМХО, нямат нищо общо.
от Aspid
Вто Сеп 14, 2004 3:32 pm

Тема: The Matrix
Отговори: 23
Преглеждания: 1541

Re: Roma eterna

Чел съм я на руски, но на целулозен носител[s];-)[/s]. Сигурно я има и в мрежата, но трябва да се потърси.
Наистина е хубаво романче, доста прогресорско, бих казал.
от Aspid
Чет Апр 29, 2004 7:05 pm

Тема: Roma eterna
Отговори: 5
Преглеждания: 654

Re: Малко алтернативна история...

А процесите, които са се вихрели в самата Русия ( последствията от войната от 1905г., нпр.) отчитат ли се от авторите? Дай линка към източника, ако обичаш.
от Aspid
Чет Апр 29, 2004 6:59 pm

Тема: Малко алтернативна история...
Отговори: 17
Преглеждания: 1005
Предишна

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 9 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: valio_98