Начало форум

Търсене

Търсенето върна 75 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Модератор - защо не?

Куда я попал? Где мои игрушки? Е.: Броя това, което може да се преброи. И.И.: Да, ти си лъжец. И освен това предполам, че си грозен. Ти знаеш ли кой съм? Знаеш ли какви хора познавам? О-о-о-о? (Тук следва грубо прикрит намек за интелектуалната непълноценност на събеседника, който от учитивост ще сп...
от Екселенц
Чет Ное 28, 2013 1:17 pm

Форум: Административни
Тема: Модератор - защо не?
Отговори: 37
Преглеждания: 13683

"Опять двадцать пять" И.И.: Искам да стана модератор - защо не? Е: Не си подходящ за модератор. И.И.: Що пък да не ставам!? Е: Защото нямаш необходимите качества за модератор и напротив - притежаваш качества, които те правят неподходящ. И.И.: Ти си гнусен лъжец, и не можеш да броиш, и си ...
от Екселенц
Сря Ное 27, 2013 12:31 pm

Екселенц, имаш ли нещо да кажеш ? Пак ли съм бил неразбираем? :shh: Извинявам се. Ще се опитам да бъда по-ясен ... отново. Тази тема е повдигната от теб под формата на въпрос, съдейки по въпросителната в края на заглавието. Възможно е, разбира се, според теб това да е риторичен въпрос, особено в ко...
от Екселенц
Сря Ное 27, 2013 1:51 am

Помолиха ме ... Щом така възприемаш нещата ... пак няма лошо. И разбира се си прав, че този форум се превръща в некомфортно място - ти би трябвало да го знаеш най-добре от всички :wtf: Не зная какво си "изгубил" Ивайло, не те познавам толкова, че да зная какво си изгубил. От това което пи...
от Екселенц
Съб Ное 23, 2013 2:00 am

Това можех ... Извинявам се, че не съм се изразил достатъчно ясно :wink:. Предложението не е отправено лично към теб. Доколкото съм запознат със софтуера на форума, ти лично, нищо не можеш да направиш. За сега. Използвах думата прецеденти (множествено число),защото подфоруми се откриват, за да се у...
от Екселенц
Съб Ное 23, 2013 12:48 am

След като недвусмислено се доказа (с анкета - използвам възможността да изкажа лична благодарност на Гоа), че всичкия форум, дължащ изцяло съществуването си, на отделно взети хора члернуващи или членували в клуб "Иван Ефремов", нееднозначно харесва ВСИЧКО което е било написано, пише се, и ...
от Екселенц
Пет Ное 22, 2013 11:53 pm

Re: 11 септември

няма никакви намеци, директно се казва - крадец. Щото съдът казва: невинен. Ти, без съмнение, би трябвало да знаеш по-добре - все пак това ти е професия. На нас ни е простено да не знаем и понеже искаме да обогатим общата си култура, сподели моля те със хората в този форум, кой съд и за какво е каз...
от Екселенц
Съб Сеп 21, 2013 7:53 pm

Форум: Общи дискусии
Тема: 11 септември
Отговори: 27
Преглеждания: 5228

Re: Как може да се промени това?

Делян Пеевски, общо взето няма да е на "Дансинга"
Сег-Гей, също ще тябва с доста парфюм да се "наръси",
за може да си покаже пак физиномията без ... да размисли.

Моят въпрос към теб Мартине, е всъщност доста лесен:
- Сега, ПО- ли ти харесва, това което следва?
от Екселенц
Вто Юни 18, 2013 1:00 am

Тема: Как може да се промени това?
Отговори: 180
Преглеждания: 45606

Re: -

И за да я приключим с ведро настроение ... и понеже това са общи приказки ... един стар анекдот: "Знаете ли каква е разликата между ултра-левите и ултра-десните?" "Да, разбира се! Ултра-левите целят, чрез терор да предизвикат брожение в обществото, дестабилизация на правителството, ре...
от Екселенц
Съб Апр 13, 2013 1:22 am

Тема: -
Отговори: 46
Преглеждания: 11052

Темите за тримесечието Април - Юни

Здравейте мили хора. Темите за следващото тримесечие са както следва: 09.04 Обзор на актуалните фантастични сериали, водещ - Атанас Славов 16.04 Големите загадки на вселената, среща с Ангел Стефанов (член кор. на БАН) 23.04 Доклад за Еврокона в Киев, водещ - Бойчо Пейчев 30.04 Литературно четене, во...
от Екселенц
Сря Апр 03, 2013 7:33 pm

Форум: Организационни
Тема: Темите за тримесечието Април - Юни
Отговори: 7
Преглеждания: 1738

"Полевото занятие" на 12.02.2013 се отлага

Здравейте, мили хора, След консултация с прогнозата за времето се установи, че: 1. За вторник, 12.02.2013 се предвижда, цитирам - "Значителна облачност" 2. За вторник, 12.02.2013 се предвижда скорост на вятъра - 10 км/ч Такава прогноза общо взето обезсмисля полевото занятие, поради което, ...
от Екселенц
Нед Фев 10, 2013 1:13 pm

Форум: Организационни
Тема: "Полевото занятие" на 12.02.2013 се отлага
Отговори: 1
Преглеждания: 951

Re: въпрос за справка

Николай ... защо ти е това?
от Екселенц
Пет Авг 24, 2012 11:27 pm

Тема: въпрос за справка
Отговори: 2
Преглеждания: 1217

Re: Колонка на недобития комуноид :)

... Е, те още в античността мъдрите хора са разбрали и написали в какво се превръща: ... При все, че ми се иска да се съглася с теб, вроденото ми чувство за справедливост ми налага да възразя. Нищо не са знаели древните - поради което древногръцката демокрация се е изродила в тирания. Впрочем, не с...
от Екселенц
Пон Юли 30, 2012 7:54 pm

Тема: Колонка на недобития комуноид :)
Отговори: 359
Преглеждания: 140277

Всеки комунизъм завършва я със Сталин, я с Брежнев, я с Пол Пот, я с Путин. Възможно е, много даже е възможно. Но все пак си мисляче "комунизъмът" за който говориш ЗАПОЧВА със Сталин и завършва с ... не не с Брежнев, а с Горбачов, но това разбира се са подробности. Както и факта, че друг ...
от Екселенц
Пет Юли 20, 2012 10:49 pm

Финалът на комунистическите идеи ... Така написано, повече прилича на залеза на демократичните идеи. Впрочем, защо да гледаме Московският бял дом. Той си е на руснаците. На нас по ни приляга да застанем в центъра на София, точно под най-ласкавото , най-демократично и най-хуманно знаме на Съединенит...
от Екселенц
Пет Юли 20, 2012 10:18 am

Малко старичко вече, но ... от сърце. "Ротфронт" другари, другарки и всичката останала непиеща такава.

thumb.png
thumb.png (130.71 KiB) Прегледано 9693 пъти
от Екселенц
Сря Май 30, 2012 1:57 am

Ивайло Иванов написа:На мен ми е любопитно да видя видя това есе в оригинал. Просто Оруел сам е участвал в Гражданската война в Испания и надали би объркал фашизма с нацизма.

Заповядай. Ето ти и другото - това за което споменава Генерала.
от Екселенц
Чет Ное 17, 2011 12:13 am

Re: День Победы - 9 Мая

@ ивайло дрън-дрън
Извинявам се, че си ми скучен когато се повтаряш, но ... наистина си ми скучен :wink:

@Генерала
Генерале, за теб
http://www.youtube.com/watch?v=kvLT0WupcXQ
от душа :wink:
от Екселенц
Сря Юни 01, 2011 11:42 pm

Тема: День Победы - 9 Мая
Отговори: 116
Преглеждания: 38019

Re: Политиката - в кьошето!

Моля да ме извините за повторението - когато редактирах постинга, системата ме изхвърли и така и не успях да го сторя. Вероятно грешката ми е въпрос на пожелателно мислене - толкова много съм искал да отделим политиката където ѝ е мястото, че съм го повторил два пъти в едно и също изречение. :wink:...
от Екселенц
Сря Юни 01, 2011 11:30 pm

Тема: Политиката - в кьошето!
Отговори: 3
Преглеждания: 1408

Re: День Победы - 9 Мая

Ама как да не те зарежа? Ам'че ти от дума не разбираш! Показваш поръчкова картина за извършена от немци бомбардировка - и казваш: ей ги престъпленията на испанските фалангисти. После сочиш паметни плочи, сложени заради ултимативи искания на ЕС. Рониш сълзи за горките републиканци, без значение дали...
от Екселенц
Чет Май 19, 2011 12:56 pm

Тема: День Победы - 9 Мая
Отговори: 116
Преглеждания: 38019
ПредишнаСледваща

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани