Начало форум

Търсене

Търсенето върна 281 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Значи можело?:)))

Да, не си ни карал насила да ти четем разказа, само ни писа няколко мили думи дето не го правим. А иначе аз наистина пробвах да го прочета. Започнах началото, след първия абзац не издържах на мудността и преминах на диагоналната система до края. После хвърлих един поглед на изпуснатите неща колкото ...
от Deyan
Чет Май 19, 2005 2:56 pm

Форум: Общи дискусии
Тема: Защо е това зацикляне?
Отговори: 14
Преглеждания: 973

Re: Съгласен съм автора на темата!

Пробвах да го прочета, ама не можах. [s]:-([/s]

А не върви да пиша отзив след като не съм го изчел целия.
от Deyan
Вто Май 17, 2005 5:51 pm

Тема: Защо е това зацикляне?
Отговори: 14
Преглеждания: 973

Re: Не знам,

Така е Аквалонията във Варна. Насочена е към хора извън клуба.
Доста нови хора дойдоха в клуба след първата, а предполагам и след втората
от Deyan
Вто Май 10, 2005 1:19 pm

Тема: Софкон 2005 стартира
Отговори: 13
Преглеждания: 1139

Re: Проблемът със спането

А от хотелите в близост до клуба май най-евтин е "Славянска беседа" (18 лева) .

На Сердика цените са почти двойни, иначе е на 100 м. от клуба:

Навремето доста евтин беше и хотел ЦСКА (20 минути от клуба с трамвая)

от Deyan
Пон Апр 18, 2005 2:07 pm

Тема: Софкон 2005 - 6-8 май 2005
Отговори: 49
Преглеждания: 3062

Re: дефектите

Ще внеса само няколко поправки: 1. Става въпрос за падане на температурата на водата в Гълфстрийм. Тя все пак е доста по-висока от околния океан на тези ширини. Иначе сега щяхме да имаме бели мечки в Шотландия. Спирането на Гълфстрийм беше една от идеите във филма 2-5. Ще ми се да вметна само още ед...
от Deyan
Пон Мар 28, 2005 11:53 am

Тема: След утрешния ден
Отговори: 23
Преглеждания: 1253

Re: И какво от това?

Ако не се лъжа още Майк беше казал "да вземем парите на баламите".

Тук с пълна сила важи приказката за лудия и зелника.
от Deyan
Сря Яну 26, 2005 4:12 pm

Тема: Още за Bog Brother и психиката на българина
Преглеждания: 1144

Re: Гласуването

Имате един лаф: лотарията е данък за двойкаджиите по математика
от Deyan
Вто Яну 25, 2005 8:38 pm

Тема: Още за Bog Brother и психиката на българина
Преглеждания: 1144

Re: Четох, четох, четох...ама по темата нема нищо

Енергията изразходвана за единица продукт в България е в пъти по-висока от най-развитите държави. Само чрез повишаване на енергийната ефективност на нашето производство ще можем да вдигнем БВП в пъти без да имаме нужда от повече енергия (или поне няма да е в пъти)
от Deyan
Чет Яну 20, 2005 11:03 am

Тема: Глобалното затопляне
Отговори: 139
Преглеждания: 11989

Re: Глобалното затопляне

Защо ли хората като отидат в чужбина са готови да живеят няколко години в мизерия, да работят като скотове каквото им дадат за да могат след това да достигнат нивото на тяхната средна класа (откъм долната граница)? Е, това не се отнася за малкия процент висококвалифицирани специалисти. Аз пробвах да...
от Deyan
Сря Яну 19, 2005 8:25 pm

Аз не казвам, че сега сме цъфнали та вързали, а че само сме неимоверно по-добре. Или поне според моята ценностна система. А тя със сигурност не е "искам само да ми сипват редовно в паничката и да не ми пречат да гледам небето". Колкото до останалото: 1. Не съм знаел тогава с какви заеми се постига "...
от Deyan
Вто Яну 18, 2005 8:02 pm

Re: Глобалното стопляне

Много странно се получава. Доколкото знам, аз съм по-голям от теб и въпреки това първите ми реални спомени от социализъма са от последните няколко години. И хич не са добри. Положението беше много зле независимо от милиардните заеми, които се наливаха в заплати. Отпреди това единствения допир до "ик...
от Deyan
Вто Яну 18, 2005 12:05 pm

Re: към неосновната тема

И малко допълнение: Този дълг е натрупан основно от 1984 до 1989 г. Покрай "възродителния" процес България губи половината си пазари и започва да трупа дългове за да запази видимостта на "охолния" живот. Да не говорим че за същите 5 години заплатите са вдигнати с 50%. Дааа, вдигаш си заплатите с пар...
от Deyan
Съб Яну 15, 2005 8:48 pm

Брей, кога съм успял да се включа в спора по темата без да се усетя? [s]?:-([/s] Искам само да уточня, че съм коментирал единствено твоето носталгично отношение към социализма. Не съм се включвал в основната дискусия и сигурно няма да го направя, но да чуя от теб изтъркания пенсионерски лаф: "колко ...
от Deyan
Сря Яну 12, 2005 10:51 am

Гоа, ти в момента използваш любимия партиен подход за доказване на предимствата на социализЪма: да се сравнява броя на радиоапаратите, например, през 1939 и 1989 години. Че по същия начин аз мога да кажа, че сега сме много по-добре защото имаме интернет, а тогава нямахме. [s];-)[/s]. Не можеш да сра...
от Deyan
Вто Яну 11, 2005 11:01 am

Re: Организация за Софкон 2005!

2. Спане може да се осигури за 8-10 лева, само дето не се знае колко места ще има. Малко по-скъпо, но пък близо е Славянска беседа (май беше 18 лева). 3. Колкото по-късно, толкова по-топло, но пък и по-близо до Таласъмията и съответно повече хора ще решат да отидат само на едното място. В крайна сме...
от Deyan
Вто Яну 04, 2005 12:16 pm

Тема: Организация за Софкон 2005!
Отговори: 22
Преглеждания: 2147

Re: офф, но следствие от последната тема в Клуба

Не е прав и за немските салами. Може и да изглеждат странни на вкус на хората, които не са свикнали да ядят салам от месо, но на мен ми дойдоха много добре. Разбира се, при желание можеш да си купиш и евтин салам от соя, химия, вода и може би сланина. [s];-)[/s]
от Deyan
Чет Дек 09, 2004 10:49 am

Тема: офф, но следствие от последната тема в Клуба
Отговори: 11
Преглеждания: 964

Re: ЕвроКон-2004 - nagradi - korekcii

Айде и тука да сложа корекциите:

Otto Frello е от Дания

Молдаванката е Яна Полевая

Има и допълнителна почетна награда за Concatenation (UK)
от Deyan
Пет Авг 13, 2004 9:29 am

Тема: ЕвроКон-2004 - nagradi
Отговори: 6
Преглеждания: 581

Номинации за Еврокон награди - гласуване

Благодаря на всички, които направиха допълнителни номинации. Всички предложения са включени в бюлетината за гласуване. Ще помоля модератора да пусне старата тема да си замине и да закачи тази да постои отгоре да напомня за гласуването. Гласуването е за българските номинации за осемте категории на на...
от Deyan
Вто Юни 22, 2004 5:06 pm

Тема: Номинации за Еврокон награди - гласуване
Отговори: 1
Преглеждания: 828

Re: Последен вариант

Мрънкане ще има каквото и да направим. Наистина, дописването леко ще затрудни броенето, но смятам, че можем да си го позволим. А и така мрънкането ще е по-малко. Аз наистина не разбирам логиката: "аз не искам да гласувам за номинираните, а за друг, ама няма да го предложа, защото искам само аз да гл...
от Deyan
Пон Юни 14, 2004 3:10 pm

Тема: Номинации за Еврокон и Булгакон награди
Отговори: 9
Преглеждания: 1522

Последен вариант

Божидар Грозданов е писал някакви инструкции към игри и е издал някакви книги-[b]игри[/b]. Според мен сега му е дебютът в художествената литература. Тъй като част от заралии изключително държат да могат да вписват имена в бюлетината, то с генерала решихме бюлетината да включва освен номинираните и в...
от Deyan
Пон Юни 14, 2004 12:08 pm

Тема: Номинации за Еврокон и Булгакон награди
Отговори: 9
Преглеждания: 1522
ПредишнаСледваща

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани