Начало форум

Търсене

Търсенето върна 8391 резултата

Върни към разширено търсене

Може за всеки

Аз също съм неписател :)

Темата е първата, обявена в програмата. И вече май е започнала, я да тръгвам :)
от Goa
Вто Окт 21, 2003 7:14 pm

Форум: Общи дискусии
Тема: Днес, 21 октомври, първа сбирка на писателския уъркшоп
Отговори: 5
Преглеждания: 771

Да

Стаята е 115! Сбирката се състоя, може да се каже...

Редактирано (21-10-03 11:27)
от Goa
Пон Окт 20, 2003 6:02 pm

Тема: Първата сбирка на футурологията
Отговори: 4
Преглеждания: 687

Това сериозно ли го казваш?

[s]}:-([/s]

от Goa
Сря Окт 15, 2003 9:23 am

Тема: Другата седмица - уточнения в програмата
Отговори: 10
Преглеждания: 1080

Още уточнение

Под "новата стая" се има предвид друга стая, различна от 213 - т.е. в 213 ще можем да се събираме само в средите. Понеделниците, вторниците и петъците ще се провеждат в стая, намираща се на първия етаж под залата на каратистите - знаете ги къде са, на втори етаж срещу тоалетните. Тая сряда ще уточни...
от Goa
Пон Окт 13, 2003 1:56 pm

Тема: Другата седмица - уточнения в програмата
Отговори: 10
Преглеждания: 1080

Що

Щот не съм се усетил, що [s]:-o[/s]

Сори. А ти изтегли ли четирите снимки на Иван Попов, дето ти бях пратил линкове? Че трябва да ги трия.
от Goa
Чет Сеп 25, 2003 7:31 pm

Тема: Програма на клуб "Иван Ефремов" за октомври-ноември 2003
Отговори: 3
Преглеждания: 681

Наградата на феновете: “Най-добра българска фантастична книга” за 2000 и 2001 г.

Крайно класиране за 2000 г. [b]1. АЗ, ГРЕШНИЯТ ИВАН – НИКОЛАЙ СВЕТЛЕВ 2. Чудни хоризонти – сборник разкази[/b] [i]3. Стъпала към Едем – Николай Ватов (сборник)[/i] 4. И боговете играят хазарт – Димитър ЛенГечев 5. Кървави луни – Мирослав Пенков (сборник) (Класирането е изготвено на базата на 15 бюле...
от Goa
Чет Сеп 25, 2003 4:43 pm

Тема: Наградата на феновете: “Най-добра българска фантастична книга” за 2000 и 2001 г.
Отговори: 8
Преглеждания: 813

Програма на клуб "Иван Ефремов" за октомври-ноември 2003

[b]ПРОГРАМА ЗА ДЕЙНОСТТА НА КЛУБ “ИВАН ЕФРЕМОВ” ЗА ПЕРИОДА ОКТОМВРИ-ДЕКЕМВРИ 2003 Г.[/b] [b]ОКТОМВРИ 2003[/b] 01.10.2003 Кои сме, откъде сме, накъде отиваме? – дискусия, водещ Кирил Груев 08.10.2003 Минало, настояще и бъдеще на клуб “Иван Ефремов” – дискусия, водещ Юрий Илков 15.10.2003 Алтернативна...
от Goa
Чет Сеп 25, 2003 1:33 pm

Тема: Програма на клуб "Иван Ефремов" за октомври-ноември 2003
Преглеждания: 681

Re: Казвай с какво да помагаме

Но аз не съм ти и не мога да си трая, като нещо не ми харесва - или искам да стане по-добре, или се махам. Въпрос на отношение. Освен това не съм Дилян. И последно, [i]АЗ[/i] съм единственият, който обвинява [i]МЕН[/i], че не отделя достатъчно време за клубна дейност. За съжаление. И скоро май ще пр...
от Goa
Сря Сеп 17, 2003 7:51 pm

Тема: Predlozhenija za modifikacii na stranicata:
Отговори: 42
Преглеждания: 4859

Казвай с какво да помагаме

Предварително обаче предупреждавам, че за мое огромно съжаление не разбирам от MySQL и PHP. Освен това ми е трудно да идвам във вторниците - дойдох 2-3 пъти и или се говореше за футурология, или нищо не се говореше. Отдавна е ясно за мен, че тези цветове и шрифтове не са подходящи, но не исках да по...
от Goa
Вто Сеп 16, 2003 2:45 pm

Re: Булгакон 2003 мина в историята

Ами още не са започнали да правят клавиатури с високо процентно съдържание на течности.

от Goa
Вто Сеп 09, 2003 7:33 pm

Тема: Булгакон 2003 мина в историята
Отговори: 12
Преглеждания: 985

Re: Булгакон 2003 мина в историята

Толкоз. Първо, не съм номер 1, много добре знаеш кой е номер 1 [s];-)[/s], и второ, нали дадох дума, че повече няма да правя никакви обзори и репортажи, за да не засягам никого.

от Goa
Вто Сеп 09, 2003 7:32 pm

Булгакон 2003 мина в историята

Рекордно количество хора и нарушаване на редица традиции - това може да се каже в едно изречение.

от Goa
Пон Сеп 08, 2003 7:32 pm

Нов роман на Пелевин!!!

Благодарение на вездесъщия ЦУП попаднах на следната информация: [b]Новый роман Пелевина - никаких иллюзий[/b] Сегодня в книжные магазины поступил новый роман Виктора Пелевина "Dиалектика Переходного Периода (из Nиоткуда в Nикуда)". Писатель, получивший в России неофициальный статус культового, након...
от Goa
Сря Сеп 03, 2003 12:31 pm

Тема: Нов роман на Пелевин!!!
Отговори: 0
Преглеждания: 661

Надявам се!

Аз като фен се чувствам поласкан, че хора като теб обръщат внимание на фантастиката, още повече пък когато правят фантастика. Говоря съвсем сериозно. И пак ще кажа - нито за миг не съм бил недобронамерен! Просто смятам, че може по-добре.

от Goa
Вто Сеп 02, 2003 3:10 pm

Тема: Епизод от войната
Отговори: 62
Преглеждания: 5106

Ето, виждаш ли!

Според теб те ти помагат, а аз и Наско не - прекрасен пример за това, което имах предвид [s];-)[/s]. А разликата според мен е другаде - между хвалбите и критиките [s];-)[/s]

от Goa
Пон Сеп 01, 2003 8:39 pm

Re: Хъксли и епруветката

а, мързи ме да си сменям сигнатурата [s];-)[/s]

от Goa
Пон Сеп 01, 2003 8:34 pm

Тема: Хъксли и епруветката
Преглеждания: 589

Не знам какво да кажа

Не си спомням да съм казвал нещата, за които твърдиш. Или поне не си спомням да съм ги казвал така, както ти си ги възприел. Няма да коментирам сега "Номад" или "Кървав ренесанс" или "Драконче" или което и да е. Един ден пак ще стане дума за всички тях. Но лошото е, че от думите ти излиза, че ме обв...
от Goa
Чет Авг 28, 2003 2:01 pm

Re: Predlozhenija za modifikacii na stranicata:

Аз ти говоря съвсем сериозно, а ти се майтапиш. В момента нещата са зле като външен вид, няма какво да крием.

от Goa
Сря Авг 27, 2003 11:00 am

Re: Епизод от войната

Но ако ти не се стремиш да подобряваш писането си, тогава защо пишеш? Точно затова ми е странен начинът, по който отбиваш въображаеми атаки от читателите, като старателно избягваш да признаеш, че има обективни слабости в книгата ти. Всичко е субективно, за всеки влак си има пътници, всеки читател си...
от Goa
Сря Авг 27, 2003 10:54 am

ПредишнаСледваща

Върни към разширено търсене

Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани