Начало форум Общи дискусии

Общи дискусии

Реваншът на Тангра

Място за обсъждане на теми, събития и публикуване на съобщения, несвързани пряко с фантастика, евристика или прогностика

Реваншът на Тангра

Мнениеот hanko » Чет Юни 26, 2008 2:10 pm

От 1 юли на пазара е новата ми книга "Ревашът на Тангра". На адрес http://hanko.hit.bg можете да прочетете части от нея, да видите илюстрациите и прочие.
До истинската среща!
hanko

Re: Реваншът на Тангра

Мнениеот Генерала » Чет Юни 26, 2008 4:30 pm

Честито, бате Ханко! Днес Сашо ми показа корицата. Много е добра :) Хайде през август да й направим една презентация в клуба, става ли?
Генерала

Re: За презентацията

Мнениеот hanko » Чет Юни 26, 2008 5:17 pm

Генерале, аз само по ръст и килограми съм по - голям от теб. Инак по ЕГН, звание, знание и прочие ти си напрееед. Така че аз трябва да гледам право пред себе си, нйкъде в пагоните ти и да кажа ясно и високо:"Слушам!":}
Е, сега вече сериозно - ако има интерес от феновете, аз нямам нищо против.
hanko

Мнениеот Генерала » Чет Юни 26, 2008 11:37 pm

Разбира се, че има интерес :) Аз толкова хвалби съм чул за тази книга, а пък ти по принцип си сред приоритетните ми автори. Без майтап! :) И не ме карай с тия хвалби да си пускам боята, а кажи кога ще пием по ракия? :))
Генерала

Мнениеот Шаркан ефрейтор » Съб Юни 28, 2008 10:17 am

специално ще се вдигнем с Лора от Ромча за представянето!

въпреки че съм привърженик на теорията, че Волжска България не е била създавана специално, а просто аварите разцепват Велика България на североизточна (Волжска) и югозападна (нашата, Дунавската), съм сигурен, че четивото е увлекателно, със запазената марка "А.И."!
Шаркан ефрейтор

Мнениеот hanko » Съб Юни 28, 2008 1:03 pm

Сигурно бъркаш хазарите с аварите. Почти е така. Само дето в тия земи дотогава никога не е имало българи. Така поне пишат хронистите - дошли едни бели/ някъде сребърни/ конници... "Историята на Джагфар" е много интересна, ако ти падне прочети я. Има я и на руски из интернет. Но както казна М. Крайтън за "Тринайсетия воин - "това е само една игрива версия на "Беоулф"", така и аз: за мен бе удоволствие. Дано за читателите не е мъка :}
А за представянето - нали виждаш, аз искам да мина с лимонада, ама Генерала иска ракия... :}
hanko

Мнениеот robinofloksli » Пон Юни 30, 2008 11:18 am

@hanko...
А книгата как е, хубава ли е?
Да не се взема насериозно...
Аватар
robinofloksli
Модератор

Мнениеот hanko » Пон Юни 30, 2008 12:50 pm

Едно време питаха : филмът хубав ли е или съветски?... Зависи от вкуса. За някои хубава, за други - съветска.
hanko

Мнениеот robinofloksli » Пон Юни 30, 2008 1:01 pm

Е аз тебе питам. Интересува ме именно твоето самомнение. А дали на мен ще ми хареса, подозирам че няма да разбера без четене, което разбира се, ще се слбучи в най скоро време...
Аватар
robinofloksli
Модератор

Мнениеот hanko » Пон Юни 30, 2008 1:24 pm

Не си ли личи, че я харесвам?... :} Ако не я харесвам, не бих я пуснал за публикуване, Робин. А за четене... Ако ти се е случвало да прочетеш нещо мое и то ти е харесало, има шанс и това да ти допадне. Ако досега не се е случвало, няма смисъл да опитваш.
hanko

Мнениеот robinofloksli » Пон Юни 30, 2008 1:36 pm

hanko Написал:
-------------------------------------------------------
> Не си ли личи, че я харесвам?... :} Ако не я
> харесвам, не бих я пуснал за публикуване, Робин. А
> за четене... Ако ти се е случвало да прочетеш нещо
> мое и то ти е харесало, има шанс и това да ти
> допадне. Ако досега не се е случвало, няма смисъл
> да опитваш.

Защо? според мен винаги има смисъл човек да търси и да открива хубави неща. Долавям леко негативна нотка в поста ти. За да я изгладя, ще отбележа че съм чел Епизод от войната, както и няколко разказа и много ми харесват. За мен, самомнението на автора за негово произведение е много интересна тема и не пропускам да провокирам всеки един автор, който ми падне. Извинявам се ако това те оскърбява или те постава в неловка ситуация
Аватар
robinofloksli
Модератор

Мнениеот hanko » Пон Юни 30, 2008 1:45 pm

Чел съм почти всичко твое. Много от постовете ти из форума - поне с 90% от тях съм съгласен точ в точ. Така че не бих си позволил негативизъм, дори и лек, към теб.
hanko

Мнениеот robinofloksli » Пон Юни 30, 2008 2:29 pm

Осъзнаваш ли че това е повод за яко дружеско напиване? >:D<
Аватар
robinofloksli
Модератор

Мнениеот hanko » Пон Юни 30, 2008 3:13 pm

Поемам отговорността :)
hanko

Мнениеот BajKun » Пон Юни 30, 2008 4:28 pm

Я да се донадя и аз с едни поздравления:)
И с нетърпение да излезе. Ще се чете, ясно е (и ще се купува, де:), щото и аз съм ти фен Бат`Ханко (таен:). Още от Епизода и от някои други работи по-сетне.
Уф, ще взема да си пусна и аз боята от тия обяснения, като някои по-горе...

И това ме подсеща, Генерале, да ме имаш едно наум, когато ти попадне книгата в ръцете. Пък съм сигурен, че ще е скоро, щом си отчетете ракиеното мероприятие:).
Между другото, и за "Те не вярват в приказки", щото след хвалебствения пост на Робин в съседната тема ми се стопиха последните колебания и за нея. И се трансформираха в силно любопитство.
BajKun

Мнениеот Генерала » Пон Юни 30, 2008 5:20 pm

Имам те "изпредвид", разбира се :) книгата ми е вече у ръцете :) така че кажи кога да ги нося до софийския офис? "Те не вярват в приказки" - естествено, а ако се сещаш и нещо друго - думай, рум сървисът работи со све силе :)))
Генерала

Мнениеот robinofloksli » Пон Юни 30, 2008 6:27 pm

@hanko
Сега се сетих, чел съм и ЗАЩО. Повече ми хареса дори от епизода...
Аватар
robinofloksli
Модератор

Мнениеот BajKun » Пон Юни 30, 2008 8:41 pm

Е, тва е приказка, Генерале:)
И като сме почнали, що не ми добавиш и "Мигновечност" на Наско.
А кога - когато ти е удобно, знаеш, и утре да е, още по-добре. Че ставаме нетърпеливи веке:)
Ако требе, драсни една биляжка, да знам какво-що и да предупредя хората, ама то си няма проблем, те си знаят по принцип:)
BajKun

Мнениеот hanko » Вто Юли 01, 2008 12:21 pm

Книгата вече е в Хеликон, Пингвините, Писмена... И в Генерала!/Не можап да мина с лимонада, майка му стара.../
hanko

Мнениеот Генерала » Вто Юли 01, 2008 1:13 pm

Книгите ги предадох в офиса, женорята ги нямаше, един мъж ми даде паричките - 20 лв, каза, че е предупреден. Сръгай ги да ти ги придвижат по-бързо, сега поне няма сняг :) И ако искаш и друго - свиркай, насреща съм! Чети и се кефи! И мисли!!! :)
Генерала

Следваща

Назад към Общи дискусии