В ПАМЕТ НА СТОЙЧО ШИШКОВ
Вчера е починал един от хората, с чието приятелство се гордея - кинорежисьорът Стойчо Шишков. Стойчо беше мъж за пример - честен и непоколебим. Сред последните му творения беше блестящият филм "Народният дом на терора". Препоръчвам го на всички мои приятели, за да могат, макар и задочно, да се запознаят с този голям българин.