Начало форум

Търсене

Търсенето върна 605 резултата

Върни към разширено търсене

Re: Номинации за ЕВРОКОН 2017

Престанете да дъвчете тъпия Иванушка... Знам че ви харесва, но престанете. Имало едно време, едни странни "неща". Казвали се Екскремент и Фекалия. Те много държали да присъстват в чуждите чинии. И хич не им пукало че с каквото се смесят, то цялото става точно като тях. По важното било че ...
от Sephiroth
Чет Юни 01, 2017 9:48 am

Форум: Литература и други изкуства
Тема: Номинации за ЕВРОКОН 2017
Отговори: 48
Преглеждания: 14461

Моля санитарите да си го приберат тоя и да му спрат интернет-достъпа.
от Sephiroth
Съб Май 27, 2017 8:58 am

Не, напротив, дискусията стана скучна. Хубаво, цитираш ми откъс от "Психопрограмираният" на Наско Славов, но в каква връзка, не ми е ясно... Както и да е, няма значение.
от Sephiroth
Сря Май 24, 2017 9:06 am

Иванчо, като ще се караме, поне се представи кой си, а не се крий зад псевдоним. Иначе не е интересно. А колкото до теб Вальо - онова с ръждивата тел е от разказ на покойния Адриан, не мой. "Сбъдващия мечти". Преди ТИ да тръгнеш да раздаваш квалификации, поне пренареди бръмбарите в своята ...
от Sephiroth
Вто Май 23, 2017 9:04 pm

Re: На вашето внимание: „ФАНТАSTIKA 2016“

Не, благодаря. Когато предните два броя на алманаха се оказа, че се припокриват на едно поне 90%, се почувствах измамен. Съжалявам.
от Sephiroth
Пон Май 22, 2017 11:08 pm

Тема: На вашето внимание: „ФАНТАSTIKA 2016“
Отговори: 8
Преглеждания: 3762

Вальо, като гледам форума, активните потребители в него не можете се събра и каре белот да направите. Да, направих го нарочно, защото знам, че тук има немалко хора, които ме мразят. Но като толкова държиш - ще ти отговоря поетапно! Любимия ти Иванушка няма да го споменавам - през годините се нагледа...
от Sephiroth
Пон Май 22, 2017 10:44 pm

valio_98 написа:Нда, някой хора добре са усвоили, че мълчанието е злато.

В.

Абсолютно, де и ти да беше от тях. И се пише някоИ, българино.
от Sephiroth
Пон Май 22, 2017 10:57 am

Re: КрЪгЛа МаСа за ХоРъРа

Изображение
от Sephiroth
Сря Май 10, 2017 3:35 pm

Тема: КрЪгЛа МаСа за ХоРъРа
Отговори: 5
Преглеждания: 3257

Резултати от номинациите за Еврокон: 1. Най-добро литературно произведение: “Писъци” – Horror Writers Club LAZARUS 2. Най-добро художествено (арт) произведение: Корица на “Писъци” – Петър Станимиров 3. Най-добро представление: Истории от някога 4. Най-добър фензин: Shadowdance 5. Най-добро произведе...
от Sephiroth
Пон Май 08, 2017 6:12 pm

Re: Horror Writers Club LAZARUS - "ПИСЪЦИ"

Една година клуб "LAZARUS". Малко инфо какво сме свършили през годината:

http://chetene.blogspot.bg/2017/01/lazarus.html
от Sephiroth
Вто Яну 03, 2017 5:59 pm

Тема: Horror Writers Club LAZARUS - "ПИСЪЦИ"
Отговори: 2
Преглеждания: 1787

Re: АДРИАН ЛАЗАРОВСКИ - СБЪДВАЩИЯ МЕЧТИ

Сборникът вече излезе от печат. За поръчки - може да пишете на Явор Цанев от ИК Гаяна: dracus@abv.bg, или на някой от членовете на Horror Writers Club "LAZARUS". Съдържание: Предговор от Бранимир Събев 1. Гостоприемник 2. Там, където тревата е черна 3. Сбъдващия мечти 4. Писмо 5. КОЛизия 6...
от Sephiroth
Съб Ное 26, 2016 1:11 pm

Тема: АДРИАН ЛАЗАРОВСКИ - СБЪДВАЩИЯ МЕЧТИ
Отговори: 1
Преглеждания: 1399

Re: Фестивал „Дни на фантастичното", 29-30.10.2016, клуб Перото

Всичко това е много хубаво, Мартине, но щом е твое лично мнение и подкрепяш инициативата, защо не се появиш на фестивала лично и не изнесеш вижданията си там? Не ти се заяждам, не го възприемай така, просто питам :wink: .
от Sephiroth
Чет Окт 13, 2016 5:22 pm

Форум: Общи дискусии
Тема: Фестивал „Дни на фантастичното", 29-30.10.2016, клуб Перото
Отговори: 15
Преглеждания: 6145

АДРИАН ЛАЗАРОВСКИ - СБЪДВАЩИЯ МЕЧТИ

Днес е 1 октомври 2016, и се навършва точно 1 година от смъртта на един голям, велик мъж - писател, преводач, рок-журналист, вдъхновител и брат - Adrian Lazarovski. Някои хора се правят, че са го забравили, но не и ние. Липсата на това име се усеща по-силно от всякога, и не само в Horror Writers Clu...
от Sephiroth
Съб Окт 01, 2016 3:02 am

Тема: АДРИАН ЛАЗАРОВСКИ - СБЪДВАЩИЯ МЕЧТИ
Отговори: 1
Преглеждания: 1399

Re: ПРИСТОРНИК - Награда за вреда

Ами да, въпросите са факт и според мен са зададени там, където им е мястото. Това, дали ти искаш да отговаряш, естествено си е твоя работа. Аз няма да те гоня насила да ти вадя думите от устата. За протокола - "адвокатчета" са други; аз не съм бил никога. П.п. Бранко, верно ли си си повер...
от Sephiroth
Пет Сеп 30, 2016 1:10 pm

Тема: ПРИСТОРНИК - Награда за вреда
Отговори: 49
Преглеждания: 18945

Re: ПРИСТОРНИК - Награда за вреда

Понеже гледам, че имаш поредица от въпроси, а аз не съм в настроение да влизам в обяснителен режим с адвокатчета - копирах го оттук: https://dracusmagazine.wordpress.com/2016/09/29/1005/ Оттам нататък каквото имаш като въпроси, харесай си някой - било мен, било Явор или друг от изброените и си задай...
от Sephiroth
Пет Сеп 30, 2016 11:58 am

ПРИСТОРНИК - Награда за вреда

Една инициатива на Явор Цанев, сп. Дракус и ИК "Гаяна" :redface:
от Sephiroth
Чет Сеп 29, 2016 9:23 am

Re: СБОРНА ТЕМА: "Аргус" и компания

"Наблизо до къщата, в която живеех, се откри нова книжарница на един беден млад човек на име Радослав Спасов. Наскоро той бе получил отнякъде скромно наследство и беше решил да вложи парите си. Отбивайки се често в тая книжарница, аз се сприятелих с него и един ден той ми повери съкровената си ...
от Sephiroth
Пет Авг 26, 2016 9:34 am

Тема: СБОРНА ТЕМА: "Аргус" и компания
Отговори: 97
Преглеждания: 79888

Horror Writers Club LAZARUS - "ПИСЪЦИ"

Първият сборник на клуба излиза след седмица на 4 май, когато Адриан щеше да навърши 40 години. Съдържание: 1. Димитър Цолов - Шарлатаниада 2. Елена Павлова - Хаджиконстантиновата къща 3. Дамян Д. Рейнов - Снайперистът 4. Делиян Маринов - Саможертвата на твореца 5. Иван Димитров - Приказка за смъртт...
от Sephiroth
Вто Апр 26, 2016 3:41 pm

Тема: Horror Writers Club LAZARUS - "ПИСЪЦИ"
Отговори: 2
Преглеждания: 1787

Re: Книжна Борса

Ъпдейт на предната тема - някои книги се продадоха, има добавени нови, а стари са с намалени цени: Ъпдейт към днешна дата. Има добавени нови книги, а някои стари са с намалени цени. 1. Питър Уотс - Слепоглед - 5 лв 2. Star Trek: Бунтът на Ентърпрайс - 1 лв 3. Христо Пощаков - Нашествието на грухилит...
от Sephiroth
Нед Апр 24, 2016 4:28 pm

Тема: Книжна Борса
Отговори: 9
Преглеждания: 6792

Re: Книжна Борса

Да ъпдейтна тази така полезна, а незаслужено забутана в дъното тема. Продавам следните 24 книги: 1. Бранимир Събев - Човекът, който обичаше Стивън Кинг (с персонален автограф от автора, сиреч мен) - 10 лв 2. Бранимир Събев - Пустинния Скорпион (с персонален автограф от автора, сиреч мен) - 10 лв 3. ...
от Sephiroth
Вто Мар 29, 2016 10:33 pm

Тема: Книжна Борса
Отговори: 9
Преглеждания: 6792
ПредишнаСледваща

Върни към разширено търсене

Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На Сря Яну 15, 2020 8:06 pm е имало общо 349 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: 0 регистрирани