Начало форум Спорт

Спорт

Орг. въпрос: Имаме запитване за 3-ти кръг

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Орг. въпрос: Имаме запитване за 3-ти кръг

Мнениеот Goa » Пон Сеп 10, 2007 12:48 pm

Имаме запитване от Булфлийт - дали искаме мача от [b]3-ти кръг (неделя, 23 септември 2007)[/b] срещу Цифра Злина да го играем [b]не от 9 ч.[/b], както е по програма, а [b]от 12 ч.[/b] Казах, че до 2 дни ще дам отговор - чакам ви дотогава да кажете съгласни ли сте. Предполагам, че и другите замесени отбори са запитани същото и се чакат и техните отговори. Ако от обадилите се повечето кажете да, пращам положителен отговор.

П.П. Чака се и съгласието на VW, а те са на нож с Хитрушата от Булфлийт и е по-вероятно да откажат и да си играем от 9.
Аватар
Goa
Модератор

Re: Орг. въпрос: Имаме запитване за 3-ти кръг

Мнениеот Amber » Пон Сеп 10, 2007 1:37 pm

Принципно ми е се едно, и както ви е по-удобно на вас, но аз бях на сайта на булфлийт и видях познати, неприятни лица. Всяко прецакване за тея туристи е повод за адмирация. Все пак, нашето удобство е с предимство, така че решавайте :)
Amber

Мнениеот komisarq » Пон Сеп 10, 2007 3:27 pm

Nikvi otstypki za bulfleet-a.
komisarq

Що бе...

Мнениеот taumaster » Пон Сеп 10, 2007 4:12 pm

...? Така се местим от 12 - за вас повече да спите, мързеливци ниедни.>:D< Пък и така ще имат да ни дават, пък гледах имаха мацки убави.
taumaster

Мнениеот petzos » Пон Сеп 10, 2007 7:21 pm

аз както вече повечето от вас знаят пропускам 2-ри и трети кръг поради технически причини >:D< . На 30-ти мисля че ше съм на линия: неделя, 30 септември 2007 г. Мисирите Manchester United 10:30 ч.

Трее дам топките на некой да носи за 2 кръга. Ръкавиците съм ги дал на Караджата.
petzos

Мнениеот stanketo » Пон Сеп 10, 2007 8:32 pm

Значи и аз за трети кръг съм аут - на Сватба съм, така че както ви е удобно на вас.
stanketo

Мнениеот smith » Пон Сеп 10, 2007 9:11 pm

Abe sha im eba maikata, ako trqbva v 3 sutrinta shte igraq ama za tiq testisi spihnati nikvi reveransi.
smith

Мнениеот karadjata » Пон Сеп 10, 2007 11:10 pm

Предпочитам в 12, но нямам проблем и в 9.
karadjata

Мнениеот sqnki » Вто Сеп 11, 2007 10:12 am

Абе да си гледат работата - съдията им бил виновен, щото щели да ни бият, аре леко в ляво!! Пък и 12 е едно такова никакво време - предпочитам да стана рано отколкото да ми се разкъса деня
sqnki

Мнениеот Преподобният ЦУП » Вто Сеп 11, 2007 11:19 am

сянки в неделя как ще ти се разкъса деня бря):):
единствено може да разкъсаш химена на някоя девственячка дето е фенка на тия хуйове сплескани от Булфлийта):):
Корабни другари аз гласувам за 12 часа. тъкмо всеки ще се е наспал ще го е извадил навреме и ще им го топнем надървен на тия от ЦифраЗлина и после ще пъхнем в тиган да запържем топките на Булфлийта:):)
Преподобният ЦУП

Мнениеот Goa » Сря Сеп 12, 2007 11:05 am

ОКОНЧАТЕЛНО: мачът с Цифрата на 23-ти ОСТАВА от 9 ч.!
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Hitrusha » Сря Сеп 26, 2007 8:54 am

Дам, такива сме. Какво да се прави :)
Давате светъл пример за спортсменско отношение :)
Hitrusha

Мнениеот Amber » Сря Сеп 26, 2007 11:49 am

Спортсменското отношение се определя на база показаното държане на терена. Никой не ни задължава да ви харесваме извън него :)
Amber

Мнениеот Hitrusha » Сря Сеп 26, 2007 1:10 pm

Да, така е. Както и не мога да ви спра да ни обиждате, при положение, че не сме казали нищо лошо за вас. Честно казано и не ме интересува откъде идва омразата ви, но е хубаво да не я покзвате толкова явно :)
Приятен ден :)
Hitrusha

Мнениеот Amber » Сря Сеп 26, 2007 1:48 pm

Думата "омраза" е доста пресилена, не знам какъв точно ефект търсиш. Ако трябва да съм наистина обективен, сте ми безразлични, просто тогава се беше случил първи мач, афектът си беше казал думата, най-вече заради изпуснатите точки.

Също така ми е интересно, защо ми държи сметка човек, който явно се е компрометирал с необузданото си поведение (справка - форума на форумната лига), и то още повече, младо момиче.

Приятен ден и на теб.
Amber

Мнениеот Hitrusha » Сря Сеп 26, 2007 2:09 pm

Явно говориш за коментара на Макси от Фолксваген като компроментиране,но след като не си бил там няма как да знаеш какво точно е станало.Ние също се изнервяме, но не си позволявам да ползвам такива епитети относно отбори, с които не сме имали вземане даване(Освен Фолксваген, но и там нещата утихнаха от моя страна). Вината, че си изпуснахте 3-те точки си е лично ваша а не наша, и това е най-смешното нещо, което можеш да кажеш, че те кара да ни обиждаш по този начин.
Не ти държа сметка а просто споделям мнението си.
Hitrusha

Мнениеот Йонко » Сря Сеп 26, 2007 2:18 pm

Не ви знам какви сте и честно казано не разбирам какви са тези определения за хора, които слабо познавате или въобще не познавате, след като аз лично не съм чул нищо лошо от моите съотборници за вас?!!!
Не смятам да влизам в спорове с хора като вас, които поне по приказките си ми изглеждат доста под интелектуалното ми ниво!!!
Нека на мача от 2-рия полусезон видим кой какъв е на терена! Бях със спрени права за първия мач, но на втория се надявам някои от вас да се опита да ми покаже какъв хуй сплескан съм бил...
Йонко

Мнениеот алвище » Сря Сеп 26, 2007 2:34 pm

Тоа Йонко ше кърши костици; съдията да има едно на ум за него..
(:D
алвище

Мнениеот Amber » Сря Сеп 26, 2007 2:46 pm

@hitrusha Глупавите, безсмислени спорове за несъществени неща, провокирани от криворазбрана тънкообидност вече предизвикват в мен само усмивки :)

@Йонко Не се самонадъхвай толкова, чупи гипса. Ако чак толкова те тресе, втория полусезон потърси специално Преподобният ЦУП за доизясняване и досплескване на хуйовете.

Това ще е последното мнение от моя страна по темата, след което я заключвам.

А

ПП. Поздрави на Хера :)
Amber

Назад към Спорт