Начало форум Спорт

Спорт

Окей, ето схемата...

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Re: Окей, ето схемата...

Мнениеот petzos » Пон Окт 08, 2007 12:22 pm

ясно, сори, не съм разбрал. между другото ти бързо изчезна за волея и не видя че си пооправихме настроението, все пак не паднахме от слаб отбор, пък и ги надиграхме тотално.
няколко думи за мача
1. тактиката беше добре, с изключение на високите топки изсипвани напред.
-защитата - добре, те реално не създадоха положения освен головете. аз нарочно седях само отзад, но и всички се връщаха при загубена топка. Супер, немам забележки, освен към себе си- като заваля нешо не уцелвах топката като хората. и една към Дилян- топката при тъчове самия противник подсказа как се играе като е мокро- напред покрай тъчлинията, да се печели терен. токувиж станал някой готин рикошет.
-средна линия и нападение- тотална липса на късмет но и липса на хъс към гола и много малко удари отдалече. пичове кат е мокро и ви падне удобно, шибайте към вратата, не се притеснявайте. според мен нашта игра не беше статична, просто противника добре покриваше в защитен план. през повечето време имаха само 1 човек напред, сичко друго в защита.
-вратар- супер, никви забележки.

2.груба игра нямаше, твърдо се играеше и от двете страни. изключения беше пича, който си помагаше често с ръце.

3.явно ранното ставане не ни се отразява добре, малко сме заспали и реагираме бавно, например при загуба на топката. забелязвам че при вечерните мачове сме и по бързи и точни, пък и по нахъсани.

с няколко думи- як мач стана, на мен лично доста ми хареса.

Слядващия кръг сме с хардуера от 12:00, трее да бием, малко самочувствие да съберем. Липсва ни.
petzos

Гоа тениската ти е в мен

Мнениеот stanketo » Пон Окт 08, 2007 7:26 pm

Диляне, тениската ти е в мен.Я провери дали не си взел моята случайно???:):):)
stanketo

Re: Гоа тениската ти е в мен

Мнениеот Goa » Пон Окт 08, 2007 7:49 pm

Да, Станке, така е станало. (хъ, така излиза, че говоря на някоя жена ;))

Тоя четвъртък ще се уговаря ли мач? Ферион търсят противник.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот stanketo » Пон Окт 08, 2007 9:49 pm

хахахахаха:)ми като няма ударения:):):)
Иначе за мача много зависи от началния час.пиши повече ако още нещо разбереш..
stanketo

Мнениеот sqnki » Вто Окт 09, 2007 3:56 pm

Абе чух за видеото, че не било толкова добро :) :/
sqnki

Гледах снимките на хеттрик

Мнениеот Преподобният ЦУП » Сря Окт 10, 2007 2:33 pm

надявам се втория полусезон поне на двама от тия ублюдки да им направя средни телесни повреди--- оня там дето мяза на хомяк - един такъв мъничък все едно е като гей играчка за педофили...
и един дето се изевява на медийна звезда...
Иначе евала пичове за здравия мач дето сте направили..
съжалявам че ме нямаше да се включа в него както и особенно че сме нямали шанс да ги бием
Преподобният ЦУП

Re: Гледах снимките на хеттрик

Мнениеот Иво-Хеттрик » Пет Окт 12, 2007 10:38 am

Много, много злоба у вас бре, хора
както и да е, не пиша тук да се заяждам - ни най-малко
По-скоро с една молба - дали имате нещо против да споделите и видеото с нас?
В случай, че отговорът ви е негативан, моля не убивайте пратеника :)))

П.П. Скоро може ще качим още около 20-тина снимки от мача (не че са нещо по-различно)
Иво-Хеттрик

Мнениеот Amber » Пет Окт 12, 2007 10:49 am

Иво, съдейки темповете, с които въпросното видео се разпространява сред нас, а именно - никак - едва ли ще го получите и вие скоро.

Не обръщай внимание на думите на ЦУПА. Той винаги си говори така, приеми го ако щеш за езиков шаблон :)
Amber

Мнениеот petzos » Пет Окт 12, 2007 1:22 pm

хаха не предполагах че некой ше иска да гледа видеото, но щом има желаещи, ше го сваля на компа да го раздам.

фактите- снимани са около 30 мин- между 5-та и 35-та игрова. 2/3-ти от филма е заснета изкуствената трева пред краката на оператора, украсена с есенни листа.
изключително е интересно че при важните ситуации оператора се събужда, насочва камерата в правилната посока и успява да заснеме положението почти перфектно, т.е. наште пропуски и първия гол на хеттрик.

предупреждавам че гледането на записа може да донесе на несвикналите главоболие, световъртеж и даже драйфане X(
petzos

Мнениеот Goa » Пет Окт 12, 2007 5:07 pm

Нищо, ти го дай за архива :)

Към Иво - споко, братче, това не е злоба - ЦУПа е добър мечок >:D<. Лично според мен тоя мач с вас мина в най-добра атмосфера досега (заедно с мача срещу Цифрата, но ние с тях сме си вече като приятели, бая мачове изиграхме). Пък и видях, че някои от нашите се познават с теб и с други от отбора ви :). Само един имахте крив, дето не искаше даже да приеме поздравите ни после, ама то си е за него. Иначе всичко е наред :).
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот sqnki » Нед Окт 14, 2007 8:47 am

Е, сега, още нямам Оскар за операторско майсторство :)
sqnki

Предишна

Назад към Спорт