Начало форум Спорт

Спорт

7-ми кръг, Data.BG - Мисирите, неделя, 21 октомври 2007 г. , 12 часа, Бонсист

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Re: 7-ми кръг, Data.BG - Мисирите, неделя, 21 октомври 2007 г. , 12 часа, Бонсист

Мнениеот Goa » Нед Окт 21, 2007 3:08 pm

4:4 (на полувремето 1:1)
Много интересен мач, в който водехме 4:2 десетина минути преди края, а съперникът ни изравни в даденото от съдията продължение. Сами сме си виновни, че изпуснахме победата, но в интерес на истината датата играха много добре и си заслужиха точката. Двата отбора направиха и по около 4 греди, а ние пропуснахме най-малко три 100%-ови положения от типа сам срещу вратаря, което в крайна сметка се оказа фатално.

Но аз съм доволен. Атмосферата в отбора беше добра и съответно играта вървеше. Браво на Смит, страшен, първият гол беше негов - от воле! Втория го вкарах аз също от воле, третия Станкето след страхотна атака, четвъртия Тим. Единственото лошо е, че съперникът почти винаги се възползва от нашите грешки, а ние не се възползваме от грешките на съперника. Но това се оправя с времето.
Аватар
Goa
Модератор

Re: 7-ми кръг, Data.BG - Мисирите, неделя, 21 октомври 2007 г. , 12 часа, Бонсист

Мнениеот sqnki » Нед Окт 21, 2007 4:45 pm

Абе някоя Мисирка да е с една тениска повече и на нея да има номер 12 - сянки?
sqnki

Мнениеот Goa » Нед Окт 21, 2007 5:04 pm

А, да се сетиш! Беше я сгънал прилежно и я оставил на пейката в съблекалнята. За една бройка да не я взема, понеже до нея се обличаше един човек и първо помислих, че е негова.

Предлагам да ме зачислиш като ординарец ;)

А помпата в колата на Пец ли остана?
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот stanketo » Нед Окт 21, 2007 7:09 pm

Добър мач наистина, но много ме е яд за изпуснатата победа, защото щеше да дойде за самочувствие идеално:), Но най- си ме е яд на мен защото аз изпуснах така наречените 100% положения които трябваше да са вътре:(.Но нищо какво да се направи важното е че днес играхме добре и наистина стана много здрав мач.Поне в средата на терена беше такъв.
ПП Абе тия от Датата нещо комплекси ли избиват незнам.- все някой ги спира, все някой им пречи извън футболно, на пук на всички продължавали - все едно светът се върти около тях....сега пак недоволни били сме груби абе мани.....
stanketo

Мнениеот alvin » Нед Окт 21, 2007 7:41 pm

По последни новини всички противници на дата.бг трупали дивиденти на техен гръб!
::o:D

Тия какви са? Нещо като Ман Юнайтед на турне в Азия ли?
B)-
alvin

Изклщчителни...

Мнениеот taumaster » Пон Окт 22, 2007 10:04 am

...грубияни, ето какви са. Много мръсен отбор - все гледат да те подритнат, да те дръпнат, да те фаулират. Най-мръсният отбор (след Първа АЕГ), с който съм играл. И очевидно не е само моето мнение такова. Но нищо, ние им натрихме носовете. Следващият мач повече. Освен това много ги изпуснахме, като голяма част от вината е моя. Но нещо ми става в последните 3 мача - много съм разконцентриран, не мога да усетя топката. Ще гледам да се оправя възможно най-бързо и затова моля да ми простите, че не играя толкова добре, колкото мога.
taumaster

Мнениеот stoino » Пон Окт 22, 2007 11:42 am

Да пиша и аз да не мислите че съм дал фира.
Първо поздрави за едната точка все пак разбрах че датата са мръсно отборче.
Искам също да се извиня, за т'ва че напоследък липсвам по терените, но както някои знаят лек се контuзих та още на знам каде съм.
Надявам се следващия месец да съм on line.
НА SQNKI ИСКАМ ДА ЧЕСТИТЯ НЕВЕРОЯТНАТА ПОБЕДА НА КОНЧЕТАТА И ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ ПО ОБЕДИТЕЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ
stoino

Мнениеот komisarq » Пон Окт 22, 2007 5:31 pm

Bravo!
Syjalqvam che ne mojah da doida na macha, no partiinite zadavhi sa mi po vajni v momenta (izbori nali razbirate:-) ).
komisarq

Мнениеот karadjata » Пон Окт 22, 2007 6:05 pm

Хубав мач стана, атмосферата в отбора беше каквато трябва да бъде според мен. Естествено, в защита не трябваше да пускаме някои голове, но ако в нападение бяхме малко по-концентрирани това нямаше да е от значение ...
karadjata

Мнениеот kolcho » Пон Окт 22, 2007 7:21 pm

Ей, момчета, съжалявам, че не сте могли да биете. Стискам палци за следващия мач.
kolcho

Мнениеот petzos » Вто Окт 23, 2007 9:52 am

ами айде и аз си кажа. видях 2 много добри неща в неделя- спирането на караниците и оттам повишаването на отборния дух. съчетано с голяма радост от самата игра и усещането за колектив. второто е супер включването на смита като полеви играч- има ръст, тича и пипа топката. отбеляза и страхотен гол от воле.(tu) малко самочувствие му тряя, ама то ше дойде.
вече сте писали и защо изппуснахме победата- нереализиране на чистите положения - стара слабост. но и малко хаотичното чистене на топката в последните 2-3 минути. като на цска ни го набутаха баш накрая, тряяше тогава повече да пазим топката.
съгласен съм и с Тим, много груб отбор. веднъж даже ме ритнаха без топка и есте никой не видя, здраве да е.
следващата седмица почивка :)-D
petzos

Бе не трябва...

Мнениеот taumaster » Вто Окт 23, 2007 10:32 am

... почивка, 'щото ще закърнеем. Трябва контролка.
taumaster

Мнениеот alvin » Вто Окт 23, 2007 12:34 pm

Смита е вратар, не се ебавайте с призванието му B)-
alvin

Мнениеот Goa » Вто Окт 23, 2007 5:31 pm

Според мен не бяха толкова мръсни, въпреки че ме фаулираха няколко пъти. По-скоро тактиката им е да се оплакват без причина, което не мога да го проумея - изглеждат ми свестни момчета. Обвиниха нас, че сме били груби?!?

Не знам, на мен ми харесаха повече от другите 4 претенденти за първите места, а и тоя мач от моя гледна точка се получи най-качествен досега.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Goa » Сря Окт 24, 2007 12:43 am

Тъй като никой не е направил разбор на играта в този мач, ще се пробвам аз.

Според мен това беше един от най-качествените мачове от изиграните до момента в Лигата. Успяхме да удържим очаквания първоначален ентусиазъм на момчетата от датата, като допуснахме само 1 гол, и после дойде нашето време - изравнихме и поведохме. Допуснахме много бързо изравняване, но въпреки това продължихме да търсим голове и успяхме да доведем резултата до 4:2. Третият гол на съперника беше направо наш автогол - със Станкето позволихме топката да мине между нас при пряк свободен удар - типична грешка на неопитен отбор. Това обаче накара датата да се хвърлят напред и спокойно можехме да им вкараме още 2-3 гола и да ги довършим, но ние подходихме аристократично - още една типична грешка от неопитност. И последната такава беше, че позволихме в последните секунди на продължението, дадено от съдията, топката да се задържи дълго пред нашата врата и при меллето никой от нас не успя да я избие и да предотврати изравняването. (На мен ми се стори, че играхме поне 40 минути - до гол.)

Общи слабости, които проличаха: много топки излизаха безпрепятсвено в тъч и аут, а ние ги избивахме в тъч или корнер, като така сами вкарвахме вълка в кошарата. Преценявайте бързо в такива ситуации, правете лъжлив замах, ако трябва, но не подарявайте топката на противника. Това изпъкна най-много, другото беше, че на моменти изпадахме в нещо като паника и сами си утежнявахме положението.

По постове:

ЦУП - беше сварен неподготвен при първия гол на противника, но за останалите няма вина. Направи няколко грешки, но си ги поправи, само че така позволи на съперника да се настърви да напада повече. Изби каквото имаше за избиване.

Сянки - игра малко време и не направи грешки, дори се включи в атака 2-3 пъти (така се и контузи).

Смит - the joker! Замени Сянки и пасна идеално като ляв бек, а при един корнер получи топката от Станкето с глава и с прецизно воле по диагонал изравни за 1:1! Трябваше да помислим и за една полева фланелка за него :). Единствената му слабост беше прекалено великодушното отношение към топката - няколко пъти я остави да мине край него и съперникът успяваше да я догони и да създаде опасност.

Караджата - играе все по-добре, стои си в зоната и рядко допуска да го минават лесно; предотврати няколко опасности, няколко пъти изпревари решаващо съперник за първа топка. Още малко ориентация му трябва и да изчиства по-успешно топката, вместо да улучва близкия съперник.

Пецос - в центъра на защитата като че ли беше най-спокойно тоя мач, благодарение до голяма степен на него. Много добре игра тактически - когато се налагаше да притиснем съперника, се изнасяше в центъра и очакваше пас, с което противникът моментално биваше затруднен. Трябва да работи за бързина на отиграванията без и с топка.

Тим - не се лъжеше прекалено много, напротив - движеше се и подаваше навреме и точно в повечето случаи и неслучайно имахме десетина чисти голови положения в мача. Вкара и важен гол. Не отигра топката спокойно в стопроцентовите ситуации, особено при първата възможност за наш гол. Това се очертава като обща слабост на нападението.

Станкето - значително подобри играта си и този път свърши изключително много работа и в центъра, и в нападение, на моменти дори надиграваше по трима съперници. Подаде за първия гол, вкара третия, за съжаление пропусна три чисти положения и това се оказа фатално. Но ако играе така всеки път, ще съм много доволен. На моменти се разбираме страхотно с 1 пас.

Аз - доволен съм и от себе си. Направих много малко грешки, взех участие и в четирите гола, имах и още няколко опасни удара, дори избих няколко топки в защита. Още не съм достатъчно полезен в отнемането на топката, трябва да работя по този въпрос. Пред мен не се отвори чиста възможност за гол, интересно дали и аз щях да пропусна ;). Благодаря и на лекаря, че ми намаза разтежението, та не ме боля по време на мача.

Като цяло - висока оценка за мача; изпитах наистина удоволствие от играта. Ако съумеем да поддържаме тая атмосфера, резултатите ще бъдат значително по-добри.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот stanketo » Сря Окт 24, 2007 9:06 am

Браво на Гоата - отличен коментар...
stanketo

Мнениеот Amber » Сря Окт 24, 2007 10:05 am

Аз нещо не разбрах :)

Водели сте до края с 2 гола и са ви изравнили. Нападението е пропуснало няколко чисти гола, защитата е проспала няколко гола. Мачът е бил супер. Кой кара влака? :)
Amber

амбъре

Мнениеот Преподобният ЦУП » Сря Окт 24, 2007 2:03 pm

всички карахме влака бря:):)
ама ти от тоя сняг взе, че нещо се размина с разписанието на влака :):):)
знам , че те е яд и съжаляваш, че изпусна големия купон - ама така е, като се успиваш:):)
Преподобният ЦУП

Мнениеот Amber » Сря Окт 24, 2007 2:49 pm

Даге, трябва да имате подтаг "машинистите". Иначе да, съжалявам сега, че изпуснах, но при тежкото събуждане не съжалявах ;)

И пак да кажа, не снега, пиенето до 5 сутринта е виновно >:D<
Amber

Мнениеот komisarq » Сря Окт 24, 2007 5:34 pm

Браво Гоа добър разбор.Мисля, че трябва да наблягаме на играта в защита там ни е слабото място. Вашето мнение?
komisarq

ПредишнаСледваща

Назад към Спорт