Начало форум Спорт

Спорт

Мачът с Рено...

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Мачът с Рено...

Мнениеот taumaster » Пон Ное 12, 2007 10:46 am

... беше най-ужасният досега. Първо, за първи път не се събрахме 7 души. После почнахме с грешна тактика - вместо да се защитаваме с човек по-малко, се втурнахме напред. И резултатът не закъсня - поведоха ни много. Бяхме много дезориентирани, нямаше съсредоточаване, разсеяността беше главното ни състояние. Нищо не се получаваше като хората - почти всичките ни пасове се пресичаха още в началото, аз си забравих обувките и трябваше да се мъча яко с кецовете си, Дилян не искаше да играе, Стойно беше с много разстроени движения и т.н. Противниците имаха само един играч, а ние вместо да му обърнем нужното внимание, го оставихме да си прави каквото си иска. И той го направи. Много грешен подход. А и сякаш всички бяхме заспали по терена. Абе с една дума - ужас. Младшият се появи по някое време и второто полувреме влезе, но с хендикап 5 гола... Вкарахме само 2 гола, а ни натикаха 11. Много зле. Затова предлагам за всеки мач да се измисля тактика, а не така - през просото. Всички сме интелигентни, а не го използваме.
taumaster

Re: Мачът с Рено...

Мнениеот Преподобният ЦУП » Пон Ное 12, 2007 11:37 am

тцтцтцтц:((((
еби му мамата
псувам от яд...
дейба - как можа да строша ръка баш кога не трябваше:(((
Преподобният ЦУП

Мнениеот Goa » Пон Ное 12, 2007 2:49 pm

Не е вярно, че не ми се играеше - играеше ми се много даже и в началото даже ми тръгна играта, но след 4:1 реших, че каквото повикало, такова се обадило, и започнах да играя само когато топката дойде у мен, а през останалото време си гледах отблизо мача без билет. Най-лесно е да си безотговорен - не се изисква никакво усилие, оставяш се на течението и готово. Лесна работа е, вчера и аз показах, че го мога. Всичко, което съм изписал досега - за необходимостта да се свършат някои неща в отбора, за подобряването на организацията в последните мачове, за повишаването на отговорността, явно са отишли на вятъра. Ефектът даже е точно обратен. Еми съжалявам, но наистина се ядосах - никой не обича да си прахосва времето в празни приказки и да прави безсмислени жертви.

Толкова от мен, смятам повече да не коментирам.
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот Amber » Пон Ное 12, 2007 3:12 pm

Гоа, ся като си казал такива неща, посочи конкретно от кой и защо не си доволен? Иначе става като политик говорещ за корупция - всички ги знаете, ама аз баш няма да ги кажа.

За проблемите трябва да се говори, а не да се мълчи или по-зле, с недомлъвки.
Amber

Мнениеот alvin » Пон Ное 12, 2007 3:30 pm

Ще режем гредите май.. B)-
alvin

Айде...

Мнениеот taumaster » Пон Ное 12, 2007 5:09 pm

... малко сериозно. Мисля, че трябва преди всеки мач да обсъждаме тактиката, с която ще подходим - кой кого държи, кой къде ще играе и т.н. Също така, според мен, трябва тяхните най-силни играчи да се държат от някой от следните хора - аз, Дилян, Станкето или Младшия. Независимо къде играе въпросният човек. Това е така, защото защитата ни е мудна (не се обиждайте) и по-бърз нападател, пък и техничен, просто не може да се опази от нея. Затова противниковите по-бързи играчи трябва да се покриват от нашите по-бързи. След това- при изнасяне на топката от наша страна трябва хората, които сме в по-предни позиции, да искаме топката, а не да я чакаме. Движението без топка ни е може би най-слабото звено. Движете се към човека с топката в краката - така улеснявате и него, а и затруднявате противника. Друго - няма нужда да се бърза за никъде. Разигравайте отзад, ако трябва направете повече пасове в защита, подавайте само на свободен или освобождаващ се играч. Още - както виждате от головата ни разлика, защита ни изнемогва. Затова мисля, че трябва да й се помага - от мен и от останалите от отбора. И един апел към вратарите - викайте! На защитниците къде да покрият, на нападателите къде да поискат топката и т.н. Това от своя страна означава защитата да се вслушва в думите на вратаря. Още не сме започнали да играем като сплотен и обигран тим - не се слушаме, не се подсигуряваме, аз само викам (между другото го правя, защото знам, че можем повече, не за друго). Просто трябва отборен дух, не самостоятелен. Всички сме приятели, трябва да се доверяваме и уважаваме другите от отбора. И съм сигурен, че ако поработим над това резултатите няма да закъснеят.
taumaster

Мнениеот stoino » Пон Ное 12, 2007 5:12 pm

Няма да коментирам щото е смешно точно аз да давам акъл (които са били на мача ме разбират). Само ще кажа още веднъж, имам огромно желание момчета, но просто толкова мога. Само с мерак и тактика не става. Трябват играчи и то класни, така че търсете подкреплени за втория полусезон. Гоа го разбирам и си представям как се чувства, но просто не бива да позволява на емоцията да го води(това е мое мнение и не го налагам). Амбъра е прав не сме пикльовци от махалата да се сърдим, нещата трябва да се казват, пък който е сгрешил няма да се пудри кат ощипана госпожица, а ще се замисли над казаното и да се опитва да си оправи грешката.
stoino

Мнениеот stoino » Пон Ное 12, 2007 5:21 pm

Една корекция на Тим. Игра без топка не е да тичаш към човека с топката, а да търсиш свободна позици в атака постоянно да се сменя фронта по този начин се обърква противниковата защита стоейки позиционно винаги ще ни пресичат пасовете. На мача с рено централния им нападател преди да му хвърлят топкат няколко пъти обикаляше зялото ни поле и сменяше позицията си. Резултата бе че в момента на паса вече не знаехме кой го пази и всички се юркахме да го покрием, а след това.... и гол еби му майката.
stoino

Не си...

Мнениеот taumaster » Пон Ное 12, 2007 5:22 pm

... прав, че можеш толкова. Можеш много повече и си го показвал. Просто всички този мач бяхме не на себе си.
taumaster

Мнениеот karadjata » Пон Ное 12, 2007 6:53 pm

В този мач играхме не като мисири, а като бибета :) Най-лошо за мен беше психическата неустойчивост на отбора, която не пощади и мен, особено след 4:1. Много ми повлия Дилян ( той при този резултат просто клекна на терена, хвана се за главата в нашето наказателно поле и се изключи от събитията ).
Немската школа не допуска такива прояви, обер лейтенант хер Петц тряя а земе крути мерки: провинилите се на източния фронт...и аз съм за там

После влизането на Младшия не донесе желания обрат, което показва много неща за отбора: пак допуснахме толкова голове и вкарахме пак толкова, макар той да се бори много мъжки по целия терен ! Ето това за мен показва тактическа безидейност и неумение да се настройва играта според ситуацията: първото полувреме трябваше да изиграем едно катеначо, второто да търсим натиск. Чух, че Фабио Капело е освободен от Реал, дайте да му се обадим на човека ;)
karadjata

Мнениеот komisarq » Вто Ное 13, 2007 1:43 pm

Trqbva zadyljitelno da si napravim vajen razbor....vseki da kaje kakvo misli, no s nqkolko dumi ne da byde mnogosloven. Da se glasuvat dadenite predlojeniq i po nqkakyv nachin da vyrvim napred. Az sym mnogo vinoven za tova che ne doidoh na vreme za macha i obeshtavam che poveche nqma da zakysnqvam. Zadyljitelno e da se razberem koi na kakyv post shte igrae i tam kydeto se pripokrivat postovete da znaem koi koi smenq. Ako izleze Taumaster imame li smqna? - Ne. Trqbva togava cqlata shema na stoene na otbora da promenim. Zashtoto e ok kogato atakuvachtoto trio e na liniq, no kogato 1 ot tqh go nqma i nie igraem syshtiq atakuvasht futbol to vijdame kakvi sa rezultatite...
komisarq

Мнениеот sqnki » Вто Ное 13, 2007 5:33 pm

Ами аз ще бъда много кратък - каквито и лакърдии да накъдрим тук и колкото и да си говорим, само с официални мачове в неделя сутрин няма да стане. Да си хванем един отбор или два - Ферион ли, Фолцваген ли, Цифрата ли и да играем ПОНЕ още един мач през седмицата и да бъдем поне 14 човека, защото не всеки ще може да идва.
sqnki

Назад към Спорт