Начало форум Спорт

Спорт

Ман Юн - Мисирите, неделя, 23 март, 10:30 ч.

Място за обсъждане на спортни теми и събития

Re: Ман Юн - Мисирите, неделя, 23 март, 10:30 ч.

Мнениеот karadjata » Съб Мар 22, 2008 8:04 pm

Ще дойда тогава. Освен това никога не съм харесвал Манчестър Юнайтед и английския футбол:)
=======================================================================
Сега не е време да питаш какво Мисирите ще направят за теб, а ти какво ще направиш за Мисирите :)
karadjata

Мнениеот tweeg » Съб Мар 22, 2008 8:21 pm

Ей такава загрявка ако има за целия отбор преди мачовете няма кой да ни се опре X(
tweeg

Мнениеот Amber » Нед Мар 23, 2008 4:21 pm

Браво младежи :)

Не знам колко точно сте били, но пише, че е било доволно, а след сутрешното позвъняваше от 5з, който питаше къде е овчата (и на заден фон се чу "вие пет ли ще играете") направи маса нещо цифра в кошницата.

Сега всички да посъжаляваме заедно за мача със злината ;)

Още веднъж - браво :)
Amber

Мнениеот stanketo » Нед Мар 23, 2008 5:33 pm

1;7 брат след мой неспасяем автогол, иначе за наще момчета голмайсторите бяха Туииг-3,Супер,Гоа мисля че 3-браво и Тау Мастер-а 1 супер при положение че 1-то полувреме беше вратар:)Караджата,Комисаря и Пец играха много стабилно, Смит показа защо падаме като го няма на вратата много добро включване, и много брак от моя страна - бях най-слабият на терена -от нашите де, щото те бяха малко трагични тип Хардуеър..:)
stanketo

Мнениеот tweeg » Нед Мар 23, 2008 5:54 pm

Хелоу,

да си кажа и аз мнението за мача. Първо корекция на станкето: май вкарах 2 от нашите голове ноо и много добри положения за обстрел пропилях: минаха покрай вратата или бяха отбити от врага. Най-радващото за мен беше че караниците в отбора бяха сведени до минимум което се отрази много положително на настроението и стила на игра. Подаваха се петички, ударчета и т.н. с 2 думи имаше настроение. Поздравленич за 2та вратаря за играта като гола в нашата врата беше наистина неспасяем и красив B).
Сега ако вземат всички от отбора да се радват и поздравяват голмайстора при гол мисля ще депресираме врага повече и ще вдигаме нашия дух :)-D.

Хайде със здраве и до следващия път
tweeg

Мнениеот Goa » Нед Мар 23, 2008 6:37 pm

7:1, 3 гола на Тау и по 2 на Туиг и мен. Обаче не играхме кой знае какво, не съм особено доволен. (Макар че ако трябва да говоря персонално, всеки си изпълни задълженията: Туиг се включи отлично, Комисаря беше звяр, Караджата и Пецос се справиха отзад, Тим игра ефективно и на врата, и напред, Смита също си свърши работата, Станкето също, макар че не вкара гол тоя път, но взе много топки. Аз бях умерено зле, но положителното е, че физически съм добре.) Просто на съперника му лиспваха онези момчета, които ни напълниха кошницата предния полусезон, затова мачът се оказа лек. Истинските тестове предстоят - Хеттрик, Дата, Ф1, Рено. Даже и Ракиите. В тези мачове ще си проличи имаме ли напредък.

Другия път да доведете Колчо, стига се е напивал в събота :Р, Колчо, чу ли бе?!?? Второ, ще бъдем на новите игрища - при басейна Спартак, и трето - сменят времето, така че някой да не дойде за края на мача. И последно, на Пецос му дължа некви пари за засечката с катаджиите, сори за което :).
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот stanketo » Нед Мар 23, 2008 9:19 pm

Ебати аз на Тау само един гол ли му писах, съжалявам Мастер нещо не съм бил в час този мач:)
stanketo

Мнениеот Amber » Нед Мар 23, 2008 10:33 pm

Нищо Станке, малката нинджа няма да я фалите мноо, да не я урочасате, че тогава ще извади тампоните с ракия и... >:D<

А за другата седмица ако има мач, мноо се надявам да съм оздравял, та да се почувства и моя здрав (игра на думи, сеш се >:D<) принос към играта ;)
Amber

Мнениеот sasho_angelov » Пон Мар 24, 2008 10:20 am

браво младежи, това искам да чета в понеделник сутрин (tu):)-D
sasho_angelov

Мнениеот karadjata » Пон Мар 24, 2008 10:57 am

О, чудо! Ятото мисири полетя :) Ето това чук.... ритане чаках!
--------------------------------------------------------------
Приветствам Туиг за дебюта, както и другите Мисири, поднесохме изненадата и най-накрая изпитахме положителни емоции.
------------------------------------------------------------------------
Отбор, който има високи цели не може да си позволи пак да е на косъм да не започне мача с пълен състав. Пак на магия, 5-6 минути след официално обявения час се събрахме 7 човека, а съдията беше дал знак да почнем и с 5.
Защо тези, които закъсняват или не могат да дойдат по някаква причина не пишат във форума или не звъннат един телефон? Елементарното уважение към хората, които те чакат го изисква...Нелепо е дошлите навреме да търсят телефони и да звънят на закъсняващите дали пътуват, дали ще дойдат, да се чудим в последния момент кой се чака и кой може би... Какъвто и състав да се събере, турнирът е дълъг и 2-3 издънки биха провалили всеки отбор.
karadjata

Мнениеот Goa » Пон Мар 24, 2008 12:15 pm

Съгласен съм с Караджата - когато се строихме в центъра за поздрав към публиката, още бяхме само 5 човека. Добре, че малко се позабавихме, та дойдоха още двама. А хората ни искат отборна снимка - еми как да я направим...
Аватар
Goa
Модератор

Мнениеот MuckuHuH » Пон Мар 24, 2008 2:08 pm

И публика ли имаше толкова рано :)
А иначе изглежда не сте впечатлили, щото днес нищо не пише в "7 дни спорт" >:D<
Бат Пеш чакам обаждане за покера!
MuckuHuH

Мнениеот komisarq » Пон Мар 24, 2008 3:17 pm

Играли сме добро, срещу слаб противник - били сме.
Мача с Хеттрик ще покаже дали играем футбол или сме "иди ми - дойди ми"...дано не се развият нещата, както срещу Фолксваген...
komisarq

Мнениеот kolcho » Пон Мар 24, 2008 11:15 pm

Еее, браво бе. Най-после. Извинявам се на всички, че не дойдох, ама не бех и в състояние. Такова пиене падна в събота, че... Поздрави за победата.
kolcho

Мнениеот Преподобният ЦУП » Вто Мар 25, 2008 10:22 am

Браво и от мен поздравления..
Да мине и тая седмица и смятам че и аз мога да се включа
Преподобният ЦУП

Мнениеот stanketo » Вто Мар 25, 2008 8:58 pm

Ае бря Цупе къде се ззагуби бре деба:)
stanketo

Предишна

Назад към Спорт